Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 26 wrz 2009, 19:27

robur napisał(a):między Kamieniem a Piecowicami w środku pola

szpetny zakręt, dwa razy z niego wylatywałem :mrgreen:
Biały napisał(a):Nie miał prawa być za kierownicą.

Chyba się myliłem, co prawda to tylko plotka, ale kierujący autem prawdopodobnie jest kierowcą, a prawka nie miał przy sobie. Znajomy (cały czas zaznaczam że prawdopodobnie!!) był po głębszym, co nie jest zabronione, ale mogło być przyczyną nieuwagi, rozluźnienia. Jedyne co jest gównem w tej sytuacji to to że kierujący po prostu odjechał z miejsca wypadku. I jeśli tak sprawa by wyglądała, to przykro mi ale zwolennicy spowalniaczy niech się zastanowią, z tym że najpierw nad sobą :-/
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Bray » 26 wrz 2009, 19:46

No, ja też słyszałem, że kierujący miał prawko. Skoro na stronie policji piszę, że nie miał to myślałem, że je może stracił.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Lewy » 26 wrz 2009, 19:49

Teraz już na pewno je straci, o ile wcześniej tego nie zrobił... ;-)

Spowalniacze moim zdaniem spowodowały by jeszcze więcej kolizji i wypadków niż jest teraz. Poza tym jest chodnik, a jeśli ktoś zna zasady drogowe to ine powinno mu się nic stać.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Booty » 26 wrz 2009, 20:31

A ten 'morderca' to mieszkaniec Długołęki?
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 26 wrz 2009, 21:20

Morderca jeśli już to chyba dlatego że zwiał, bo jeśli to prawda co słyszałem, to nie była jego wina ten wypadek. Natomiast zachowanie się kierowcy po wypadku z rannymi w udziale..... no c.h.u.j mnie strzela. Za takie zachowanie zakazywałbym wsiadania do poj. mech. do nigdy. Po prostu tak jak nie wszyscy mogą mieć broń tak nie wszyscy powinni mieć prawo jazdy. a to że ktoś lubi jeździć nie znaczy że może. a propo's kierującego, jest tutejszy. Z tym że chyba nie od zawsze, ale nie jestem pewny.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Jazda na rauszu.

Postprzez Karina » 28 paź 2009, 17:01

Nie tylko zwykli obywatele wsiadają za kółko pod "gazem" i za mocno trzymają nogę na gazie ,ale zdarza się to także "sławom srebrnego ekranu",którzy z całą powagą zachęcają do bezpiecznej jazdy w swoim spocie reklamowym .I jak tu wierzyć telewizji?
Karina
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 17 gru 2009, 20:11

Czekałem na kogoś kto to zauważy, ale.... no nie wiem, może tylko mi to się rzuca w oczy. Chodzi o przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu Broniewskiego ze Szkolną i Słoneczną. Moim zdaniem są za słabo oświetlone, na ciemno ubranego pieszego, po prostu nie widać, gdy jest ciemno.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 22 gru 2009, 10:37

dobre pytanie ! czy czujemy sie bezpiecznie !

jak mozna sie czuc bezpiecznie w kraju bezprawia i paranoii

policja niz nie robi, nie widac jej, wokolo pelno zuli i mentow ( i to mlodocianych )
napadaja, ludzie sie boja wyjsc po zmroku a co dopiero spacer w parku czy nieoswietlonymi alejkami... w morde wala jak idzie - tylko czesto ludzie nie zglaszaja bo po co jak policja nic nie zrobi

a paranoii - bo ksiadz wciska dziecku ze kieruje nia zlo i magia bo czyta harego potera - debil, imbecyl, po prosty p...jeb jakis - bo inaczej juz tego nie mozna nazwac.
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Booty » 22 gru 2009, 10:59

Nigdy nie spotkałem się z tak brutalną jak mówisz napaścią, więc na każdym kroku jej nie ma ;-)
A co do tej paranoi to przecież masz to na własne życzenie ;-) nikt nie zmusza Cię w tym uczestniczyć :-) Ksiądz spełnia swoją powinnoś - naucza, ale czy prawidłowo ? :] Jeżeli mi nie odpowiada to wybieram własną lepszą drogę - proste.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Lewy » 22 gru 2009, 12:10

Anonymous napisał(a):dobre pytanie ! czy czujemy sie bezpiecznie !

jak mozna sie czuc bezpiecznie w kraju bezprawia i paranoii

policja niz nie robi, nie widac jej, wokolo pelno zuli i mentow ( i to mlodocianych )
napadaja, ludzie sie boja wyjsc po zmroku a co dopiero spacer w parku czy nieoswietlonymi alejkami... w morde wala jak idzie - tylko czesto ludzie nie zglaszaja bo po co jak policja nic nie zrobi

a paranoii - bo ksiadz wciska dziecku ze kieruje nia zlo i magia bo czyta harego potera - debil, imbecyl, po prosty p...jeb jakis - bo inaczej juz tego nie mozna nazwac.


Rzeczywistość jest taka jaką sobie wypracowaliśmy i jak ją postrzegamy. Gdyby każdy patrzył na świat jak Ty... To na pewno nie chciałbym żyć w tym świecie.

A konkretnie:
-do Policji nic nie mam - pracują, robią swoje.
-spacery parkiem, uliczkami(nawet w nocy) - nigdy nie spotkałem się z jakąkolwiek agresją, a chodzę głównie wieczorami.
-pełno młodocianych żuli? Pierwsze słyszę, znam tylko jednego(jeśli chodzi o Długołękę).
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 22 gru 2009, 14:04

widac Booty i Lewy ze o zyciu wiecie malo, czyli jestescie mlodzi....
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 22 gru 2009, 14:16

Booty napisał(a):Nigdy nie spotkałem się z tak brutalną jak mówisz napaścią, więc na każdym kroku jej nie ma ;-)
A co do tej paranoi to przecież masz to na własne życzenie ;-) nikt nie zmusza Cię w tym uczestniczyć :-) Ksiądz spełnia swoją powinnoś - naucza, ale czy prawidłowo ? :] Jeżeli mi nie odpowiada to wybieram własną lepszą drogę - proste.


jak bedziesz mial dzieci to zmienisz nastawienie :-)
a wlasciewie twoje dziecko w sprawach wyboru...dasz wolna reke ? niech wybiera wlasna droge...heheheh....smieszne
bedziesz latal po pupci dmuchal klepal :-)
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Booty » 22 gru 2009, 14:31

Widać nie zrozumiałeś.. ;-) To nie twoje dziecko ma decydować tylko TY! Ty jesteś za niego odpowiedzialny i masz kreować mu najlepszą drogę, a jeżeli widzisz, że tu Ci coś nie pasuje to to zmieniam!
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 22 gru 2009, 14:45

no i powiesz dziecku ze nie ma chodzic np. na religie ? bo chetnie bym tak zrobil. ale ludzie zaraz cie potepia, i opinie dziecko sobie wyrobi odpowiednia w szkole, i nauczyciel inaczej popatrzy i wszyscy zaraz beda gadac ze szatana sie wyznaje i na miotlach lata cala rodzina :-) to jest malo tolerancyjny kraj i spoleczenstwo za malo zroznicowane, o edukacji niektorych to nie wspomne... tu biale jest biale a czarne jest czarne...nie ma miejsca na inne odcienie ;-)
a dziecko na pewno z wiekiem zrozumie i wybierze swoja droge...
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Lewy » 22 gru 2009, 22:10

Anonymous napisał(a):no i powiesz dziecku ze nie ma chodzic np. na religie ? bo chetnie bym tak zrobil. ale ludzie zaraz cie potepia, i opinie dziecko sobie wyrobi odpowiednia w szkole, i nauczyciel inaczej popatrzy i wszyscy zaraz beda gadac ze szatana sie wyznaje i na miotlach lata cala rodzina :-) to jest malo tolerancyjny kraj i spoleczenstwo za malo zroznicowane, o edukacji niektorych to nie wspomne... tu biale jest biale a czarne jest czarne...nie ma miejsca na inne odcienie ;-)
a dziecko na pewno z wiekiem zrozumie i wybierze swoja droge...


To zacznij zmieniać podejście i tolerancje ludzi od siebie. Fakt, młodzież zazwyczaj już wie co jest dla nich samych najlepsze(czyt. ostatnia głośna sprawa krzyży z XIV LO we Wrocławiu). Osobiście gdybym miał powody do wypisania dziecka z religii to bym tak zrobił. Nigdy nie przejmowałem się zdaniem osób mniej tolerancyjnych. Każdy ma prawo do wolności religijnej, a zapewnia to Polska konstytucja.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników