Rozkłady Jazdy

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez PIXEL » 29 paź 2008, 20:06

Oto moje zdanie co do korekt tych lini:
:arrow: linia 903- z Kromera przez Szczodre, pętla w Domaszczynie i z powrotem trasą 604 czyli Szczodre-Łosice-Dąbrowica-Dobroszów-Januszkowice-Kępa-Bierzyce-Łozina(krótki postój), z powrotem przez Budziwojowice-Łosice-Szczodre.... (kursy przez Domaszczyn tylko wybrane)
:arrow: linia 904- zredukować kursy przez Selgros (bez sensu tam jechać i nikt nie wsiada, ani nie wysiada)
Co wy na to :?:
PIXEL
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 paź 2008, 20:56
Lokalizacja: ŁOSICE

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez molik » 29 paź 2008, 21:27

jestem ..za..:-)
molik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 lip 2008, 16:26

    Nieznany Nieznana

kierowcy

Postprzez El » 16 lis 2008, 17:09

A mi bardziej niz brak rozkladow na przystankach przezkadzaja kierowcy, ktorzy czasami potrafia wogole nie zatrzymac sie na przystanku, a ich jazda tez pozostawia wiele do zyczenia. Generalnie wiekszosc kierowcow na lini 904 jezdzi jak "wariaci" i sa bardzo nieprzyjemnie. Uwazam, ze ktos wkoncu powinien sie tym zajac!!
El
 

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Bray » 16 lis 2008, 18:38

Tak, czasami jazda kierowców pozostawia wiele do życzenia (choć zdarzają się bardzo rozsądni kierowcy). Raz byłem świadkiem jak autobus o mało co nie rozjechał gościa (na psim polu wychodził z działki :nerd: ) dobrze, że jeszcze miał ten refleks ale go lekko zahaczył i wysypał truskawki :) Później kierowca poszedł pomóc pozbierać :-o. Nie wiem kto w tym przypadku zawinił ale kierowca moim zdaniem przekroczył prędkość. Oczywiście reakcja pasażerów była prawie taka sama. Posypały się obelgi w stronę kierowcy ;-)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Biały » 17 lis 2008, 06:55

Zaraz, To znaczy, uważasz że pieszy to święta krowa??????? Nie powinni się rozejrzeć?????? Wchodzą wprost pod koła gdzie można by 5/h jechać i tak niewyhamować!!!!!! Skoro tak piszesz to chyba jeszcze nie prowadzisz, ale zopbaczymy jak zaczniesz, czy nie przekroczysz prędkości nigdy. Ale nawet gdy po Słonecznej rowerem jedziesz to przekraczasz :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Booty » 17 lis 2008, 07:48

Kto jak kto, ale kierowca autobusu powinien zachować ostrożność, i stosować się do znaków drogowych. Przewozi innych ludzi i im stwarza niebezpieczeństwo. A swoim prywatnym autem ze swoją rodziną może nawet o 100km/h przekroczyć prędkość. Wpadnie w drzewo, nikt za nim płakał nie będzie. Jak sobie wyścieli tak się wyśpi.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Bray » 17 lis 2008, 15:48

Nie uważam, że pieszy to święta krowa. Po prostu kierowca jechał zbyt szybko. W momencie gdyby ktoś bardziej wyszedł na ulicę autobus nie mógłby go wyminąć i pewnie by go przejechał albo przy wymijaniu skończyłby w krzakach lub w drzewie (a gdyby jechał wolniej zawsze jest większa szansa, że człowiek przeżyje). Pieszy zachował się nieostrożnie ale wina kierowcy też była. Nie ma się po co spieszyć szczególnie gdy jedzie się autobusem i wiezie się masę ludzi.

Polecam zobaczyć film:
Uzijte si rychlost az do konce
[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=O3G_IsM5CCc[/youtube]
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Biały » 17 lis 2008, 22:12

Z tego co piszecie wynika że auta powinny się poruszać tempem pieszego czyli 5/h czy pieszy został potrącony na prześciu???? Nic o tym nie piszecie. Jeśli nie to co robił na jezdni to nie jego miejsce. Z tego co kojarze Psie Pole działki to gościu z krzaków wyszedł i jego szczęście że nie wprost pod koła. Ja miałem przypadek że ciapa wlazł mi zza furgonetki a jego rodzina jeszcze pretensje miała że RTG w oczach nie miałem, zero wyobraźni, zresztą mi jej wtedy też chwilowo zabrakło.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez PIXEL » 2 gru 2008, 16:35

Ja choć codziennie jeżdże linią 904 nie spotkałem się jeszcze z wulgarnym kierowcą lub nieprzyjemnym. Popieram Białego pieszy powinien rozglądać się przed wejściem na jezdnie w miejscu do tego celu nie przeznaczonym. Kierowcy z DLA są spoko, owszem zdarzają się wyjątki, ale jest ich bardzo mało.
PIXEL
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 paź 2008, 20:56
Lokalizacja: ŁOSICE

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez madwoman » 7 gru 2008, 23:31

Byłabym wdzięczna do konca zycia za jakies kursy nocne do długolęki... jakiekolwiek :-?
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez PIXEL » 9 gru 2008, 20:26

O ile sie nie myle to trzeba uderzyć w tej sprawie do Urzędu Gminy, bo to ona dopłaca do tych lini.
PIXEL
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 paź 2008, 20:56
Lokalizacja: ŁOSICE

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez marlena » 22 gru 2008, 17:17

ja mam małe pytanko czy Pani Wójt nie zapomniała o takich miejscowościach jak skała, jaksonowice i węgrów, praktycznie nie mamy autobusów do wrocławian nie mamy czym wracać ze szkoły z wrocławia zabrano nam polbusy i kiedy lekcje kończe o 14.20 to autobus mam około godziny 17.00 :-( jesteśmy chyba trzema jedynymi miejscowościami która nie ma lini 903, 904 itp. według mnie to jest problem do rozwiązania tylko trzeba chcieć!
marlena
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2008, 16:56

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Booty » 22 gru 2008, 17:50

Zapewne spowodowane jest to małą opłacalnością tych linii :) Dla jednej osoby nie warto słać tam autobus. A jak to nie przez to, to innych pomysłów - dlaczego? nie mam.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez kajtus » 22 gru 2008, 18:19

to może tak pościć na próbę i dopiero osadzać czy ktoś będzie jeździć czy nie bo nikt nie wie jakie my mamy problemy z autobusami!!!! jedni chodzą do pracy a inni do szkoły wiec sadze ze będzie jeździć sporo os. Bo jak narazie to meczymy sie z dojazdami i radzimy sobie jak możemy a wszyscy tylko nas z góry olewają!!!!!!!!!!!
kajtus
kajtus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2008, 18:03

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez PIXEL » 22 gru 2008, 19:31

Myśle że gmina nie zgodzi się na przedłurzenie 903 na więcej wiosek, lecz można by utworzyć linie łączącą Jaksonowice, Skałe, Węgrów, Krakowiany i Zaprężyn z pętlą lini 903 i 904 w Łozinie. Czy pasowałoby to osobą z wyżej wymienionych wsi? - prosze o komentarze.
PIXEL
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 paź 2008, 20:56
Lokalizacja: ŁOSICE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miejscowości gminne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników