Budowa gazociągu w Gminie Długołęka

Wykonam usługi, prace (np. wykończeniowe itp) / Szukam wykonawców
    Windows 7 Chrome

Budowa gazociągu w Gminie Długołęka

Postprzez Pelnomocnik » 8 mar 2014, 07:45

Kancelaria Pełnomocnika Podatkowego Janusz Huzarski uprzejmie informuje, że Wojewoda Dolnośląski wydał zawiadomienie o wydaniu decyzji nr 2/14 z dniu 16 stycznia 2014 r. zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę inwestycji pn. „Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia (…) węzeł Gałów – węzeł Kiełczów”.
Inwestycja ta realizowana będzie m.in. na niektórych nieruchomościach położonych na terenie: Siedlca, Pasikurowic, Bukowiny, Domaszczyna, Mirkowa, Kiełczowa i Piecowic.
Decyzje ustalające wysokość odszkodowania za nieruchomości, przejęte z mocy prawa przez Skarb Państwa, wyda Wojewoda Dolnośląski w odrębnym postępowaniu, w terminie 30 dni od dnia, w którym decyzja nr 2/14 stanie się ostateczną. Decyzje te doręczone będą byłym już właścicielom przejętych nieruchomości odrębnie dla każdej nieruchomości. Wysokość odszkodowania ustalona zostanie się według stanu nieruchomości w dniu wydania decyzji oraz według jej wartości z dnia, w którym następuje ustalenie wysokości odszkodowania.
W związku z powyższym informujemy, że zajmujemy się postępowaniami dotyczącymi odszkodowań ustalanych na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 r. r. o inwestycjach w zakresie terminalu re gazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu (Dz. U. Nr 84, poz.700, z późń. zm.)
W postępowaniach w sprawie ustalenia odszkodowania możemy reprezentować zainteresowanych właścicieli nieruchomości, przed:
Wojewodą Dolnośląskim, ewentualnie
Ministrem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Posiadamy bowiem wiedzę w zakresie zasad tego postępowania oraz przepisów prawnych i orzecznictwa. Prowadzić będziemy postępowania administracyjne tak aby doprowadzić do ustalenia jak najwyższej ceny za nieruchomości, którą przekażą właściciele nieruchomości pod budowę tej inwestycji gazowej.
W toku tych postępowań będziemy przede wszystkim weryfikować ustalenia zawarte w operatach szacunkowych sporządzonych przez rzeczoznawców majątkowych powołanych przez Wojewodę Dolnośląskiego w celu wyceny nieruchomości pod drogę ekspresową S5.
Informujemy też, że wybrano już, niżej wymienionych, rzeczoznawców majątkowych, którzy będą wykonywać operaty szacunkowe, na podstawie których będą określone wysokości odszkodowania za przejęte nieruchomości, a wynika to z zawiadomienia Dyrektora Generalnego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego z dnia 29 stycznia 2014 r.:
- „ADICENT” Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Magdalena Sziler ze Strzelina,
- „ADICENT” Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Krzysztof Urbańczyk z Rybnika.
Ponadto informujemy, że zajmujemy się także odzyskiwaniem z urzędów skarbowych podatku VAT zapłaconego przy sprzedaży terenów budowlanych. Obniżamy lub eliminujemy opłaty z tytułu opłaty planistycznej i adiacenckiej. Reprezentujemy podatników przed organami podatkowymi i skarbowymi w czasie postępowania kontrolnego i podatkowego w zakresie podatku dochodowymi od osób fizycznych i prawnych, podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, nieujawnionymi źródłami przychodów itp.

Kancelaria Pełnomocnika Podatkowego
Janusz Huzarski
tel. 601-058-120. 71 310-65-98
maill: huzarski_kancelaria@poczta.onet.pl
Pelnomocnik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 mar 2014, 18:10

Reklama

Powrót do UsługiKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników