Drewniany płot

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Windows XP Firefox

Drewniany płot

Postprzez darko_r » 19 maja 2011, 12:10

Od dwóch lat mieszkamy w nowo wybudowanym domu i teraz przyszedł czas ogrodzić naszą posesję jakimś solidnym płotem. Małżonka nalega, żeby był drewniany. Czy znacie i możecie polecić zaufane firmy stawiające takie ogrodzenia? Z góry dziękuję!
darko_r
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2011, 12:50

Reklama

    Windows 7 Internet Explorer 8

Drewniany płot

Postprzez Karina » 20 maja 2011, 10:51

Widzę ,że mam taki sam gust ,jak ma Twoja małżonka ,bo i mnie się podobają drewniane płoty ,to tak" trąci "Polską wsią ,ale w tym pozytywnym znaczeniu .Teraz ładniej brzmi ,jak się mówi "angielski płotek ",taki jeszcze biały ,tylko okropnie dużo pracy z utrzymaniem tej bieli na drewnie .W mojej wsi raczej wszyscy sami wykonali takie ogrodzenie,zrobili stelaż metalowy i na nim przymocowywali deski zamówione z tartaku w Siedlcu .
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Drewniany płot

Postprzez Mnichu » 30 maja 2011, 11:37

My stawiając niedawno u siebie drewniany płot zakupiliśmy go w firmie gama-vista. Mają naprawdę ładnie wyglądające płoty po korzystnych cenach, także możesz sprawdzić ich ofertę. Pozdrawiam!
Mnichu
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2011, 11:39

    Windows 7 Firefox

Odp.: Drewniany płot

Postprzez zamszak » 10 gru 2012, 21:49

Witam. To był też mój dylemat jaki dać plot. Nie tak dawno dawno dałem się namówić żonie, ciągle mi powtarzała - "kup działkę", no i stało się zdecydowałem się i znalazłem TO ogłoszenie (polecam anonse, zakładkę kup idealną działkę czy jakoś tak). Teraz rozpocząl sie dla mnie dział: płot, daliśmy zwykły z siatki metalowej, jej (żonie) się nie podoba, trzeba będzie zmienić bo nie da mi spokoju! I bądź tu człowieku mądry! :-/
Avatar użytkownika
zamszak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 20:24

    Windows 7 Firefox

Drewniany płot

Postprzez Karina » 11 gru 2012, 15:12

Na początku drogi walki o własny dom i miejsce swoje na ziemi ,takie ogrodzenie jest jak najbardziej trafione .W trakcie budowy wszystko się niszczy ,dlatego niech Twoja żona uzbroi się w cierpliwość i udaje ,że nie widzi tego :shock: ogrodzenia .
Budując dom ,mamy inne ważniejsze wydatki ,a często w połowie drogi zaczyna brakować nam funduszy . Ogrodzenie posesji powinno wieńczyć koniec budowy własnego domku ,
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows 7 Firefox

Odp.: Drewniany płot

Postprzez nasturcja » 10 wrz 2014, 17:54

drewniany płot to dziś przeżytek. Są gotowe betonowe, które już nie wyglądają jak te więzienne, zresztą i więzienne są z siatki. Byłam pod naszym "eksportowym" więzieniem w Starych Kiejkutach i tam sama siatka i zasieki. Moi rodzice niedawno robili płot i dali murowane słupy z wysoka podmurówką a do środka kute panele. Bardzo ładnie to wygląda, gdy murowane słupki po otynkowaniu pokryli klinkierem cegłopodobnym https://sklep.paradyz.com/produkty/klinkier.
Obrazek
nasturcja
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 wrz 2014, 16:52


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

https://deckline.pl/uslugi/montaz-desek-kompozytowych-skoczow/ | słupki uliczne