Dom jak dworek, co myślicie?

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Windows 7 Firefox

Dom jak dworek, co myślicie?

Postprzez zamszak » 19 wrz 2012, 14:33

Własny dom to dosyć droga sprawa, ale trudno odmówić tym budowlom uroku, chyba się zgodzicie? Który mam wybrać, doradzacie coś

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wszystkie są z Archetonu, z zakładki: projekty domów dworkowych

Tylko miałbym jeszcze jedno pytanie, czy w kupionym projekcie można wprowadzać jakieś zmiany?
Avatar użytkownika
zamszak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 20:24

Reklama

    Windows 7 Firefox

Dom jak dworek, co myślicie?

Postprzez Karina » 19 wrz 2012, 16:24

O tym ,czy są przewidziane zmiany w projekcie ,zapytaj w biurze .Przypuszczam ,że Tak ,nie powinni robić żadnych trudności ,ale jak sam wiesz ,w życiu różnie bywa . :mrgreen:
Bryła domku z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie ,ale musisz też patrzeć ,jak jest w środku z wygodą .Na ile osób przewidziany jest dworek ,na jakiej działce ma stanąć i z jakiej strony świata ?Aby taki projekt ładnie SIĘ PREZENTOWAŁ ,MUSI MIEĆ SZEROKĄ DZIAŁKĘ ,ale pooglądać i pomarzyć zawsze wolno ,tak samo ,jak i zawsze należy, a nawet trzeba się pytać.
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows 7 Firefox

Odp.: Dom jak dworek, co myślicie?

Postprzez Bray » 19 wrz 2012, 19:04

Mi się najbardziej podoba nr 1, szczególnie pod względem światła, jak najwięcej światła w domu! :)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Opera

Odp.: Dom jak dworek, co myślicie?

Postprzez obywatel » 25 wrz 2012, 11:11

Trzeci ma drogi dach. Ale najważniejsze to układ w środku i ustawienie względem stron świata (jakby nie patrzyć to zdecydowanie więcej czasu spędza się w domu niż na zewnątrz podziwiając go). Podejrzewam, że jeżeli na działce będzie pasował nr 1 to mniej już 2 i 3 (jedynka ma salon z przodu). 2 na poddaszu ma tylko (1 prawie też) okna połaciowe - trudno przez nie patrzeć na ogród. Zmiany można wprowadzać prawie dowolne. Popatrz też na dom ze strony kosztów budowy i późniejszego użytkowania - im prostszy tym tańszy. A prosty wcale dziś już nie oznacza brzydki czy sztampowy. Jeżeli mogę coś więcej pomóc (adaptacja) to proszę o mail obywatel@onet.pl
obywatel
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 wrz 2010, 20:47

    Windows Vista Chrome

Odp.: Dom jak dworek, co myślicie?

Postprzez Gabka23 » 2 cze 2017, 08:28

Mi najbardziej podoba się 2 propozycja. A zmiany w projektach zazwyczaj można wprowadzać.
Ja jestem już na szczęście na etapie wykańczania. No i teraz tak, gotowe projekty domów są ok, a co sądzicie o tym, żeby zrobić kuchnie na wymiar? Spotkałam się z opiniami, ze szkoda kasy, ze gotowe też znajdę ładne, ale chciałabym mieć coś oryginalnego. Jak się na ten ,,problem'' zapatrujecie? Warto czy nie?
Gabka23
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2017, 14:33


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników