Straż gminna?

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Anika » 29 sty 2009, 19:52

Bray napisał(a): Jak się ktoś odleje pod drzewem to chyba nie dostanie mandatu.


jeszcze trochę to nawet nie bedzie pod jakim drzewem sie odlac bo drzew nie bedzie ;]
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Biały » 29 sty 2009, 20:38

Albo jestem pomylony albo....... procenty do głowy uderzają :lol: :lol: :lol: Szczerze???? Na tym czy na innym forum i tak tego, czy innych spraw nie pozałatwiamy, powymieniamy się uwagami, rzucicie jakimiś pomysłami, pogadamy pożartujemy, jedni sie polubią, inni mnie nie polubią :lol: a życie się bedzie toczyć dalej i to przy naszym (sorki Waszym jeśli o drzewa chodzi) wqrwieniu (moim... jak długo będę park oglądał w takim jak dziś stanie) JA szaraczek nie zmienie nic!!!! A słowa typu : a chcesz???, a próbowałeś?? Moim zdaniem sami sobie rzepkę naskrobaliśmy, mieszkam tu od urodzenia, kiedy miałem czas robiłem co mogłem, teraz mam troje dzieciaków i do wychowania i do nakarmienia, więc do walki z wiatrakami nie mam czasu. Zapał też już zanikł, zresztą płacę podatki więc mam prawo wymagać, z tym że nie ma od kogo, jak nie mohery to alkoholicy niczym sie nie różniący od LUDZI pod sklepem, z tym że Ci mnie nie okradają.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Bray » 29 sty 2009, 21:29

Może jednak ktoś z gminy to przeczyta i zareaguje w jakiś sposób. Napisaliśmy do Pani Wójt z prośbą o odpowiadanie na pytania na forum. Np. na takim forum Świętej Katarzyny działa wójt, komendant policji, straży gminnej oraz inne osoby zarządzające więc jest łatwiej o cokolwiek się starać i zmienić (sorry że cały czas przytaczam ten jeden przykład ale innego forum nie znam). Miejmy nadzieję, że nasza wójtowa się zgodzi i będzie odwiedzała to forum i odpowiadała na posty. Na razie czekamy na odpowiedź. My ze swojej strony zrobiliśmy wszystko.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Biały » 29 sty 2009, 21:36

Bray, a nie zauważyłeś że swego czasu była i Pani Wójt i pan Dyrektor jakoś albo nie wiem ja raczej pospólstwo ale Oni ?? Ludzie wykształceni i co?? Ja jestem Oni nie odpowiadają. Rozumiem ja mam jedno (może dwa fora) a Oni masę obowiązków.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Bray » 29 sty 2009, 21:51

No była Pani Wójt, bo pojawił się o niej temat i chciała się obronić, podobnie jak dyrektor, który bronił szkoły (z tego co słyszałem to był głośno o forum w szkole - ale dla nas to dodatkowa reklama ;P). Obecnie w tych tematach się nikt nie wypowiada i nie ma tych osób. Obowiązki obowiązkami ale zawsze powinien znaleźć się czas na odpisanie ludziom. Lepiej odpisać na forum do publicznej wiadomości niż tworzyć masę niejasności i niedopowiedzeń oraz stwarzać pozory że nikt się tutaj niczym nie interesuje. Na innych forach gminnych jakoś urzędnicy znajdują czas na "wyjście do ludzi".
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Biały » 29 sty 2009, 21:54

Może sobie z nami nie radzą??? :lol:
tzn z Wami, mnie by załatwił koleś na trójkołowcu :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez robur » 30 sty 2009, 20:28

Wprowadzenie straży gminnej tak naprawdę nie poprawi bezpieczeństwa mieszkańców. To zadanie dla policji. We Wrocławiu tego typu funkcjonariusze są narzędziem w rękach lokalnych władz :evil: które gnębią babcie sprzedające pietruszkę na chodnikach i tropią źle zaparkowane samochody często w sytuacjach gdy naprawdę nie ma gdzie się zatrzymać.
Tego typu służby żyją z mandatów dzieląc się ze swoimi mocodawcami a prawdziwi przestępcy hulają w najlepsze :-/
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez madwoman » 30 sty 2009, 22:54

Mi juz wszystko jedno. Teraz to i tak bez gazu pieprzowego czy elektrycznego pastucha do bydła z domu sie nie wychodzi. Co do udzielania sie na forum urzednikow czy innych "wysoko postawionych" osob, to chrystepanie mamy ktory rok? 79 czy 09? Przeciez fora internetowe sa cennym zrodlem zbierania opini publicznej. Niech by sobie pani wojt raz na jakis czas zerknęła i poczytala co sie nam szaraczkom nie podoba i co nas doprowadza do skrajnej irytacji. Ale nie, bo po co. :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Anika » 31 sty 2009, 01:23

Biały, to po co te forum?

Chyba nie dla tego, żeby poznać sąsiadów....

Ja myślałam, ze forum to miejsce gdzie nasza społeczność może się wypowiedzieć...

a poza tym - ja może nie mam dzieci - ale też nie mam za bardzo czasu - ale jakiś wyskrobie żeby np. zadzwonić i pognębić "Gminę o drzewa" i może część z was mnie za to nie polubi ale co mi tam... może jestem dziwna ale uważam, że skoro mieszkam w kraju teoretycznie demokratycznym to mam prawo się wypowiedzieć a poza tym nie po to wprowadzono decentralizację , żeby w Gminach robiono co się komu żywcem podoba - tylko po to żeby była naturalna kontrola społeczeństwa i żeby jak najszerszemu spektrum ludności dać prawo do zajęcia konkretnych stanowisk w konkretnych sprawach... i ja takie stanowisko chcę zająć
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez madwoman » 31 sty 2009, 03:21

to kiedy jakies male przykuwanko do kasztanow proboszcza :mrgreen:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Maciek » 31 sty 2009, 09:30

najlepsze kasztany są na placu PIgalle! :)
Maciek
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2008, 22:31

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Anika » 31 sty 2009, 23:49

"Zuzanna lubi je tylko jesienią"

madwoman, nie ma to jak porządnie sie przykuć do Kasztanów :)
Ja jestem za :P
i umarł anioł bowiem wzbić się nie mógł i wolność jego zabrano...
Anika
 
Posty: 76
Dołączył(a): 25 maja 2008, 10:24

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez madwoman » 1 lut 2009, 00:10

moze byc sosna, wierzba a nawet klon, chociaz do kasztana to sentyment :mrgreen: jakby trzeba bylo ocalic jakies drzewko - jestem za.
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez Biały » 1 lut 2009, 16:02

A nie łatwiej komuś wpierd...dolić????(za kasztanowce) Szybciej i skuteczniej :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Straż gminna?

Postprzez madwoman » 1 lut 2009, 19:08

nie błysnąłes... :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników