Zadaj pytanie Pani Wójt!

Forum o Wójcie oraz pracownikach Urzędu Gminy. Zadaj pytanie Pani Wójt.
    Windows 7 Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez natalia22 » 5 lip 2012, 09:21

Dzień dobry! zwracam się do Pani Wójt z zapytaniem ; dlaczego takie wysokie koszty musimy płacic za podłączenia kanalizacji do swojej posesji koszt wynosi aż 5 tys 500 niby ma podłaczenie robic firma ......lecz moge na własny koszt zrobic podłączenie do studzienki kanalizacyjnej od mojej posesji bo nie jestem wstanie zapłacic tak wygurowanej sumy .A gdzie są pieniążki z Unii Europejskiej i Ekologi bo to jest dotowane .Dlaczego jest narzucana tak wysoki koszt podłoczenia z posesji do kanalizy? prosze o wyjasnienie z poważaniem Jóżwicka
natalia22
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2012, 10:59

Reklama

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez kentucky » 28 lip 2012, 03:26

nie musisz się podłączać do sieci. nie podpisuj umowy przyłączeniowej, to nie zrobią Ci przyłącza. potem będziesz się mógł podłączyć we własnym zakresie. tylko pamiętaj, że będziesz musiał robić projekt przyłącza, uzgadniać go z ZUDem. musisz przemyśleć, czy to Ci się będzie opłacać.
kentucky
 

    Windows 7 Firefox

Pani Natalio,mam pytanie .

Postprzez Sara » 29 sie 2012, 11:22

Przepraszam ,ale mam osobiste pytanie do Pani Natalii.Czy Pani nazwisko pochodzi może z rejonu Opoczna ,Przysuchy ? Szukam rodziny, a moja mama nosi panieńskie właśnie takie nazwisko .Dziękuję za ewentualny odzew .
Sara
 

    Windows 7 Internet Explorer 9

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt! Kanalizacja

Postprzez TomaszP » 5 wrz 2012, 14:35

Witam,
Czy Gmina planuje ująć w budżecie 2013 prace projektowe lub inne działania dotyczące kanalizacji w Brzeziej Łące? Ten temat bardzo interesuje nie małą społeczność miejscowości.
TomaszP
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt

Postprzez Jadwiga » 21 lis 2012, 20:30

W Informatorze Gminnym pojawiła się informacja że Biedronka wykupiła teren Shella i będzie tam nowy supermarket. Czy to prawda?Czy to oznacza że Shella nie będzie w Długołęce, wyburzą go czy o co tu chodzi?
Jadwiga
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt

Postprzez Matli » 16 gru 2012, 10:39

Jadwiga napisał(a):W Informatorze Gminnym pojawiła się informacja że Biedronka wykupiła teren Shella i będzie tam nowy supermarket. Czy to prawda?Czy to oznacza że Shella nie będzie w Długołęce, wyburzą go czy o co tu chodzi?

Witam, z tego co ja wiem to biedronka ma byc zaraz za parkingiem shella co do terenu to on od dawna należy do biedronki co ze stacją to nie wiadomo prawdopodobnie własciciel biedronki chce uruchomić sieć stacji na których bedzie duzo tansze paliwo
pozdrawiam
Matli
 

    Linux Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez nowicjusz » 19 gru 2012, 09:45

Witam,

Mam pytanie odnośnie wykonania na ulicy Polnej w Długołęce. Z tego co wiem przetarg był rozstrzygnięty już dawno temu, ale żadnych prac na Polnej nie widać. Jaki jest termin wykonania tych prac? Czy po ich wykonaniu będzie obowiązywało graniczenie tonażu samochodów?

N.
nowicjusz
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Marian » 9 lut 2013, 19:08

Pytanie do Pani Wójt. Od kilku lat obserwuję dzieci powracające ze szkoły i chodzące do szkoły w Szczodrem. Przy szkole jest przejście dla pieszych, przez jezdnię które jest bardzo często zastawiane przez samochody co powoduje że dzieci muszą wychylać się z za samochodów by sprawdzić czy mogą przejść na drugą stronę jezdni. To jedno. Samochody jadące drogą bardzo często wyprzedzają się na tym przejściu, nikt nie zwraca uwagi na znaki i jadą z nadmierną szybkością. Drugie albo i trzecie.Po drugiej stronie jezdni brak chodnika powoduje że po opadach tworzą się kałuże i dzieci oraz starsi muszą wychodzić na jezdnię by nie brodzić w błocie. Aż strach pomyśleć jak może dojść do wielkiej tragedii. By ograniczyć wyczyny piratów drogowych należy wykonać spowalniacze przed i za przejściem
dla pieszych. Nie jest to taki wielki koszt by gmina nie mogła tego wykonać. Nie wspominam o chodniku.
Tą prostą czynnością może Pani uratować życie jakiemuś dziecku. Z poważaniem Ojciec i dziadek.
Marian
 

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez mundek » 21 cze 2013, 18:29

Co tak cicho w tym temacie, od kilku miesięcy nic nie napisane?
mundek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2011, 13:37

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Bray » 22 cze 2013, 09:05

Bo Pani Wójt już nie odpisuje od dłuugiego czasu.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Chrome

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Lewy » 15 lip 2013, 19:12

Dlatego zamykam ten wątek. Już za długo służył za śmietnik.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows 7 Firefox

Odp.: Zadaj pytanie Pani Wójt!

Postprzez Tomex » 18 sie 2015, 13:45

Ponieważ udaje mi się pilnować porządku, nie widzę powodu, aby wątek nadal był zamknięty.
Tomex
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 sty 2010, 18:24

Poprzednia strona

Powrót do Urząd Gminy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników