Zadaj pytanie Pani Wójt!

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Gość » 7 sty 2012, 21:18

Witam kiedy nowe zagospodarowanie przestrzenne Gminy Długołęka
Gość
 

Reklama

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Gal » 24 sty 2012, 18:28

Jakie jest pani zdanie na temat ACTA?
Gal
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez demon » 1 lut 2012, 20:36

witam ile kosztowalo zgloszenie Pani osoby do konkursu Wojt Roku ,czekamy na info ,pozdrowienia
demon
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez pan » 17 lut 2012, 07:06

chciales kolego demon napisac ile pani wojt dostala premi za udzial w konkursie :puppyeyes:
pan
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez wójtroku » 17 lut 2012, 21:05

ZTCW, konkurs na Wójta Roku jest konkursem, w którym nie wymaga się tzw. "wpisowego".
Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny... jedyny koszt, to koszt smsów, które wysyłają głosujący.
wójtroku
 

    Windows 7 Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez kasztanka » 19 lut 2012, 23:42

kiedy nastąpi rozbudowa sieci gazu ziemnego w Długołęce?
ul. Ptasia
Avatar użytkownika
kasztanka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2008, 06:59
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez mis » 20 lut 2012, 23:46

jaka gwiazda będzie w tym roku na dniach gminy? są już jakieś plany?
mis
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Likwidacje szkół

Postprzez społeczny » 21 lut 2012, 16:24

Ile szkół podstawowych zamierza Pani Wójt zlikwidować podczas swojej kadencji ?
społeczny
 

    Windows XP Opera

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez obywatel » 23 lut 2012, 16:53

Coś obawiam się, że odpowiedzi ze strony p. Wójt to możemy się spodziewać dopiero przed następnymi wyborami. I wtedy oczywiście wszystko będzie super. A teraz zadawanie tu pytań to jak mecz do jednej bramki (i to bez siatki :)).
obywatel
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 wrz 2010, 20:47

    Windows 7 Internet Explorer 8

Pytanie do admina

Postprzez Bukowina » 26 lut 2012, 22:40

A ja mam pytanie do Admina forum. Dlaczego został wykasowany mój wątek. Jeżeli Admin swoim narzędziem nie jest w stanie spowodować, by Wójt odpowiadał na zadane mu pytania, my stworzyliśmy bardziej skuteczne narzędzie. Może tam czytelnicy tego forum uzyskają odpowiedzi na zadane pytania.
Bukowina
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 gru 2010, 11:27

    Windows 7 Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez adaola » 22 mar 2012, 12:19

Dzień dobry,

Mam pytanie, kiedy planowane jest utwardzenie ul. Czereśniowej w Januszkowicach?
Oraz czy na odcinku drogi ekspresowej S8 równoległej do ul. Czereśniowej będą postawione Ekrany akustyczne?

Z góry dziękuję za odpowiedz,
Pozdrawiam,[/quote]
Zgodnie z uzyskaną informacją od inwestora, tj. Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, miejscowość Januszkowice zostanie oddzielona od drogi ekspresowej S8 ekranami akustycznymi.
W zakresie pytania o planowany termin utwardzenia ul. Czereśniowej, informuję w pierwszej kolejności – z uwagi na ograniczone środki finansowe - zlecamy naprawy dróg gruntowych zlokalizowanych w terenach zabudowanych.
Po dokonaniu wizji w terenie przez pracownika Wydziału Remontów i Inwestycji tut. Urzędu, okazało się, iż ul. Czereśniowa jest w chwili obecnej ulicą niezabudowaną (zlokalizowany jest tam obecnie wyłącznie jeden budynek).
Wobec powyższego, informuję, iż Pani zgłoszenie zostało przyjęte do wiadomości, a jego realizacja zostanie rozpatrzona w zależności od możliwości finansowych budżetu Gminy – jednak nie wcześniej niż w okresie wiosennym przyszłego roku.

Na podstawie informacji udzielonej przez Kierownika Wydziału RI

Wójt Gminy Długołęka
Iwona Agnieszka Łebek[/quote]

Dzień dobry ponownie,

Nawiązując do Pani odpowiedzi z września 2010, w dniu dzisiejszym dużo się zmieniło na ul Czereśniowej, tj wybudowaliśmy już dom i chcemy się niebawem wprowadzić. Niestety nie mamy jak:( Nasza ekipa, która budowała dom miała terenowe auta i wyspecjalizowany ciężki sprzęt żeby jakoś dostać się na naszą działkę ale nie teraz gdy budowa dobiegła końca nikt nie może nam dowieść kuchni, kafli itp bo normalne auto tamtędy nie przejedzie. My również brodzimy 500m w błocie żeby dojść do domu:( Działkę kupiliśmy od Gminy zachęceni obietnicą drogi jak tylko zaczniemy się budować, niestety wygląda to inaczej. Bardzo proszę o ustosunkowanie się do naszego wołania o pomoc pozytywnie i przynajmniej o utwardzenie ulicy Czereśniowej abyśmy mogli się wprowadzić jeszcze tej wiosny.
Z góry dziękujemy za jakąkolwiek pomoc!
adaola
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sie 2010, 11:27

    Windows XP Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Gość » 17 kwi 2012, 15:14

dowiedz sie co gmina w której mieszkasz robi w sprawie odpadów a w szczególności elektroodpadów? czy na terenie gminy planowane są jakieś działania w związku z elektroodpadami ? gdzie w najbliższej okolicy możemy oddać elektroodpady? czy gmina posiada plan gospodarki odpadami czy znany jest mieszkańcom? Prosze o jak najszypszą odpowiedz.
Gość
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Bray » 19 kwi 2012, 16:38

Ostatnio była zbiórka takich właśnie odpadów i rozdawali kwiatki. Na terenie gminy (Kiełczów) działa firma, do której można zawieźć właśnie elektrośmieci.
http://elektrozbiorka.pl/
http://wastesservice.com/kontakt/
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez 123456 » 19 cze 2012, 09:44

Dzień dobry,

Mam pytanie dotyczące godzin przyjmowania nas mieszkańców gminy Długołęka w nowym Urzedzie Gminy. Godziny zupełnie nie są dostosowane dla mieszkańców a wyłącznie dla pracowników urzędu, bo 0d 7,30 do 15.30 (poniedziałek, wtorek, czwartek) i do 16,30 w środę. Czy osoba pracująca we Wrocławiu ma jakąś szansę na załatwienie swoich (podatnika) spraw , jeżeli pracuje w "normalnych " godzinach 7-15. Czy Urząd Gminy jest dla mieszkańców czy dla siebie ? Czy musimy brać dzień urlopu aby być przyjętym w urzędzie ?

Proszę o rozpatrzenie mojego zapytania w imieniu wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy,

Pozdrawiam serdecznie oczekując odpowiedzi,

"Elwira" mieszkanka gminy
123456
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Feliks Konarski » 20 cze 2012, 17:07

12345 rozbawiłaś mnie. Normalne godziny pracy,normalni pracujące ludzie.Żeby spełnić twoją prośbę inni normalni ludzie muszą pracować w nienormalnych godzinach pracy. Kiedyś jednej pani zaproponowałem serwis stolarki okiennej w jej domu dowolnego dnia tygodnia od godz 7 do 16( z wyjątkiem soboty i niedzieli) warkneła to co ty :normalni ludzie o tej porze pracują, zapraszam po 20. Odpowiedziałem,że dobrze się składa, bo u nas też pracują sami normalni, stąd i zaproponowane godziny są normalne, no chyba że uda mi się w najbliższym czasie zatrudnić kogoś nienormalnego specjalnie dla pani. NIC NIE ZROZUMIAŁA ELWIRO, a szkoda
Feliks Konarski
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników