"Zielony Zakątek" Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Dyskusje na temat oświaty w gminie oraz pochodne.
    Windows 7 Firefox

"Zielony Zakątek" Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Postprzez zielonyzakatek » 30 kwi 2014, 22:30

Drodzy Rodzice!!
Minęło już kilka lat odkąd funkcjonuje nasza placówka.

W ramach czesnego zapewniamy:
- całodzienną opiekę pedagogiczną (6.30-17.30)
- zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zgodne z podstawą programową
- wzbogacanie zajęć o znane i sprawdzone metody edukacyjne
- język angielski
- zajęcia taneczne
- badanie logopedyczne i terapię logopedyczną
- zajęcia muzyczno - rytmiczne
- spotkania i uroczystości przedszkolne
- spotkania z psychologiem dla rodziców
i wiele więcej...
http://www.zielonyzakatek.edu.pl

Zapraszam Rodziców do dzielenia się swoimi opiniami o Zakątku :)
zielonyzakatek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 wrz 2013, 14:40

Reklama

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: "Zielony Zakątek" Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Postprzez ANIS22 » 2 maja 2014, 23:17

Witam wszystkich , którzy chcą znaleźć dla swojego skrzatka najlepszą opiekę , zajęcia dydaktyczne , dobre warunki żywieniowe, odpowiedzialne miłe i uśmiechnięte wychowawczynie lubiące swoją pracę i kochające dzieci. Mogę cos na ten temat powiedzieć mój syn ma szczęście być wychowankiem tego przedszkola od 2 lat. Uwielbia tam być jeśli byłoby otwarte w sobotę i niedzielę to też chciałby tam jechać ;-) Dzieci maja angielski, tance ,rytmikę i logopedę w cenie przedszkola . Na basen jeżdżą z przedszkola busami razem z nimi jedzie pani wychowawczyni żeby przypilnować wysuszyć ubrać itp. Są jeszcze zajęcia tenisa na które również przyjeżdża pan do przedszkola. Wiec dzieci maja tyle zajęć bez straty czasu zabieganego rodzica. Uważam że jest to bardzo bogaty i intensywny program dla dziecka . Jedzenie jest gotowane w przedszkolu przez panią kucharkę …P Jadzia wymyśla cuda żeby dzieci miały możliwość poznania różnych smaków. Wycieczki ….temat rzeka raz w miesiącu dzieci maja wychodne ;-) jest robione dużo zdjęć wszystko udokumentowane . Są również występy na których dzieci pokazują swoje zdolności ;-). Nie ma do czego się przyczepić . Jeśli ktoś szuka przedszkola to to jest wymarzone miejsce dla dziecka.
ANIS22
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 maja 2014, 22:43

    Windows 7 Mozilla

Odp.: "Zielony Zakątek" Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Postprzez KlaudiaM » 3 maja 2014, 19:54

Zgadzam się z "przedmówczynią". Akurat ja jestem mamą absolwentki Zakątka. Moje dziecko bardzo dobrze wspomina czas spędzony w tym przedszkolu. Córka do tej pory ma kontakt z Paniami i Koleżankami. Bardzo dobrze sobie radzi w szkole ale bardzo chętnie cofnęłaby czas po to aby znaleźć się w Zakątku. :-)

P.S. Ja najmilej wspominam wszystkie uroczystości w Przedszkolu. Występy były fantastyczne. Ale najfajniejszy dla wszystkich to był poczęstunek ;-)
KlaudiaM
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 maja 2014, 09:03

    Windows XP Firefox

Odp.: "Zielony Zakątek" Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Postprzez Kasiasa » 7 maja 2014, 09:20

Witam
Moja córka uczęszcza do "Zielonego Zakątka" od dwóch lat. Zarówno my jako rodzice jak i nasza pociecha jest bardzo zadowolona. W tym roku mogłaby już rozpocząć naukę w "zerówce" w szkole rejonowej, jednakże po przedyskutowaniu wszystkich "za" i "przeciw" jednogłośnie zdecydowaliśmy kolejny rok zostawić córkę w "Zielonym Zakątku". Pozostawiając ją tutaj mamy pewność że:
- otrzyma doskonałą opiekę pod okiem przesympatycznych Pań
- z każdym dniem rozwija swoje umiejętności
- ma zapewnione wyjazdy, wycieczki, teatry itp
- bierze udział w zajęciach dodatkowych, które uwielbia ( tańce, tenis, basen), a na które nie bylibyśmy w stanie ją zapisać, gdyby miały odbywać się no popołudniami , po prostu nie pozwoliłby nam na to czas.
Mogłabym wymieniać zalety bez końca, jednak najważniejsze dla mnie jest to iż dziecko rano ( pomimo wczesnej godziny budzenia) wstaje uśmiechnięte wiedząc, że czeka ją mile spędzony dzień a ja jako rodzic jestem pewna, iż oddaję ją w "dobre ręce"
Kasiasa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 sty 2014, 07:53

    Windows 7 Firefox

Odp.: "Zielony Zakątek" Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

Postprzez ogrodypl » 13 paź 2014, 12:22

Witam
Moja córka uczęszcza do przedszkola Zielony Zakątek już 3 rok, od września chodzi również mój synek. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla moich dzieci. Kadra jest wspaniała, Panie zawsze uśmiechnięte, bardzo chętne do współpracy. Synek idąc spać pyta się czy jutro jedziemy do przedszkola, a pewnego dnia jak przyjechałam wcześniej, żeby go odebrać to powiedział mi "mamo czemu tak szybko przyjechałaś". Dzieciaki mają mnóstwo zajeć w ramach czesnego i nie ma czasu na nudę. Brzuszki maluchów zapełnia Pani Jadzia, która gotuje przepyszne dania, które dzieci uwielbiają, czego dowodem są dokładki. Jestem pewna, że moje dzieci mają najlepszą opiekę i bardzo dziękuję całej kadrze przedszkola.
ogrodypl
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 paź 2014, 11:27


Powrót do Edukacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników