DZIKIE WYSYPISKA ŚMIECI W BRZEZIEJ ŁĄCE

    Windows 7 Internet Explorer 8

DZIKIE WYSYPISKA ŚMIECI W BRZEZIEJ ŁĄCE

Postprzez Drachma » 3 lut 2011, 13:19

Witam wszystkich, ostatnio zauważyłam coraz więcej miejsc, gdzie "chorzy" ludzie wyrzucają swoje śmieci. Macie jakiś pomysł jak temu zapobiegać? Rozmawiałam z sołtysem, podała mi numer do gminy, napisałam maila i czekam, czekam, czekam. Pewnie dali sobie spokój, bo przeciez to nie ich lasy i łąki
Drachma
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2011, 15:44

Reklama

    Windows 7 Internet Explorer 8

Wysypiska są wszędzie .

Postprzez Karina » 3 lut 2011, 20:07

Co do śmieci ,to ja dostaję gęsiej skórki na "plecach". Już nie wspomnę ,że ludzie przy drodze głównej wyrzucają z aut odpadki , przecież potem wracają tą samą drogą ,bądź to z pracy ,czy z miasta i to im nie przeszkadza? Teraz znów po zimie porobiły się dziury w jezdni .Pewnie znajoma firma znów się pojawi ,wydłubie namoknięty asfalt i w mokrą dziurę wleje rozczynioną smołę pomieszaną z czymś podobnym do gresa .Wydłubany asfalt położą ładnie na poboczu i tak zostawią nie wiadomo dla kogo? Ja wiem ,oczywiście dla mnie ,bo potem pobocza skosić już nie można . W zeszłym roku był wypadek ,bo ja kosiłam pobocze tylko tam ,gdzie wysprzątałam odpady smołowate ,a reszta zarosła trawą do wysokości 30 cm.No i przy mijaniu sie dwóch ciężarówek z piachem jedna musiała zjechać na pobocze , kierowcę zmyliło pobocze koszone przez mnie , nie przeczuwał ,że potem juz tak "ładnie "nie jest .Pisałam do Gminy i co ? :-/
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: DZIKIE WYSYPISKA ŚMIECI W BRZEZIEJ ŁĄCE

Postprzez Bukowina » 9 lut 2011, 22:14

Najlepsze takie widowiskowe wysypisko jest na światłach przy budowie łącznika autostradowego jadąz z Zakrzowa do Łoziny. Palanci, bo inaczej nazwać ich nie można, w oczekiwaniu na zielone światło czyszczą swoje auta ze wszystkich śmieci. Najczęściej są to imprezowicze, bo liczba butelek i puszek po zebraniu da zapewne niezły zarobek.
Bukowina
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 gru 2010, 11:27


Powrót do Brzezia Łąka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników