Nowa pizzeria w Długołęce

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez emanuela100 » 9 cze 2009, 13:13

Pizza jest tam pyszna, włoskie ciasto!Super!Wszystko jest świeże, mrożoną mają kawę i lód nic poza tym :-> Fajny klimat w środku!Polecam
emanuela100
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2009, 13:12

Reklama

    Nieznany Nieznana

Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Izabel » 10 cze 2009, 21:29

Mrożone są tylko owoce morza, ale przecież nie ma innej możliwości ich przechowywania.
Mi bardzo smakuje pizza Rustykalna, na cienkim cieście, ale słyszałam, że nie ma problemu żeby zamówić na grubym.
Izabel
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewy » 11 cze 2009, 08:48

Moje ulubione to Rzymska i Wiejska ;) Też słyszałem, że można zamówić na grubym cieście. Moim zdaniem Ranczo to udany biznes w udanym miejscu! Takiego miejsca w Długołęce brakowało ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Tiberias » 11 cze 2009, 14:18

Moim zdaniem to też udany biznes, ale i tak słyszałem narzekania kilku osób, że w porównaniu z wrocławską pizza, ta jest kiepska.

A pizze można zamówić na podwójnym cieście, dopłaca się za to chyba coś koło 4 PLN. Jest wtedy różnica w grubości, ale znowu nie taka duża.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 11 cze 2009, 14:36

Tiberias napisał(a):w porównaniu z wrocławską pizza, ta jest kiepska.


Dokładnie tak też jest.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez maciek. » 11 cze 2009, 17:57

Nie oczekujcie nie wiadomo czego po tej pizzerii. To nie jest Pizza hut co jest wielką siecią w całej Polsce i ma określone standardy itp. Może nabierają dopiero doświadczenia.
Szukam pracy na wakacje!
Więcej w temacie -> http://dlugoleka.net/topics17/320.htm#2230
maciek.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2009, 20:32

    Nieznany Nieznana

Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Izzz » 11 cze 2009, 19:59

Uważam, że trzeba trzymać kciuki za naszą długołęcką pizzerię, poza nią nie ma gdzie wyjść ze znajomymi. Mają super ciasto i dużo dodatków. Raz tylko pizza było mniej wypieczona, ale już następnym razem przy zamówieniu poprosiliśmy o bardziej wypieczone i było super. Widać, że się starają.
A tak poza tym, to obserwując wcześniejsze wypowiedzi, potwierdza się powiedzenie"jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"
Izzz
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Kaśka » 13 cze 2009, 22:50

Byłam z kumpelami i wcale nie uważam żeby Ranczo było gorsze od pizzerii wrocławskich,pizza pyszna:mnóstwo dodatków, ciasto bardzo nam smakowało,nie obciąża żołądka!Fajny wystrój!Zakaz palenia w środku, można posiedzieć i pogadać spokojnie!
Ja polecam!
Kaśka
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Barbara » 14 wrz 2009, 19:03

Zamawiamy z Ranczo z moimi koleżankami jedzenie do pracy!Zamówienia realizowane są szybko, bardzo miła obsługa!Zarówno pizza jak i zestawy obiadowe bardzo smaczne!
Tylko pogratulować pomysłu!!!
Barbara
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 15 wrz 2009, 16:11

Kaśka, Barbara - czyżby ta sama osoba? (ten sam styl pisania) Pani właściciel na siłę próbuje polepszyć opinię ? Interes się nie kręci? :lol:
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Borowa » 19 wrz 2009, 17:07

Booty napisał(a):Kaśka, Barbara - czyżby ta sama osoba? (ten sam styl pisania) Pani właściciel na siłę próbuje polepszyć opinię ? Interes się nie kręci? :lol:



Nie musisz tam jeśc .

Że Cię nie stac szczylu to już nie nasza wina. Ćwoku .


Z Borowej wszyscy jedzą i nikt nie narzeka.

I się nie unoś bo Cię znajdę.
Borowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2009, 17:03

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez arogantka » 19 wrz 2009, 18:18

Trochę więcej kultury Borowa. Krytyczną uwagę można wyrazić w inny sposób - bez obelg i inwektyw, ale do tego potrzebne jest dobre wychowanie i troszkę kultury osobistej. Nie przez przypadek to miejsce nazywa się forum dyskusyjnym, a nie forum ubliżania.
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 19 wrz 2009, 20:05

Borowa, jeżeli chcesz abyśmy się spotkali nie mam nic przeciwko - nawet nie musisz mnie szukać ;-) Czytając twoją wypowiedź muszę stwierdzić śmiało, że ta wasza cała Borowa to jednak wieśniaki - cywilizowane osoby nie wyrażają się w taki sposób.
Pozdrawiam mieszkańców Borowy :-)
a co do pizzeri to przecież nigdzie nie napisałem, że tam nie jadam i tutaj kłania się czytania ze zrozumiem :)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Gość » 19 wrz 2009, 21:35

Booty napisał(a):Borowa, jeżeli chcesz abyśmy się spotkali nie mam nic przeciwko - nawet nie musisz mnie szukać ;-) Czytając twoją wypowiedź muszę stwierdzić śmiało, że ta wasza cała Borowa to jednak wieśniaki - cywilizowane osoby nie wyrażają się w taki sposób.
Pozdrawiam mieszkańców Borowy :-)
a co do pizzeri to przecież nigdzie nie napisałem, że tam nie jadam i tutaj kłania się czytania ze zrozumiem :)



Przepraszam że się wtrącę,ale
1.Pierwsze słowo zdania zaczyna się z dużej literki, jeśli chce Pan pozdrowić mieszkańców to Borowej, nie tak jak Pan napisał Borowa, no i ostatni błąd logiczny, po sformułowaniu "kłania się" zabrakło słowa "umiejętność"czytania, taki mały wykład z poprawnej polszczyzny,z pewnością się przyda!
2.I kto tu kogo obraża, zdaje się że słowo "wieśniaki" użyte przez Pana w powyższej wypowiedzi należy do grupy wyrazów obraźliwych!Jeśli chodzi o epitet "cywilizowane osoby" to możemy zagłębić się w ten temat i podyskutować!Kim według Pana jest osoba cywilizowana?
3. Przejdźmy do sedna sprawy, skoro jest Pan nieusatysfakcjonowany z jakości produktu, o jakim się tu pisze,czyli pizzy, negatywnie wypowiada się na temat działalności tego lokalu i przepowiada rychłą upadłość (patrz.post wyżej) Panie Wróżka chciałoby się tu rzec, to nie rozumiem dlaczego Pan tam jada i bywa!Z powyższych Pana wypowiedzi wyłania się "potwór" co się zowie zazdrość lub zawiść ludzka - gorsza odmiana, aczkolwiek pospolita!
Kończąc polemikę "Miarą sukcesu jest ilość wrogów nabytych po drodze", przewrotnie ale duuuuuużej ilości wrogów życzę właścicielom owej Pizzerii i wszystkim którzy swój sukces zawodowy budują własną ciężką pracą, kreatywnością i cokolwiek robią wykonują z pasją, na 200% możliwości!!!
Pozdrawiam Wszystkich Uczestników forum, mieszkańców Długołęki i całego Powiatu
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 19 wrz 2009, 21:52

AD1. Poprawna polszczyzna nigdy nie była moją mocną stroną :-) Nie kryję się z tym.
AD2. Słowa 'wieśniak' nie zaliczamy do słowa wyrazów obraźliwych. Jest to inaczej rolnik czy też chłop. Jak dobrze wiemy chłopi nie byli w dawnych czasach dobrze wykształceni i z ich ust również mogliśmy usłyszeć wypowiedzi pod wpływem emocji jak u pana wyżej.
AD3. Nigdzie nie napisałem że produkt oferowany przez 'Ranczo' mi nie odpowiada. Jedynie przyznałem, że jakością odbiega od pizzerii wrocławskich. :)

@proponowałbym również wszystkim państwu 'gość' rejestrację na forum, gdyż nie wiem czy ten gość to ten sam gość co wyżej. Czy zupełnie dwie inne osoby. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 01:00 przez Booty, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników