Ranking Najlepszy sklep!!!

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez sirralf » 22 wrz 2011, 06:29

Zapraszam do frescha na świeżutkie udka z kurczaka ... chyba nie były nawet w ludwiku myte bo smród był niesamowity. Dziewczynka, która sprzedawała była tak zafascynowana ich zapachem, że dzwonić do właściciela czy może przyjąć zwrot nóżek zakupionych 20 minut wcześniej.
sirralf
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2 cze 2010, 07:36

Reklama

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez emate » 29 wrz 2011, 19:35

Dla mnie nadal Fresz merket jest konkretnym sklepem który powinien być od dawna w naszej miejscowości,miła obsługa,wybór towaru,itd. Jak ostatnio przypadkiem zjawiłem się w sklepie u pana Ozgi dowiedziałem się,że następna pracownica się zwolniła a jak się nie mylę to już będzie chyba czwarta osoba,zastanawia mnie czemu tak często zmienia się personel.
PS. Ostatnim razem na przymusowych zakupach w sklepie u pana Ozgi przy stanowisku mięsnym nagle poczułem zapach a dokładnie smród potu ludzkiego,w pewnym momencie powąchałem swoje pachy ale to nie to,ja się kąpałem rano więc możliwe,że to ktoś przede mną.Osoba która mnie obsługiwała była trochę większa więc miała prawo się pocić,ale czasami warto zastosować antyperspirant pani A. Tak czy tak ja nadal jestem za Fresz Marketem i zdania nie zmienię.
emate
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 wrz 2011, 19:08

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez sirralf » 30 wrz 2011, 06:59

Skoro jesteś takim wielbicielem frescha to polecam sprawdzanie cen na kasie. Na regale inna cena mniejsza na kasie większa. Sprzedawca praktycznie nie zareagował na zwrócenie uwagi. Specjalnie na drugi dzień wszedłem sprawdzić czy to się zmieniło ... niestety nie.
sirralf
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2 cze 2010, 07:36

    Windows 7 Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez madan » 30 wrz 2011, 10:49

fresz jest strasznie drogi, pomijam sezonowe promocje, które nie są zmieniane od samego otwarcia sklepu, bo tak jak na początku była w super ofercie warka strong, pepsi, milka to dalej są. a co do cen to racja... inna cena jest przy kasie, a inna przy towarze, pomijam fakt, że wielu produktów jeszcze nie da rady kupić. ostatnio chciałem kupić coś i okazało się, że nie ma tego jeszcze w systemie kas dlatego podziękowałem i powiedziałem krótko, że pójdę do konkurencji,bo nastać się w kolejce po czym usłyszeć, że muszę zmienić swój wybór bo oni nie wiedzą jaka jest cena to istna komedia. co do jakości, nie zachwyca mnie. wędlina na drugi dzień zrobiła się obślizgła, warzywa niby widziałem że pracownicy zraszają żeby cały czas były świeże, ale niestety pietruszka, koperek zwiędłe i jeszcze takie oszukane te pęczki. Mnie fresz nie powala na kolana.
madan
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2011, 12:00

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez jrk1974 » 6 paź 2011, 22:50

madan napisał(a):- miła obsługa ?( tutaj liderem jest kawus, we freszu jest ok, natomiast ozga odpada według mnie)


Bez obrazy, ale to najlepszy żart, jaki ostatnio słyszałem. Może w czasach, gdy klientów obsługiwali osobiście państwo Kawus, to tak było. Od kiedy za ladą stoi ich syn (jak sądzę), to w moim rankingu uprzejmości obsługi brak jest miejsca, na którym mógłbym go sklasyfikować. Chłopak obsługując mnie ani razu jeszcze nie wydusił z siebie żadnego słowa, poza burknięciem, za pomocą którego podaje końcową należność. Może bym się nie czepiał, bo z różnymi ludźmi przy tej robocie na pewno się styka, musi znosić pijaczków i innych nieprzyjemnych typów, ale skoro jestem przynajmniej dwa razy od niego starszy i używam w kontakcie z nim podstawowych form grzecznościowych, typu "proszę", "dziękuje" itp., to liczyłbym na wzajemność. Tymczasem jego zachowanie sprawia, że od momentu wejścia do sklepu mam wrażenie, że mu przeszkadzam, a jego milczenie po moim końcowym "dziękuję" odczytuje, jako "zapłaciłeś, więc spieprzaj". Dlatego od kiedy pojawił się Fresh, to kurczaki mogą tam nawet chodzić, a i tak będę tam robił zakupy (bo mięsa w tego typu sklepach z zasady nie kupuję).
jrk1974
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 gru 2010, 09:22

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez sirralf » 8 paź 2011, 09:54

Co do sklepu Kawusa to masz 100% racji, wchodzisz i od razu zapominasz co miałeś kupić bo ogarnia cie pragnienie wyjścia. Sklep okropny ...

Co do frescha to skoro uważasz, że można kupować w kurniku to twój wybór. Ja też nie kupuje mięsa w takich sklepach jednak kupując awaryjnie chciałbym aby mięso nie śmierdziało.
sirralf
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2 cze 2010, 07:36

    Windows 7 Internet Explorer 9

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez aroszu » 9 paź 2011, 14:12

jrk1974- racja! Mlody odzywa sie wylacznie do swoich znajomych, pozostale osoby ignoruje, nie potrafi wydusic z siebie zadnego zwrotu grzecznosciowego. To musi byc syn wlasciciela, nie wierze ze zatrudniliby kogos takiego z zewnatrz;)
aroszu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 gru 2009, 23:28

    Windows XP Opera

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez obywatel » 10 paź 2011, 16:13

Tak - niestety to jest syn właściciela. Jeżeli Pan Kawiński nas tu czyta to niech weźmie może do serca nasze komentarze, bo odechciewa się robić tam zakupów a sklep pewnie utrzymuje wiele osób. Dodam, że obsługa generalnie nie stoi na wysokości zadania.
Pozdrawiam klientów i Pana Kawińskiego.
obywatel
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 wrz 2010, 20:47

Poprzednia strona

Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników