Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Tutaj rozmawiamy o naszych przewoźnikach autobusowych, PKS, PKP oraz drogach.
    Nieznany Nieznana

Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez PIXEL » 22 gru 2008, 19:51

Co sądzicie na temat firm które obsługują komunikacje w Gminie Długołęka.
PIXEL
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 paź 2008, 20:56
Lokalizacja: ŁOSICE

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Lewy » 22 gru 2008, 23:30

Nie mam zastrzeżeń ;) Nigdy nie miałem jakiś przykrych incydentów i podobnych nie miłych sytuacji ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Booty » 23 gru 2008, 00:25

Zdecydowanie jest lepiej jak to było z nie tak dawnych czasów. nie ma spóźnień więcej niż 10min, czasami nawet przed czasem przyjeżdża. Parę razy zdarzyło mi się - nie ucierpiałem na tym, że kierowca w Długołęce nie pojechał na przystanek do Selgrosu, chociaż jest to w planach, albo nie zatrzymał się na przystanku, na którym to czekali ludzie, ale to zazwyczaj jeden kierowca, który to niedowidzi. Ogólna ocena: Jest lepiej, nie jest źle - było gorzej.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez madwoman » 9 sty 2009, 20:24

Ja mam zdecydowanie odmienne zdanie, zreszta napisalam juz o tym w innym temacie. Autobusy sie notorycznie spozniają, kierowcy biorą pieniążki do wlasnej kieszeni co zdarzylo mi sie juz kilkanascie razy (no ale co, zaplacic-zaplace)nie kasujac ich na kase. Czasami autobusy wcale nie przyjezdzają, albo tak jak ostatnio: ostatni autobus przyjechal spozniony o 40 minut, nastepnie otworzyl drzwi, zobaczyl, ze bylo nas 3 osoby na przystanku i stwierdzil,ze on juz nie zrobi ostatniego kursu tylko jedzie do zajezdni... Znowu dwa tygodnie temu przy kupowaniu biletu kierowca zaczął drzeć na mnie jape, ze nie doslyszałam co do mnie odburknął pod nosem :-? Kulturalny byl baaaardzo... JEst jeszcze jeden pan, ktory niedowidzi, nie wydaje reszty i notorycznie bierze kase z biletow do wlasnej kieszeni. Pózniej przez takiego ciecia wycofaja pewne kursy, bo zarząd DLA stwierdzi, ze sa nieopłacalne. Na drogach jezdzi bardzo niebezpiecznie, szczegolnie jesli chodzi o trasę od psiaka koło hydralu do samej długołęki. Wariat :evil: strach jezdzic z takim człowiekiem... JEdyny plus, ze przynajmniej przyjeżdza i nie omija kursow, chociaz kilka razy sie spoznił tez. Generalnie dla mnie całe DLA ssie i staram sie omijać ich szerokim łukiem. Wole pociągi- przynajmniej te żadko kiedy zawodzą. JEdyny problem jest taki, ze w godzinach poznego wieczora albo bardzo wczesnego ranka nic innego z długołęki do cywilizacji nie kursuje...
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Biały » 9 sty 2009, 22:40

rp z mocherami o nas dbaja pisałem już nie raz !!!!!!!!!!!!! ale mam pomysł taki od poniedziałku do piątku z Długołęki pięcio-osobowe auto ciśnie w okolice Mydlanej ok godziny 7.30 mróz nie mróz ale czasem ..... różnie bywa, mogę np. :lol: umrzeć :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Booty » 10 sty 2009, 09:36

madwoman napisał(a):albo tak jak ostatnio: ostatni autobus przyjechal spozniony o 40 minut, nastepnie otworzyl drzwi, zobaczyl, ze bylo nas 3 osoby na przystanku i stwierdzil,ze on juz nie zrobi ostatniego kursu tylko jedzie do zajezdni...


I w końcu pojechał z wami, czy do zajezdni ? :roll:
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez madwoman » 10 sty 2009, 10:38

nie, powiedzial, ze on juz tego ostatniego kursu nie robi i zamknal drzwi i sam pojechał cholera wie gdzie. :-x
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Booty » 10 sty 2009, 10:46

Taką sytuację, trzeba by było zgłosić. Tak być nie może, to przecież jego obowiązek i za to dostaje kasę. Nawet jakby sam tam miał jechać.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez madwoman » 10 sty 2009, 16:17

Dokładnie tak chcialam zrobić bo musiałam brać taksowke. To był ostatni jakikolwiek transport do Dlugoleki. Ale jak wrocilam do domu to troszke nerwacja ze mnie zeszła i pozniej wylecialo mi z głowy. Jednak wiekszym problemem moim zdaniem jest regularne podpierdzielanie pieniedzy z kasy do wlasnej kieszonki! PRzeciez to jest kurde skandal jakiś. :-x
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Booty » 10 sty 2009, 16:29

Żeby do się skończyło trzeba jakąś prowokację zrobić, nagrać, wysłać do MPK i myślę trochę by się to zmieniło.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez t-tas » 1 mar 2009, 00:31

co do DLA to widzę, że nadal tam jest wolność- przytoczę tylko sytuację sprzed 6 lat gdy kolegi tato zaszedł na zajezdnię DLA w poszukiwaniu pracy- zastał jedynie jakąś sprzątaczkę i powiedział, że szuka pracy jako kierowca, a ta mu powiedziała- bierz pan tego nowego jelcza i leć na trasę... jak to usłyszał to uciekł
obowiązkiem kierowcy niezależnie od tego czy pracuje w DLA, MPK czy Polbusie, jego obowiązkiem jest wykonać wszystkie kursy choćby miał wozić świeże wiejskie powietrze
co mnie wkurza to rozkład Polbusu- przecież to idiotyzm by autobus po godzinie 22 był kursem szkolnym i w ferie czy wakacje ludzie nie mają jak wrócić z 2 zmiany bo kurs normalny pojechał o godzinie 20 czy 21
więcej jest takiej głupoty od dawna w rozkładach od dawna, pamiętam, że gdy jeździłem autobusami było to strasznie wnerwiające
t-tas
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 lis 2008, 11:13
Lokalizacja: Brzezia Łąka

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez madwoman » 1 mar 2009, 16:36

Taka prawda, ze gdy brak własnego auta to taniej i prosciej przeprowadzic sie do miasta. Mieszkanie w tej gminie naprawde mogloby byc atrakcyjne gdyby komunikacja byla dobrze zgrana, jak narazie to powiem panstwu iz cenzura :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez Biały » 5 mar 2009, 23:41

Zaczynam się czuć jak w kościole :roll: "dupa" nie można "cholera" pewnie też ja pierdooooolikam lalele pojegwizdałkowało was???????? NA JAJACH TEŻ MACIE CENZURE????????????????????????????????????????

1.Dostęp do forum ma każdy bez względu na wiek, w regulaminie wyraźnie napisane jest aby zachować kulturę w swoich wypowiedziach.
2. Twój post nie wnosi nic w tym wypadku do tematu co grozi 'ostrzeżeniem' - w tym wypadku tylko pisemne - po raz ostatni.
3. Prosimy o estetyczne wypowiedzi (nie używanie więcej niż trzech (3) znaków interpunkcyjnych (np: '?','!','.')

Pozdrawiam,
Booty.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 01:00 przez Biały, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Przewoźnicy w naszej gminie - opinie

Postprzez madwoman » 5 kwi 2009, 23:18

Ale jak DLA są c h u j o w i, to są c h u j o w i , a nie 'niezbyt wykwalifikowani' :roll:
OCIPIELIŚCIE Z TĄ CENZURĄ!
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

D.L.A

Postprzez LADY » 11 kwi 2009, 20:57

Drodzy pasażerowie!!
Sama jeżdżę autobusami linii DLA i nie tylko i uważam że całkowicie BEZNADZIEJNE jest narzekanie na wieczne spóźnienia. Przecież kierowcy nie siedzą w tym czasie na przerwie tylko najzwyczajniej w świecie stoją w korkach we Wrocławiu. Nie da się tego ominąć ani przelecieć nad tym. Sami kierowcy przeżywają stres bo wiedzą, że na pewno wsiądą wredni pasażerowie, którzy jak zwykle obwiniają za to niczemu nie winnych kierowców.
Jeśli chodzi o branie pieniędzy do siebie to ja ich rozumiem- jak płacą im ochłapy za tą pracę to sami muszą sobie radzić. Fakt faktem nie powinni tego robić, no ale...
Ogólnie najmilszy kierowca to taki z wąsikiem ok 45 lat. Jeździ linią 903 a po południu 904. Przemiły i nawet jak mu się zapłaci 100 zł to zawsze wyda. Z kolei ten w czapce która jest najprawdopodobniej starsza od niego w ogóle nie powinien być kierowcą (tym zielonym autobusem).
Nie jest źle-trzeba też dostrzegać pozytywne rzeczy :)
LADY
 

Następna strona

Powrót do Komunikacja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników