Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Booty » 24 maja 2008, 08:46

Jako że zbliżają sie dosyć szybkimi kroczkami kolejne ME w piłce nożnej - zróbmy jeden mocny temat i nie rozdrabniajmy sie na drobne z innymi podtematami. Temat zbiorczy - wszystko co związane z ME, nasze uwagi, spostrzeżeniami, dyskusje - niech będą zawarte w tym miejscu.

A to tak na dobry początek macie tutaj poniżej link do programu (5,27 MB), w wersji bezpłatnej (freeware) - niezbędnika kibica ME 2008. Został on przygotowany specjalnie na Mistrzostwa Europy 2008 - pomoże ci śledzić terminy spotkań, składy reprezentacji oraz statystyki. Dzięki aplikacji nie przeoczysz żadnego szczegółu dotyczącego Mistrzostw Europy oraz na bieżąco będziesz mieć dostęp do wszelkich informacji na temat bramek, zwycięzców i dni, w których rozgrywane są spotkania.

ftp://files.chip.pl/70230/euro.rar

(kliknij na link żeby ściągnąć program)


[center]http://img249.imageshack.us/img249/7633/tniezbednik191vn7.jpg [/center]
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Booty » 7 cze 2008, 21:44

Pierwszy Dzień Mistrzostw Europu minął!
Wyniki Pierwszego dnia:

Szwajcaria - Czechy 0:1
Portugalia - Turcja 2:0

Sprawdziły się wasze typy? Jakie opinie wam towarzyszą o pierwszych meczach?

Jeżeli chodzi o mnie typy tak jak sądziłem w przypadku Portugalii nawet dokładny wynik ;)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Lewy » 7 cze 2008, 23:21

Tak, tak moje typy się sprawdziły. Żałuje trochę, że nie postawiłem na Portugalię, ale cóż. Mecz Portugalii z Turcją był naprawdę ładnym widowiskiem, dużo ładnych akcji, piękne dwa gole, ogólnie cieszył oko. Mecz Czechów z Turkami był moim zdaniem jeszcze lepszy. Tam do ostatniego gwizdka toczyła się kacja i nic do końca nie było pewne. Żal mi Frei'a, który doznał kontuzji i nie zagra już w dalszych rozgrywkach.

A co do jutra... co tu dożo mówić, Polska GOOOOLA! i mam nadzieję, że Chorwacja wygra z Austrią ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Booty » 25 cze 2008, 21:55

Widzę że temat trochę zamarł, więc pierwszego finalistę znamy są nimi nasi grupowi rywale Niemcy, którzy w dzisiejszym półfinale pokonali reprezentację Turcji 3:2 mecz był bardzo ciekawy, a jeszcze ciekawsza jest skuteczność piłkarzy niemieckich którzy oddali zaledwie 3strzały w światło bramki i wszystkie te trzy strzały zamienili w bramki. Kibicowałem Turkom , ale cóż nie udało się. Jakie wasze są opinie na temat tego meczu? Oraz jakie typy na drugi mecz półfinałowy?
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Tiberias » 26 cze 2008, 12:12

Jeśli chodzi o wczorajszy mecz to również kibicowałem Turcji. Mecz był bardzo ciekawy i emocjonujący, ale moim zdaniem Niemcy wygrali głównie dzięki szczęściu, bramki strzelali tylko z szybkich kontr. Szczególnie w pierwszej połowie meczu Turcy świetnie zdominowali drużynę Niemiecką i stworzyli dużo więcej sytuacji bramkowych. Jeśli Niemcy zamierzają grać w finale na takim poziomie jak wczoraj to nie wróże im sukcesu ;-)
Jeśli chodzi o drugi mecz półfinałowy, to kibicuję Hiszpanii, choć Rosjanie też pokazali w tym turnieju na co ich stać.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Lewy » 26 cze 2008, 14:08

Ja kibicowałem tak jak moi poprzednicy Turkom. Chodź od początku nie wierzyłem w ich zwycięstwo. Grali można powiedzieć rezerwami, a mimo to potrafili przyswożyć niemieckim piłkarzom nie małych kłopotów. Turcy zagrali bardzo ambitną piłkę, grali do końca, ale zabrakło im w tym meczu szczęścia.
W drugim półfinale mam nadzieje, że zwycięży Hiszpania, która gra najładniejszą i najbardziej finezyjną piłkę ze wszystkich drużyn. Jednak wiem, że nie będzie im łatwo wygrać bo rosjanie pokazali w meczu z Holendrami, że czują się bardzo pewnie na boisku i grają bardzo nieobliczalna piłkę. W dodatku mają Archavik'a, który jest moim zdaniem odkryciem tych mistrzostw. Moim zdaniem ten piłkarz gra o wiele lepiej niż Ronaldo, który jest uważany za najlepszego piłkarza świata.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008 (Austria - Szwajcaria

Postprzez Bray » 26 cze 2008, 14:20

Ja jak wszyscy (u góry ;-) ) głosowałem na Turków. Niemców po prostu nie lubię z wielu powodów, których nie chcę mi się pisać (wystarczy popatrzyć na mój avatar). Chciałbym, żeby wygrała dzisiaj Rosja (w końcu Arszawin miał grać w Wiśle Kraków :)). Finał jak w 1945 roku Niemcy vs Rosja. Szkoda, że to my nie gramy w finale...
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników