BEZPŁATNE KURSY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DŁUGOŁĘKA

Dyskusje na temat oświaty w gminie oraz pochodne.
    Windows 7 Firefox

BEZPŁATNE KURSY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY DŁUGOŁĘKA

Postprzez Bellflower » 26 kwi 2011, 12:53

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór wniosków w ramach działania „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”. Działanie to może objąć dofinansowaniem projekty, które przyczynią się do podniesienia poziomu wykształcenia i kwalifikacji obszarów wiejskich.

Oznacza to, że można otrzymać fundusze na zorganizowanie dla mieszkańców Gminy Długołęka kursów językowych, artystycznych, księgowości itp. Kursy te byłyby bezpłatne oraz prowadzone możliwie blisko Państwa miejsca zamieszkania. Ich tematyka wynikałaby z Państwa potrzeb lub zainteresowań gdyż cały projekt zakłada Państwa udział w formułowaniu jego założeń i realizacji.

Bellflower zdecydował się zorganizować takie kursy na terenie Państwa Gminy. Jeśli chcieliby Państwo wziąć w nich udział, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli nam ocenić stopień zainteresowania naszą inicjatywą oraz dowiedzieć się, jaka tematyka kursów najbardziej by Państwa interesowała. Ankieta znajduje się na stronie http://www.bellflower.pl, gdzie znajduje się również adres mailowy, na który należy ją odesłać. Ankietę można także pobrać w sekretariacie w Zespole Szkół w Siedlcu i tam ją dla nas zostawić.

Zorganizowanie kursów będzie możliwe jedynie wtedy, gdy uda nam się zebrać wystarczającą liczbę osób. Termin zgłoszeń jest ważny, ponieważ składanie wniosków o dofinansowanie rozpoczyna się już w maju. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy, zdobywaniem nowych kwalifikacji lub rozwijaniem swoich zainteresowań, w dodatku bez ponoszenia kosztów i uciążliwych dojazdów do miasta, serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy.

Z poważaniem,
Zespół Bellflower
Bellflower
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 kwi 2011, 19:25

Reklama

Powrót do EdukacjaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników