Konkurs "Najpiękniejsza Gminna Zagroda 2008"

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Nieznany Nieznana

Konkurs "Najpiękniejsza Gminna Zagroda 2008"

Postprzez Booty » 24 lip 2008, 11:59

Już po raz czwarty zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą gminną zagrodę. Organizatorem konkursu jest Wójt Gminy Długołęka Iwona Agnieszka Łebek, która zwycięzców konkursu ogłosi podczas Dożynek Gminnych, organizowanych w tym roku 31 sierpnia w Bukowinie. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie zwłaszcza, że na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

W tym roku konkurs organizowany jest w jednej kategorii: NAJPIĘKNIEJSZA GMINNA ZAGRODA

Jego założeniem jest zainspirowanie uczestników konkursu do zwiększenia dbałości o posiadane budynki i ich otoczenie oraz pobudzenie wzajemnej konstruktywnej rywalizacji i współpracy mających na celu poprawę wyglądu zagród i posesji wiejskich. Celem konkursu jest również uhonorowanie właścicieli najpiękniejszych zagród i posesji nagrodami i wyróżnieniami, co powinno dać obok satysfakcji również impuls do dalszych działań. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby posiadające nieruchomość na terenie naszej gminy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w Urzędzie Gminy, w terminie do 10 SIERPNIA 2008 r. wniosku (wnioski dostępne są w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy oraz na gminnej stronie internetowej: http://www.gmina.dlugoleka.pl) wraz z dokumentacją fotograficzną nieruchomości. Wszystkie wnioski oceniać będzie specjalna, powołana przez wójta komisja. Podkreślić należy, że komisja oceniając zgłoszone nieruchomości upoważniona jest do weryfikacji zgodności złożonych wniosków ze stanem faktycznym. Oznacza to, że członkowie komisji, po telefonicznym uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości terminu wizyty, mogą dokonać bezpośredniej wizytacji nieruchomości.

Aby poprać druk zgłoszenia do konkursu: [kliknij tututaj]
Aby pobrać regulamin konkursu: [kliknij tutaj]

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie!
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

Powrót do Gmina DługołękaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników