Brzezia Łąka znaczy Kunersdorf

    Windows XP Firefox

Brzezia Łąka znaczy Kunersdorf

Postprzez gulsar2012 » 11 gru 2012, 22:04

Od paru miesięcy mieszkam już w Brzeziej Łące. Na tym forum już byłem, ale zbrakło czasu by pogłębić kontakty. Każdy kto budował dom wie, iż na paręnaście miesięcy człowiek jest wyłączony z normalnego życia. Ale teraz wracam do niego znaczy życia. Już taki mam zwyczaj, że gdzie mieszkałem starałem poznać okolicę nie tylko od podszewki, ale również i szczególnie topografię. Zawsze mnie fascynuje jaki miał charakter i przeznaczenie ten lub tamten budynek, czy ta droga zawsze taka była koślawa czy później się wykoślawiła. Dlatego mam pytanie czy szanowne Panie lub Panowie posiadają zdjęcie lub mapy przedwojennej Brzeziej Łąki lub wiedzą gdzie takowe są by móc z nich skorzystać. Trochę przeczesałem internet i muszę stwierdzić iż Brzezia Łąka albo Kunersdorf ( nazwa przedwojenna)nie ma dużo odnośników. Parę zdjęć na stronie hydral.com.pl i koniec. Ale ciągle szukam.
gulsar2012
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 wrz 2010, 12:04

Reklama

    Windows 7 Chrome

Odp.: Brzezia Łąka znaczy Kunersdorf

Postprzez Lewy » 12 gru 2012, 12:55

hydral to prawie jedyne źródło strych zdjęć i pocztówek. Możliwe, że istnieją inne strony, ale ja niestety ich nie znam. Gdyby udało Ci się coś znaleźć wrzuć koniecznie link! :)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka


Powrót do Brzezia Łąka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Wino czerwone wytrawne