Sprawdzona firma "chwilówka", która polecacie?

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Windows 7 Firefox

Sprawdzona firma "chwilówka", która polecacie?

Postprzez zamszak » 30 lis 2013, 15:34

Witam.

Czasem zdarzają się niestety takie chwile kiedy trzeba pożyczyć, ani to powód do dumy, ani do wstydu. Tylko gdzie pożyczyć? Czy są u nas w Dlugołęce jakies godne polecenia firmy oferujące takie "szybkie" pożyczki? poszedłbym, popytał.

Na razie szukałem w sieci. Natknąłem się w ten sposób na tą stronę http://www.okmoney.pl/. Podoba mi się że jest jasno napisane ile będę musiał zwrócić przy tysiącu pożyczki (tyle potrzebuję). Znacie ich? Faktycznie można wszystko załatwić przez internet?
Avatar użytkownika
zamszak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 20:24

Reklama

    Windows 7 Firefox

Sprawdzona firma "chwilówka", nie polecam .

Postprzez Karina » 30 lis 2013, 19:30

Niby wszystko wygląda w porządku ,ale jest mały chwyt
Pisano o tym w necie i przestrzegano kolejnych klientów .Chodzi mianowicie o przesłanie jednego grosza na ich konto .Firma w ten sposób ma Twoje konto ,powiesz ,że to nic niebezpiecznego ,ale wcześniej wypełniałeś ankietę z Twoimi danymi osobowymi .Firma również podszyje się pod Twoje dane w banku internetowym ,poda Twoje konto ,Bank sprawdzi dane ,które oczywiście się będą zgadzały .Bo taka osoba ,w tym przypadku Ty ,ma takie konto i wezmą na Twój rachunek sami kredyt ,nawet w sklepie AGD. Dostaniesz po paru miesiącach z firmy windykacyjnej wezwanie do zapłaty zaległej pożyczki. Sprawdź w internecie takie oszustwa , ostatnio prasa się o tym szeroko rozpisywała .
Nie polecam podawać swoich danych osobowych i numeru konta w necie ,gdzie w żaden sposób nie jesteś chroniony ,będziesz miał jeszcze większy kłopot ,niż wspomniane tysiąc złotych . :-/
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Sprawdzona firma "chwilówka", która polecacie?

Postprzez zamszak » 10 cze 2014, 19:09

Karina i znalazłaś jeden taki przypadek ? Może dobrze jest przemyśleć co ty piszesz. Bo przy każdym zakupie przez internet podajesz swoje dane i płacisz im pieniędzmi ze swojego konta. Jeszcze gorzej jest w supermarketach bo tam byle kasjerka ma wszystkie Twoje dane. Myślę że dokładnie nie rozumiesz gdzie dzwonią. Problem jest z chwilówkami które dają pod zastaw weksla in blanko lub z zabezpieczeniem aktu notarialnego nieruchomości. Są też słynne pożyczki na garnki które są nie do spłacenia, a uczestniczą w tym normalne banki.
Avatar użytkownika
zamszak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 20:24


Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników