Komputer dla grafika - sprzedany . prosze o usuniecie

Chcesz coś sprzedać? Zostaw ofertę.
    Macintosh Safari

Komputer dla grafika - sprzedany . prosze o usuniecie

Postprzez hubi » 6 lis 2010, 12:31

Do sprzedaży mam wspaniały komputer Power Mac G5,:
 wyposażony w dwa procesory 64 bit PPC 1,8 GHz  3GB ram *pamieci kingston ,Geil , karta graficzna: Radeon 9600 XT 128MB ram, półroczny dysk twardy 500GB, Raid 0, 1, AIRPORT, w zestawie znajduje sie akrylowa klawiatura , oraz monitor :
DELL E228WFP, 1680x1050 60 Hz ( Dsub, DVI )  ( monitor prawdopodobnie ma jeszcze gwarancje, gdzies zapodzialem fakture ) nie widze tez sladow bad pixeli 
DVD RW ( sony , superdrive zostal wynieniony na inny dzialajacy naped )

3 cd System OSX Panther ( 10.3 ) + polonizator 
1 dvd, cd Ilife05
Oryginalne kartony ( g5 , mointora)  

Komputer zakupilem w polskim ispocie, przez pierwszy rok byl normalnie uzytkowany 8h/ dziennie, nastepne 2 lata stal nie uzywany gdyz wyjechalem za granicę. Obecne komputer sluzy mi do projektowania sklepow internetowych i retuszu zdjęć, obrobki video DV/720p. Dla chcących uzywac komputera do montazu wideo, mozna podłączyc dwa dyski w Raid 0 lub 1 - predkosc jaka mialem ok 130 MB/s odczyt / zapis lub poprzez szybkie złącze Firewire 800
Ponad poltora roku temu komputer zostal wyslany do firmy MTEC na przegląd i naprawe zasilacza. Zapewniono mnie ze komputer zdolny do pracy na nastepnych kilka lat. :D Komputer okresowo przechodzi czyszczenie wnetrza. System jaki moze bez przeszkód pracowac to OSX LEOPARD, adobe CS3-4 pieknie dziala, Final Cut studio 6 takze :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1318826843
cena 2200
bez monitora 1800 zl

preferuje odbior osobosty ewentulanie dowoz za pare zł w obrebie gminy i wroclawia
http://www.hubidsgn.com sklepy i strony internetowe, video filmowanie, fotografia
Avatar użytkownika
hubi
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 lis 2008, 00:06
Lokalizacja: DLUGOLEKA / WRO

Reklama

Powrót do Sprzedam



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników