Protest Linia energetyczna 400kV

W tym dziale rozmawiamy o wszystkich sprawach, które dotyczą naszej gminy
    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Protest Linia energetyczna 400kV

Postprzez wojtek » 25 paź 2011, 19:03

Dzisiaj się odbyła rozprawa w Sądzie Administracyjnym w Wrocławiu. Sąd oddalił skarge PSO Operatora SA na decyzję Wojewody Dolnośląskiego ws odmowy zezwolenia na zajęcie części nieruchomości i przeprowadznie napowietrznej wielotowej linii energetycznej 400/110 kV Pasikurowice - Wrocław (Małuszów). Dotyczy sprawy działki w Domaszczynie.
Identycznych rozpraw było kilka dzisiaj.
Mam pytanie. Cz ktoś wie czy Sąd odalił pozostałe skargi PSO Operator SA?
wojtek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 paź 2011, 17:28

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Protest Linia energetyczna 400kV

Postprzez ciekawy » 26 paź 2011, 16:21

Czy to oznacza że wstrzymano inwestycje ?
ciekawy
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Protest Linia energetyczna 400kV

Postprzez Paulina » 30 gru 2011, 16:37

Witam,
jestem osobą bezstronną w tej sprawie gdyż nie zamieszkuje terenu na którym przeprowadzona jest linia, jednakże mam wielka prośbę do osób które się tym interesują. Jestem studentka gdyńskiej uczelni i na zaliczenie przedmiotu Ocena oddziaływania inwestycji na środowisko muszę zrobić taki miniraport wybranej inwestycji. Wiedząc ile jest sprzecznych i kontrowersyjnych wątków związanych z tą inwestycją chciałabym zrobić raport oddziaływania tej właśnie linii na środowisko. W związku z tym mam pytanie czy ktoś może ma w posiadaniu taki raport zrobiony przez regionalną dyrekcję ochrony środowiska przed realizacją tej inwestycji i mógłby mi go udostępnić wysyłając na e-mail?
Byłabym bardzo wdzięczna, miałabym na czym oprzeć mój raport. Mój email to paulinaobrzut@gmail.com
Z góry dziękuje i mam nadzieje że sprawa rozstrzygnie się na państwa korzyść.
Paulina Obrzut
Paulina
 

Poprzednia strona

Powrót do Gmina Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników