"Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

    Windows 7 Firefox

"Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 12 kwi 2013, 19:05

Tak wygląda wyjazd z mojej posesji pozostawiony na weekend przez firmę "wykonującą" chodniki w Kiełczowie. Zdjęcie nie oddaje choćby w części rozmiaru błota którą panowie po sobie dziś pozostawili. Oczywiście do butelek po napojach i śmieciach po całodziennej "pracy" już przywykłem. Doznania z wyjścia do pracy czy dzieci do szkoły bezcenne. Gumowce jak nic by się przydały. Autem zatrzymać się też strach, można ugrzęznąć w brei. W gminie temat zlewają. Postaram się w poniedziałek poinformować właściciela drogi czyli starostwo pow. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu jakieś lokalne media. Wie Ktoś jak nazywa się ta "firma"? Z chęcią zareklamuję ją w necie. Może inni zleceniodawcy nie popełnią tego błędu...
Ostatnio edytowano 2 lis 2013, 22:48 przez romku, łącznie edytowano 1 raz
romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05

Reklama

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 24 kwi 2013, 10:55

Dzwoniłem do Starostwa Powiatowego, dokładnie do wydziału dróg i komunikacji. Uprzejmy pan stwierdził, cytuje: "ludziom poprzewracało się w głowach...". Dlatego nie spodziewajmy się cudów wobec tej inwestycji. Tylko czekam kiedy znowu przedłużą termin zakończenia prac. Kiełczów jak stoi rozkopany na całej długości tak stoi dalej. Kierowcy niszczą felgi, przecinają opony na "nawierzchni". Musimy być cierpliwi... To nic że inwestycja ciągnie się już drugi rok. Biedronkę wybudowano w kilka miesięcy ale tam był nadzór zleceniodawcy. Netto na ul. Kiełczowskiej jest na finiszu. Tylko tutaj wolna amerykanka. Nawet teraz z okna widzę jak robotnicy "pracują"
ŻENADA
Odpowiedzi z gminy także brak, dodam że pisałem nawet do pani wójt, która zapewne ma pilniejsze sprawy, np. organizację kolejnego dnia Długołęki.
Głównym wykonawcą jest Mota Engil, który ma kilku podwykonawców.
Pozostaje nam cierpliwie czekać i trzymać kciuki żeby w tym roku udało się te dwa chodniki skończyć...
romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 3 maja 2013, 18:19

Powoli zaczynają pisać o Kiełczowie
Linkujmy, lajkujmy, róbmy co możemy żeby ktoś się tym zainteresował...

http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/g ... .html#plus
romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez Bray » 4 maja 2013, 09:58

Ostatnio miałem okazję pobyć trochę w Kiełczowie i muszę przyznać, że stan dróg po opadach woła o pomstę do nieba. Te prace na Wrocławskiej też jakoś dziwnie postępują. Przy jednej z dróg w kałuży pływały nawet kaczki.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 12 maja 2013, 13:20

Kilka zdjęć z niedzieli (12.05.2013), sam środek miejscowości.
Pozostawiam bez komentarza
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 1 cze 2013, 15:52

romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 1 cze 2013, 15:57

romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05

    Windows 7 Chrome

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez Lewy » 2 cze 2013, 09:41

romku droga nadal wygląda tak tragicznie, czy może już skończyli ją robić? Kolejna fotorelacja mile widziana! :)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez Bray » 2 cze 2013, 11:57

Jak tam byłem ostatnio to już pierwsza warstwa asfaltu była wylana na całej długości. Chodniki nadal rozdłubane.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Prace" budowlane przy chodniku, ul. Wrocławska

Postprzez romku » 2 cze 2013, 12:48

Potwierdzam pierwsza warstwa asfaltu położona, niestety studzienki zostały odsłonięte i nie są zabezpieczone. Wracając z pracy byłem świadkiem jak auto osobowe uderzyło w studzienkę kołem. Efekt dźwiękowy proszę sobie wyobrazić. Kapeć na miejscu. Sam przeciąłem oponę, ale akurat na krawężniku. Popłynąłem niestety na zakupie 2 szt opon. Podtapianie ludzi i ich posesji chyba już włodarze gminy i starostwa uznali za normalną rzecz. Nikt na to nie reaguje. Na zapłatę za to niestety trzeba będzie poczekać do wyborów. W tej chwili robotnicy są zajęci naprawianiem tego co już udało im się "zbudować". U znajomego po przeciwnej stronie miejscowości tak ustawili podjazd że auto osobowe tarło podwoziem o puzzle. Mistrzostwo świata:) Ale już przegięciem totalnym jest studzienka w chodniku na wysokości byłego baru Las Vegas. Proszę zwrócić uwagę przejeżdżając tamtędy. Jest położona w samym środku wjazdu na posesje. Proszę zwrócić uwagę na jej wysokość. Zauważyłem jeszcze jedną przypadłość wykonawcy a dokładniej jego pracowników. Gdy zostaną odpowiednio zmotywowani potrafią pracować nawet w niedzielę tak jak to miało miejsce 26 maja przy prywatnym przedszkolu. Jak są motywowani, tylko się domyślam. Ja niestety nie zamierzam dawać w łapę aby robili to za co i tak dostają kasę...
romku
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2012, 17:05


Powrót do Kiełczów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników