AWARIA!!!!

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

AWARIA!!!!

Postprzez Biały » 10 paź 2008, 21:56

Skoro już wiem że to tu, więc: chodzi o to byśmy nawzajem poznali do jakich fachowców się udać po pomoc, a których omijać, napewno się znajdzie przez was ktoś godny polecenia, albo ktoś kto na takie miano nie zasługuje. Może się uda nie naprawiać pralki dwa razy. Myślę że możemy takimi opiniami bronić się przed naciągaczami. Czego sobie i Państwu życzę.

[ Dodano: 2008-10-14, 08:35 ]
To jak się boicie, to ja zacznę: bojkotuję sklep przy Broniewskiego spożywczy, nie mieli tam wydać jak chciałem do pracy sniadanie kupić, a po za tym, dzieciaki tam chodzą kupić chleb i sytuacja wygląda tak: "poproszę chleb- krojony?- nie cały- dwa sześćdziesiąt- jest tańszy??- tak, dwa czterdzieści" a bochenek zostaje ten sam na ladzie. Nie mam pytań :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez arogantka » 29 paź 2008, 09:38

Może i mieli wydać, ale działają zgodnie z zasadą "nieuprzejmych klientów nie obsługujemy" a nie chcieli wprost powiedzieć? :mrgreen:
Avatar użytkownika
arogantka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 15 lip 2008, 10:11

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez Bray » 29 paź 2008, 15:07

Ogólnie nie mam nic do tego sklepu ale czasami w niedziele można było się natknąć na nie za świeże ciasto (nie wiem jak jest teraz). Do reszty nie mam większych zastrzeżeń, bo i tak tam rzadko bywam :->
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez Booty » 29 paź 2008, 15:22

Chyba oczywistym jest że w niedziele nie ma świeżych przysmaków z cukierni, spytasz się czy jest świeże to powiedzą Ci z jakiego dnia jest dane ciasto. Nie odpowiada, nie kupuj :) Proste i łatwe.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez Tiberias » 29 paź 2008, 15:31

Na spożywczaka przy Broniewskiego również nie narzekam, właściwie to kupuję tam chleb czy inne artykuły prawie codziennie (czasem już nawet się zdarzało że nie muszę mówić po co przyszedłem ;-) ). I nigdy nie spotkałem się z niemiłą obsługą.
A co do cen to już inna sprawa, ale w gruncie rzeczy to we wszystkich sklepach w Długołęce są identyczne albo bardzo podobne.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez Bray » 29 paź 2008, 15:56

Booty napisał(a):Chyba oczywistym jest że w niedziele nie ma świeżych przysmaków z cukierni, spytasz się czy jest świeże to powiedzą Ci z jakiego dnia jest dane ciasto. Nie odpowiada, nie kupuj :) Proste i łatwe.


Jeżeli coś jest nieświeże to nie powinno się tego sprzedawać. Znasz kogoś kto lubi jeść coś starego? Jeżeli coś jest niedobre nie powinno leżeć na półce obok rzeczy przydatnych do spożycia, bo można się zatruć jednym i drugim.
Podkreślam, że zdarzyło się to ok. 1-2 razy i nie zmieniło to mojego podejścia do tego sklepu. ;-) Jedyne co mi tam przeszkadza to zwykle długie kolejki.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez luzcyper » 6 gru 2008, 19:55

Może warto w takim razie przyjrzeć się jak w Długołęce działają tak prozaiczne usługi jak ………………….. zakłady fryzjerskie? Jakoś tak głupio jesteśmy skonstruowani, że te głupie włosy nie chcą przestać rosnąć i nie ma wyjścia, czasem trza ciąć;). Jako, że mieszkam w Długołęce, ale pracuję jak pewnie wielu z nas we Wrocławiu, to takie sprawy zwykle tam załatwiam. Wszyscy wiemy jak to się odbywa, wchodzę do zakładu fryzjerskiego, mówię dzień dobry, siadam na fotel fryzjerski i tracę zbędne owłosienie. Czasem trzeba chwilę co najwyżej poczekać w niewielkiej kolejce. No, ale ostatnio miałem trochę czasu, więc wymyśliłem sobie, że wybiorę się do zakładu fryzjerskiego w Długołęce. Wszedłem sobie do zakładu, powiedziałem dzień dobry, jako, że były trzy osoby, grzecznie siadłem i czekam na swoją kolejkę. Na razie wszystko gra. Na razie, bo to tylko z pozoru wszystko w porządku. Tak jakoś po 30 minutach czekania, pani fryzjerka podejrzliwie pyta „a był pan umówiony?”. Ups, zapaliła mi się czerwona lampka, a powinienem być umówiony?, naiwnie zapytałem. No cóż, pani bardzo szybko mnie uświadomiła, włosów nie straciłem, no co najwyżej trochę czasu i nerwów. W domu z tylko żona miała ze mnie kupę śmiechu, ona mnie dopiero uświadomiła, że w Długołęce to trzeba zawsze się do fryzjera umawiać wcześniej, wedle mojej żony jest to normalne. A ja dalej nie jestem pewny, czy to jest normalne, dla mnie normalne jest to, że to ja wybieram kiedy chcę za własne pieniądze stracić trochę własnych włosów i nikt mnie nie zmusi, abym prosił panie fryzjerki o to, aby mnie łaskawie strzygły, lub bym musiał „rejestrować” się kilka dni wcześniej. Ot, po prostu, dalej będę się strzygł we Wrocławiu, tam jak na razie działają normalne prawa rynku. Może doczekam jeszcze czasów, gdy i do Długołęki zawita kapitalizm, może;)
luzcyper
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 gru 2008, 19:19

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez madwoman » 6 gru 2008, 22:50

Przeciez to takie normalne, ze zazwyczaj trzeba sie umawiac na wizyte. Tylko dziwi mnie, ze tutaj, w Długołece. No, to w takim wypadku pozazdrościc ruchu.
Co do spożywczego na Broniewskiego to obsługa b. miła, ceny względne, ale jedno co mnie zastanowiło: to gdy pani sprzedała jakiemuś dzieciakowi bełta (niby przyszedł z jakims starszym facetem-lekko juz nie w stanie) chociaz ten jeszcze sie bezczelnie przechwalał w sklepie, ze nie ma jeszcze dowodu :shock: ccccccccccoooooooo...
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez Biały » 7 gru 2008, 11:25

"Luzak" sorka jeśli Ci ta ksywka nie pasi :lol: to z tym fryzjerem klasa, ile mieszka ludzi w Długołęce?????? Choćby fryzjerki nogami jeszcze strzygły (pewnie strzygą :lol: szkoda że nie mi) to nie dadzą rady
madwoman napisał(a):gdy pani sprzedała
To nie pani to hipopotam :lol: :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez madwoman » 7 gru 2008, 15:38

madwoman napisał(a):gdy pani sprzedała
To nie pani to hipopotam :lol: :mrgreen: :lol:[/quote]
jak zes sie synnku naćpał...
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez Biały » 7 gru 2008, 20:48

synek sie pisze przez jedno "n" pani hipopotam :lol: :mrgreen: :lol: :-o :-P
nikt nie pisze a ja szukam mechanika co umi w silniku pogrzebać a nie tylko w dupie, znacie kogoś????
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: AWARIA!!!!

Postprzez giecp » 8 lip 2009, 14:48

CHCECIE UNIKNĄĆ AWARII ZASILANIA ?!
PISZCIE DO MNIE...
ZABEZPIECZE KAŻDE URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE!!!
-POMPE WODY OD PIECA CO
-KOMINKI Z PŁASZCZEM WODNYM
-KUMPUTERY
-MASZYNY BIUROWE
-MONITORING
-I INNE

[ Dodano: 8 Lipiec 2009 ]
[quote="Biały"]Skoro już wiem że to tu, więc: chodzi o to byśmy nawzajem poznali do jakich fachowców się udać po pomoc, a których omijać, napewno się znajdzie przez was ktoś godny polecenia, albo ktoś kto na takie miano nie zasługuje. Może się uda nie naprawiać pralki dwa razy. Myślę że możemy takimi opiniami bronić się przed naciągaczami. Czego sobie i Państwu życzę.

CHCECIE UNIKNĄĆ AWARII ZASILANIA ?!
PISZCIE DO MNIE...
ZABEZPIECZE KAŻDE URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE!!!
-POMPE WODY OD PIECA CO
-KOMINKI Z PŁASZCZEM WODNYM
-KUMPUTERY
-MASZYNY BIUROWE
-MONITORING
-I INNE
PRZEMEK 604-137-863
793-162-621
ROMAN 604-545-286
giecp
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lip 2009, 14:41
Lokalizacja: Wrocław - Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: AWARIA!!!!

Postprzez Biały » 29 wrz 2010, 17:16

Zapytam w tym temacie, czy ktoś z was zna się na drukarkach?? Mam Canon PIXMA MP140, i przestała drukować. Nie wiem czy to wina drukarki, bo z dysz tusz kapie, a na papierze czysto, no czasem kleks albo ślad od rolek.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników