Co z shellem??

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Windows XP Firefox

Co z shellem??

Postprzez ja » 24 lis 2011, 19:49

Czy ktoś wie, co się dzieje ze stacją benzynową? Czemu nie działa?
ja
 

Reklama

    Windows Vista Firefox

Odp.: Co z shellem??

Postprzez Ty » 24 lis 2011, 21:22

Zamkneli bo ludzi oszukiwali zrobili kontrolę, że coś z tymi dystrybutorami nie tak bylo!No i dlatego nie działa a tak poza tym to niby Biedronkę tam mają stawiać to może wyburzą całkiem te stacje, tak ludzie w sklepie gadają
Ty
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Co z shellem??

Postprzez sirralf » 25 lis 2011, 06:12

Coś jest na rzeczy . Tankowałem tam dwa auta oba natychmiast zaczęły palić więcej o 1,5 litra i o 1 litr na 100 km. Myślę coś nie tak zatankowałem na innej stacji i zużycie wróciło do normy. Postanowiłem sprawdzić jeszcze raz i zatankowałem na shellu. Zużycie od razu wzrosło. Wniosek prosty albo dystrybutor pokazuje więcej niż wlał albo paliwo ochrzczone. Więcej już tam nie zatankuje.
sirralf
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2 cze 2010, 07:36

    Windows 7 Firefox

Odp.: Co z shellem??

Postprzez Bray » 25 lis 2011, 17:09

Wydaję mi się, że dostosowują stację do jakichś tam unijnych standardów, coś mi się o uszy obiło, że w 2012 wchodzą jakieś przepisy. A o Biedronce już dawno chodzą plotki, ale raczej nie modernizowali by stacji skoro mieli by ją wyburzać.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows Vista Firefox

Odp.: Co z shellem??

Postprzez Matysek » 28 lis 2011, 20:40

A jabym tam wolał biedronke niz te stacje bo i tak samochodu nie mam i paliwo takie drogie i tak ,a ludzie by zakupy robili lepij niz w selgrosie no nie?
Matysek
 


Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników