ZLG Długołęka - dwie strony?

Dyskusje na temat oświaty w gminie oraz pochodne.
    Nieznany Nieznana

Re: ZLG Długołęka - dwie strony?

Postprzez Madżones » 15 sty 2009, 18:58

Właśnie przeczytałam Wasze posty i podobnie jak Anika czy Jimmie czuję niesmak, kiedy widzę jak ktoś ośmisza moją szkołę, w której nauczyłam się wiele przydatnych mi teraz rzeczy. Jest to część mojego życia i nie życzę sobie, aby ktoś insynuował, że po tej szkole nie ma przyszłości i że nie ma sensu do niej uczęszczać. To takie moje subiektywne odczucia co do niektórych postów. Może nie mieliście tego na myśli, ale ja tak odczułam.

Ja sama jestem absolwentką ZLG. Chodziłam tu do gimnazjum i liceum. Różne są moje wspomnienia i nie jest to może szkoła o poziomie najwyższym, ale jestem pewna, że poziom jest w niej powyżej średniej szkół wrocławskich (choć mogę się mylić bo ostatecznie o poziomie decydują głównie uczniowie, a skończyłam szkołę kilka lat temu i może wtedy młodzież miała inne priorytety niż dziś). Jest na tyle dobra, żeby przygotować uczniów do dalszej nauki na publicznych uczelniach wyższych.

Przyznam, że moja edukacja w liceum miała swoje wzloty i upadki... Nie byłam najlepszą uczannicą. Miałam średnie oceny, a z "panią B" - jak ją określacie też miałam różne zatargi, ale dzięki determinacji owej pani moja matura z j. polskiego była napisana bardzo dobrze. Dzisiaj studiuję na politechnice, idzie mi nieźle, jstem zadowolona, a liceum w Długołęce, na którym tak Wieszacie psy umożliwiło mi dalszą edukację i spełnianie się.
Pozdrawiam wszystkich:)
Madżones
 

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: ZLG Długołęka - dwie strony?

Postprzez Jimmie » 15 sty 2009, 19:04

Jeżeli się komuś szkoła nie podoba, to po co się nią przejmuje??? Jak podoba Wam się jakaś inna szkoła, to nią się interesujcie.
Madżones nie rozumiem postów niektórych osób...
Avatar użytkownika
Jimmie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 sty 2009, 16:43

    Nieznany Nieznana

Re: ZLG Długołęka - dwie strony?

Postprzez anika » 15 sty 2009, 23:59

przecież nikt nikogo nie przymusza do nauki w Długołęce... zawsze można zmienić szkole...
Piszecie o złej stronie, o błędach...
Może więc pomyślcie czy WY możecie pomóc w kreacji lepszego wizerunku i np. zaprojektować stronę i się nią zająć?
A nie tylko krytykujecie...
anika
 

    Nieznany Nieznana

Re: ZLG Długołęka - dwie strony?

Postprzez Bray » 16 sty 2009, 09:03

Temat bez przyszłości. Był błąd, nie ma błędu. Ta dyskusja nie ma sensu, bo można się do wszystkiego przyczepić. Strona szkoły jaka jest, taka jest. Ta pierwsza widocznie była pewnie przez kogoś innego administrowana i zrezygnowano z niej. Ale ZAMYKAM, bo temat zamienia się powoli w wielki offtop. Na dyskusje o szkole zapraszam do tematu "Ankieta o szkole" www.dlugoleka.net/ankieta-o-szkole-t150.html.

Close / Temat zamknięty
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

Poprzednia strona

Powrót do Edukacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników