Euro 2012 we Włoszech i Francji

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

Euro 2012 we Włoszech i Francji

Postprzez Booty » 24 cze 2008, 15:31

Obrazek


Piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 roku odbędą się jednak we Włoszech i Francji - pisze we wtorek "Il Giornale".

Według włoskiej gazety niedługo szef UEFA Michel Platini pojedzie na Ukrainę i oficjalnie przyjmie do wiadomości po wizytacji, że "niemożliwa jest organizacja Euro" w tym kraju oraz w Polsce.

Dlatego - spekuluje gazeta - mistrzostwa zostaną przeniesione do Włoch i Francji.

"Il Giornale" twierdzi, że inauguracja Euro-2012 odbędzie się w Rzymie, a finał w Paryżu.

źródło: wp.pl

Uważacie że do tego dojdzie? Czy raczej to tylko plotki wyssane z palca?
Ja uważam że Euro odbędzie się tam gdzie jest planowane, czyli w Polsce i na Ukrainie, świadczą o tym ostatnie wyniki wizytacji UEFA w naszym kraju, które mówiły że wszystko idzie zgodnie z planem i zdążymy ze wszystkim na czas. Chociaż wiem z doświadczenie, że w Polsce dzieją się różne rzeczy i przeniesienie EURO jest bardzo realne, ale mam nadzieję że tak nie będzie. A jakie są wasze opinie na ten temat?
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Euro 2012 we Włoszech i Francji

Postprzez Bray » 24 cze 2008, 16:05

Ta, to są wymysły jakiejś włoskiej gazety zapewne typu "Fakt". Ja myślę, że EURO będzie u nas i na Ukrainie i nikt nam tego nie odbierze. To, że przyznali nam Euro oznaczało, że każdy był świadomy stanu infrastruktury w PL i UKR i jednak zostało nam przyznane. Dosyć już takich imprez na zachodzie (Portugalia, Austria). Trzeba dać szansę zaistnieć krajom rozwijającym się takim jak PL i UKR a nie pompować kasę cały czas na zachód.
Mam nadzieję, że za 4 lata będę mógł oglądać mecz Euro na stadionie we Wrocławiu ;-)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Euro 2012 we Włoszech i Francji

Postprzez Tiberias » 26 cze 2008, 10:49

Ja również zgadzam się z przedmówcą. Sporo gazet szuka tylko sensacji i wypisuje niczym nie potwierdzone plotki. Prace nad przygotowaniami infrastruktury do Euro 2012 posuwają się powoli, jednak jak dotychczas wszystko jest zgodne z planami. Polska nie mogła by zaprzepaścić okazji organizacji tych Mistrzostw, przyniosą one na pewno wiele korzyści.
A po za tym, na pewno uroczo będzie się oglądało mecz Euro na przykład na stadionie we Wrocławiu ;-)
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka


Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników