Serwer pod sklep internetowy

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Windows XP Firefox

Serwer pod sklep internetowy

Postprzez moscal » 10 sty 2011, 13:17

Witam, czy może mi ktoś polecić szybki i stabilny serwer pod sklep internetowy. Zależy mi na czymś sprawdzonym. Dzięki za każde info!
moscal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sty 2011, 13:17

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Lewy » 10 sty 2011, 17:22

Od siebie polecam www.linuxpl.com.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez piotr_b » 24 sty 2011, 15:16

Jeżeli chodzi o stabilność i niezawodność to polecam http://biznes-host.pl Od kilku miesięcy mam na ich serwerze e-sklep i jestem zadowolony. Pozdrawiam!
piotr_b
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sty 2011, 15:07

    Macintosh Firefox

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Drewnex » 2 kwi 2012, 16:23

OVH - najlepsze serwery bardzo stabilne, optymalizowane pod magento i presta shop .
Drewnex
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 kwi 2012, 16:13

    Windows 7 Firefox

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez Tomex » 7 maja 2012, 19:14

Trochę spóźniony jestem, ale w takich przypadku powinieneś podać na jakim skrypcie ma być ten sklep - nie wszędzie nie wszystko idealnie chodzi.
Tomex
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 sty 2010, 18:24

    Windows 7 Chrome

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez nofuss » 13 wrz 2012, 19:25

na jakim skrypcie bedzie zbudowany sklep?
nofuss
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2012, 20:21

    Windows 7 Firefox

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez mundek » 21 cze 2013, 18:29

Uruchomienie sklepu internetowego jest dziś bardzo proste, ale są różne rozwiązania. Można np. kupić serwer i samodzielnie (lub zlecić komuś) zająć się instalacją skryptu, konfiguracją, integracją z płatnościami, porównywarkami, etc. Mój znajomy korzystał niedawno z innej opcji, tzn. [sklepy internetowe w nazwa.pl - czyli oferta abonamentowa. Po prostu płaci za miesiąc określoną sumę i w tym ma już wszystko co potrzeba, m.in. serwer bez limitu transferu, zintegrowane płatności, porównywarki cen, statystyki, fakturowanie, itp. Wtedy nas nie interesują żadne awarie sklepu czy problemy z funkcjonalnością. Z tym, że płacimy za sklep abonament, w tej najdroższej opcji 90 zł, ale funkcji jest sporo.
A jak ktoś chce mimo wszystko samodzielnie zająć się stawianiem sklepu, to warto wybrać jakiś sprawdzony hosting, najlepiej bez limitu transferu. Bo te za kilkadziesiąt złotych rocznie to potrafią mieć długie zastoje. I jak np. zrobicie kampanie promocyjną sklepu i w jednej chwili trafi większa ilość userów na sklep, to może być problem, bo słaby serwer nie da rady obsłużyć większej liczby zapytań do bazy, nawet gdy transfer nie jest jeszcze wykorzystany i wtedy pieniądze wydane na reklamę mogą być zmarnowane. Miałem już taką sytuację w przypadku forum, kiedy postawiłem je na "pewnym" hostingu, przy dużej liczbie internautów po prostu przestało działać. Dlatego trzeba to wziąć pod uwagę wybierając serwer, oprócz parametrów liczy się także opinia o marce, stabilność, wsparcie techniczne.
mundek
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2011, 13:37

    Windows 7 Chrome

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez unitedp » 14 mar 2014, 12:18

Ja polecam serwery Kei, nigdy nie mialam z nimi zadnego problemu.
http://www.kei.pl/
unitedp
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 lut 2012, 13:26

    Linux Safari

Odp.: Serwer pod sklep internetowy

Postprzez aniaania2 » 21 maja 2014, 13:33

A może lepiej coś na gotowej platformie, ja mam sklep na home.pl i śmiga fajnie www.top-maluszek.pl tylko jedno to koszt roczny około 1000zl. Z domeną, ale to gotowiec. Polecam
aniaania2
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 maja 2014, 10:27


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników