Mapa Zagrożeń Powiatu Wrocławskiego

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Windows 7 Firefox

Mapa Zagrożeń Powiatu Wrocławskiego

Postprzez Bray » 4 lut 2012, 12:50

powiatwroclawski.pl napisał(a):Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu Powiatową Mapę Zagrożeń, czyli dokument będący wykazem zagrożeń dla życia i zdrowia ludzkiego oraz mienia, sporządzony z uwzględnieniem ich rozkładu przestrzennego i czasowego.

Mapa przedstawia w formie tekstowo - graficznej charakterystykę gmin, dane statystyczne działań organów odpowiedzialnych za stan bezpieczeństwa, a także analizy poszczególnych zagrożeń i ryzyko ich występowania.

Mapa została opracowana w okresie od stycznia do września 2011 roku. Jest dokumentem o charakterze retrospektywnym – odzwierciedla zagrożenia już dostrzeżone i zarejestrowane na przełomie ostatnich czterech lat przez służby i inspekcje uczestniczące w likwidacji zagrożeń - KomendęMiejską Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, Komendę Miejską Policji we Wrocławiu, Powiatowy Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu, Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną we Wrocławiu, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego we Wrocławiu. Pozyskane materiały pozwoliły zidentyfikować zagrożenia na obszarze poszczególnych gmin powiatu wrocławskiego.

Powiatowa Mapa Zagrożeń jest materiałem wyjściowym do opracowania powiatowego programu poprawy bezpieczeństwa publicznego. W dniu 7 września 2011 Mapę przedstawiono na posiedzeniu Zarządu Powiatu Wrocławskiego oraz przekazano w wersji elektronicznej (płyta CD) do zapoznania się. W dniu 29 listopada na posiedzeniu Zarządu przyjęto i zaopiniowano pozytywnie wniosek o publikację Powiatowej Mapy Zagrożeń.

http://www.powiatwroclawski.pl/images/articles/kalendarium/20120123/MAPA_ZAGROZEN_PW.pdf

http://www.powiatwroclawski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1142:mapa-zagroe-powiatu-wrocawskiego&catid=52:aktualnoci&Itemid=80
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

Powrót do BezpieczeństwoKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników