Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 23 gru 2009, 06:19

jednak Lewy mozna smialo stwierdzic ze smarkacz z ciebie niemaly...zyjesz w chmurkach i w swiecie wirtualnym...powodzenia w zyciu codziennym jak dorosniesz
Gość
 

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Lewy » 23 gru 2009, 17:22

jednak Lewy mozna smialo stwierdzic ze smarkacz z ciebie niemaly...zyjesz w chmurkach i w swiecie wirtualnym

Żyje w świecie jaki sam tworzę i w jakim go postrzegam. Nie mam problemów z wyrażaniem własnego zdania i opinii w przeciwieństwie do Ciebie.

Ciągłe patrzenie na sąsiadów, dążenie by mieć lepiej niż ten za płotem, przejmowanie się opinią plotkarzy.... Moim zdaniem jest to wzorzec bardzo głęboko zakorzeniony w polskiej kulturze, którego jeszcze długo się nie wyzbędziemy. Może i jestem jednostką, ale mam głęboko zdanie zacofanych, którzy wciąż obracają się za siebie i szerzą chore ideały.

A "smarkacza" sobie wypraszam.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 18 sty 2010, 08:30

Anonymous napisał(a):no i powiesz dziecku ze nie ma chodzic np. na religie ? bo chetnie bym tak zrobil. ale ludzie zaraz cie potepia, i opinie dziecko sobie wyrobi odpowiednia w szkole, i nauczyciel inaczej popatrzy i wszyscy zaraz beda gadac ze szatana sie wyznaje i na miotlach lata cala rodzina :-) to jest malo tolerancyjny kraj i spoleczenstwo za malo zroznicowane, o edukacji niektorych to nie wspomne... tu biale jest biale a czarne jest czarne...nie ma miejsca na inne odcienie ;-)
a dziecko na pewno z wiekiem zrozumie i wybierze swoja droge...


w podstawówce mielismy kumpla któy nie chodził na religie, rodzice tak zadecydowali, ale mu wszyscy zazdrościlismy, potem w liceum ja nie chodziłem bo wybrałem swoją drogę i wszyscy mi zazdrościli+z inicjatywy katechetki modlili sie za moją duszę :mrgreen:

więc spokojnie z tym wykluczeniem społecznym, jednostki wolne sa zawsze lepiej odbierane niz upodlony motloch.

www.watra.org.pl
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 4 mar 2010, 15:20

Nie wiem czy to ważne, ale od kiedy zmienili cykle świetlne na "8" nic mi nie wiadomo o kolizjach. Nie chciałbym chwalić dnia przed zachodem słońca, ale dla za to odpowiedzialnych brawo.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Bray » 4 mar 2010, 17:32

Gorzej, że kiedy piesi mają zielone to samochody bodajże od strony Szczodrego też mają i tylko czekać, aż znajdzie się jakiś ignorant. Oczywiście chodzi o główne skrzyżowanie.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 4 mar 2010, 19:28

Pieszy ma pierwszeństwo nie ma innej opcji, ale jak mówisz tylko czekać aż ktoś popełni błąd, nie można wykluczyć wypadków w 100%. Jednak jakieś zmiany na lepsze nastąpiły. Pieszy też (moim zdaniem) powinien się rozejrzeć, jeśli go kierowca nie zobaczy, to ujrzy niebezpieczeństwo z pewnością pieszy. Przynajmniej tak to powinno działać. Z tym że już tu gdzieś czytałem że kierowcy nie widzą nic, poza czubek własnego nosa.


EDIT

Nie wiem czy dobrze trafiłem w dział i temat, chodzi o przejście dla pieszych (dzieciaków) Szkolna - Broniewskiego, po zachodzie słońca jest niewidoczne, coś idzie z tym zrobić ?? Czy to nie problem?
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników