Szukam pracy na terenie Długołęki i okolic

Szukasz Pracy? Zostaw swoje preferencje, może coś się znajdzie dla ciebie.
    Windows XP Firefox

Szukam pracy na terenie Długołęki i okolic

Postprzez milley » 10 cze 2012, 19:00

Szukam pracy na terenie Oleśnicy,Dobroszyc,Kiełczowa,Długołęki czy Mirkowa.Mam 26 lat,wykształcenie wyższe licencjackie,posiadam status osoby bezrobotnej.Nie posiadam statusu studenta ani grupy inwalidzkiej czy też prawa jazdy.Pracowałam już między innymi jako sprzątaczka,telemarketer i kuponista(rozdawanie ulotek) oraz ankieter.Posiadam certyfikat upoważniający mnie do pracy z dziećmi od 0 do 3 ale nie posiadam wykształcenia pedagogicznego.Byłam wolontariuszką po klubach malucha i żłobkach przez co nabrałam doświadczenia w pracy z dziećmi od 0 do 3 oraz od 3 do 5 lat.Szukam pracy na umowę o pracę lub umowę zlecenie w charakterze pomocy nauczyciela,gdyż nie posiadam wykształcenia pedagogicznego ale posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi,pomocy na świetlicy w szkole,organizatora czasu wolnego na świetlicach wiejskich czy też pracy jako pomoc w klubie malucha czy żłobku.Jestem zainteresowana także jaką kolwiek pracą na terenie Oleśnicy,Dobroszyc,Kiełczowa,Długołęki czy Mirkowa.Szybko się uczę więc mogę podjąć pracę w placówkach pocztowych,jako sprzedawczyni w sklepie czy jako sprzątaczka.Nie interesuje mnie praca na nocki.
Kontakt ze mną na maila
psychologia@go2.pl
milley
 

Reklama

Powrót do Szukam Pracy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników