Policja

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Nieznany Nieznana

Policja

Postprzez Booty » 16 lis 2008, 20:12

W wielu tematach wychodzimy za margines i piszemy o poczynaniach naszej Gminnej Policji :)
Dlatego też w tym temacie możemy podyskutować o naszych 'stróżach prawa' :) Czy wykonują swoją pracę tak jak powinni? Czy dbają o nasze bezpieczeństwo? Czy są na miejscu wypadku w 5min? Są zawsze trzeźwi? :) Zachęcam do dyskusji ;)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Bray » 16 lis 2008, 21:19

Ja o obecnej policji nie będę się wypowiadał, bo raczej nie mam/nie miałem z nią żadnego kontaktu prócz wzrokowego :).

Pamięta ktoś? (zdarzyło się w grudniu 2005)

Kierujący policjant pod wpływem "dodatkowego gazu" (ponad dwa promile) jadąc służbowym samochodem, staranował ogrodzenie i ganek prywatnej posesji w Długołęce koło Wrocławia. Do zdarzenia doszło przed godziną 6 rano. Policyjny radiowóz wjechał w ogrodzenie domu, uszkodził stojący na podwórku samochód właścicieli posesji. Naruszona została też konstrukcja przy wejściu do domu.
Zatrzymani nietrzeżwi funkcjonariusze to 38-letni Dariusz S., pracujący od 13 lat w policji, oraz 36-letni Dariusz S., który pracuje w policji od 11 lat. Mężczyżni zostaną zwolnieni z pracy.
Jak dodał Zaremba, policja wystąpi też do prokuratury o publikację ich wizerunków w środkach masowego przekazu.
Niestety, tak kończy swoją karierę rocznie kilkudziesięciu policjantów w Polsce.


Ot, taka sytuacja dla przypomnienia i ostrzeżenia :)
Ostatnio edytowano 24 sty 2009, 17:16 przez Bray, łącznie edytowano 1 raz
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Booty » 16 lis 2008, 21:23

Bodajże dwóch wypadków byłem świadkiem w Długołęce, co prawda nie naocznym ale byłem, kiedy to pogotowie zdążyło z Wrocławia przyjechać, a nasza Policja kochana stawiła się godzinę po zdarzeniu ;) Albo po zapaleniu się samochodu na drodze krajowej naszej, szybciej stawiła się straż pożarna :) Często porównuje naszą policję do tej serialowej 'trzynastki'.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez madwoman » 6 gru 2008, 22:09

No, zwolnienie z pracy i zakonczenie kariery w zawodzie to chyba wystarczająca kara, nie uwazacie? Po cholere jeszcze upubliczniac ich zdjęcia :-?
Uważam, ze policja w Długołęce chyba jednak nie jest aż tak "be i fe" jak mówicie. Widziałam juz kilka interwencji w sprawie wesołych panów pijacych bełty koło kościoła czy przed jakims domem podczas rodzinnej zadymy. Dzisiaj tez widziałam patrol. Trzeba tez pamietac, ze panowie policjanci mają dość duzy obszar do ogarnięcia z tego co sie orientuje. Nie czepiają sie bez powodu.
edit: Troszke zagalopowałam sie z tym spokojem, patrole na stawy w Szczodrym! koniecznie! Przypomniało mi sie jak jakieś żulicho butelkami we mnie rzucało :shock: Troszke tam niebezpiecznie jest..
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Booty » 6 gru 2008, 22:27

Fakt, stawy w szczodrym to nie najlepsze miejsce do wypoczynku, a raczej miejsce do uważnej przechadzki. Bo w każdej chwili można oberwać jakimś kamieniem albo butelką. Nie chcę myśleć jak tam 'ciężko' po zmroku.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Biały » 7 gru 2008, 11:34

madwoman, Pracujesz dla nich???????? :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez madwoman » 7 gru 2008, 14:27

Dla nikogo nie pracuje, ale jeszcze mi nie podpadli :mrgreen:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Biały » 7 gru 2008, 20:55

Rozumiem że za darmo mają :-P :-o :mrgreen: :lol: :mrgreen: :-o :-P
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Bray » 16 mar 2009, 18:11

Dzielnicowy nie odpocznie
autor Beata Sadowska
Nad bezpieczeństwem mieszkańców gminy Długołęka czuwa o jeden dzielnicowy mniej. Pozostali trzej mają teraz pod swoją opieką więcej miejscowości, a zatem i więcej pracy.

- Najważniejszą zmianą, która się dokonała, to zmiana rejonów przynależących do dzielnicowych. Zmniejszyła się liczba funkcjonariuszy, a co za tym idzie zwiększyła się liczba wsi podległych jednemu dzielnicowemu – mówi Waldemar Wruszczak, komendant komisariatu policji w Długołęce. Obecnie na terenie gminy zatrudnionych jest trzech dzielnicowych. Poniżej przedstawiamy rejony ich pracy oraz numery telefonów.

Pierwszym dzielnicowym jest młodszy aspirant Krzysztof Możdżeń. Jego rejon obejmuje miejscowości: Bielawa, Borowa, Brzezia Łąka, Byków, Kątna, Oleśniczka, Pietrzykowice, Raków, Stępin, Śliwice i Długołęka. W godzinach służby można kontaktować się z nim pod numerem telefonu 0 601 815 903.

Drugi dzielnicowy to młodszy aspirant Daniel Potępa, który pracuje w miejscowościach: Mirków, Kamień, Kiełczów, Kiełczówek, Piecowice i Wilczyce. Jego numer telefonu to 0 601 817 072.

Trzeci dzielnicowy to młodszy aspirant Tomasz Murawiec. Sprawuje on opiekę nad miejscowościami: Bąków, Bierzyce, Budziwojowice, Bukowina, Dąbrowica, Dobroszów Ol.,Domaszczyn, Godzieszowa, Jaksonowice, Januszkowice, Kępa, Krakowiany, Łosice, Łozina, Michałowice, Pasikurowice, Proszowice, Ramieszów, Siedlec Trzeb, Skała, Szczodre, Tokary, Węgrów i Zaprężyn. Można do niego dzwonić pod numer telefonu 0 601 815 879.

Całodobowy telefon do komisariatu policji w Długołęce to (071) 315 21 77.

We wtorek, 17 marca o godzinie 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce odbędzie się spotkanie zastępcy komendanta miejskiego policji we Wrocławiu, podinsp. Jacka Gałuszki z sołtysami. Będzie na nim obecne kierownictwo komisariatu w Długołęce wraz z dzielnicowymi. Omówione zostaną problemy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie gminy. Na spotkanie mogą przyjść także zainteresowani tą kwestią mieszkańcy.
Źródło: http://www.wroclaw-powiat.wfp.pl/news.php?id=21600


Może wybierze się ktoś z forumowiczów?
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Bray » 17 mar 2009, 15:27

17 marca 2009. KP Długołęka
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący.


Policjanci z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Długołęce podczas rutynowych działań, zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Kolejny zatrzymany okazał się sprawcą włamania do sklepu spożywczego. Zaznaczyć należy, że nie była to żadna akcja policyjna.

Od początku bieżącego roku na terenie działania Komisariatu Policji w Długołęce, wyeliminowano z ruchu drogowego 39 nietrzeźwych kierujących i wszyscy policjanci zgadzają się - sukces sukcesem, ale zastanawiającym jest postępowanie, wydawałoby się dorosłych kierowców.

Źródło: http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/i ... =14&menu=3
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Policja

Postprzez Biały » 30 mar 2009, 07:50

Bray napisał(a):wyeliminowano z ruchu drogowego 39 nietrzeźwych kierujących
Ciekawe ilu w tym rowerzystów było :oops:
No ja tym burkom pozytywa nie wystawie, jak dla mnie zmieniła się tylko nazwa, bo nawet nie wszyscy tam pracujący (chodzi mi o czasy PRL) Ich buta, pycha, pogarda, wyższość, w oczach widać jak żałują że pałek nie za bardzo na ulicy używać mogą "a słyszałem że pod sklepem piwo popijasz" luj jeden. I ktoś mi powie że porządku pilnują??????? Im ciężko własnych gaci w czystości utrzymać. Normalne gówno, na komisariacie przekleństwa są językiem potocznym, nawet kobiety tam pracujące się nie powstrzymują. W oczy im tego nie powiem ale mam taką opinie, wolno mi.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14


Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Wiktoria Wolańska - nowa gwiazda polskiego kina