Piłka nożna

Tutaj można porozmawiać na tematy niezwiązane z naszą gminą i wyżej wymienionymi działami. Dyskusje, konwersacje, rozmowy - ze wszystkimi i o wszystkim.
    Nieznany Nieznana

Piłka nożna

Postprzez Biały » 11 cze 2009, 19:01

Może temat okaże się zbędny to modery wywalą, ale chciałbym aby każdy mógł tu (też) wyrazić opinie na grę, mecz, który się odbył lub odbędzie.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Bray » 11 cze 2009, 19:12

Ciekawy temat, nikt nie będzie wywalał. Piłka nożna to mój ulubiony sport zarówno do grania jak i oglądania. Obecnie zaczyna się niestety sezon ogórkowy i prawie w ogóle nic do oglądania nie będzie. Niegdyś się bardziej interesowałem piłką, teraz jedynie ograniczam się do czytania dwa razy dziennie newsów na WP i oglądnięcia meczyku KSu bądź w TV. A już bardzo rzadko wpadam na meczyki WKSu. Później napiszę jeszcze coś jak się temat rozwinie :-P
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Booty » 11 cze 2009, 20:31

To może zacznijmy od przedyskutowania postawy polskiej reprezentacji w dwóch sparingowych meczach ostatnich. Jak dla mnie żenada, dalej się nie rozpisują - to jedno słowo wszystko według mnie wyjaśnia :)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Lewy » 11 cze 2009, 22:24

Moim zdaniem eksperymentalny skład, brak zgrania w drużynie i konsekwencji na boisku i z RPA widzieliśmy co widzieliśmy... Mam nadzieje, że do najbliższych meczy w eliminacjach wszystko się wyklaruje i Polska będzie drużyną, która wywalczy sobie awans. ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Bray » 11 cze 2009, 22:32

Nie wiecie co to było? Po prostu chłopy chciały mieć już urlop, bo zakończyli już ligę. A tu muszą jeszcze grać to im się nie chciało. Po drugie, był to dosyć eksperymentalny skład, nie mówiąc już o ustawieniu m.in. Krzynówka. Do tego wielu debiutantów (ten z Cracovii). Po trzecie, Irak i RPA z tego co wiem to przygotowują się do jakiegoś turnieju (kontynentalny czy coś) i pewnie są w formie. Więcej usprawiedliwień nie znalazłem :]
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Biały » 12 cze 2009, 16:48

To co powiecie o meczu Argentyna - Ekwador akurat ten mnie po kieszeni pociągnął :evil:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Booty » 14 cze 2009, 11:10

Biały, tego meczu nie oglądałem.

Skoro temat o piłce nożnej to co powiecie na transferową fortunę Realu Madryt? Skąd mają tyle pieniędzy?
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Bray » 14 cze 2009, 11:18

Nie wiem skąd, wolę nie wiedzieć. Piłka nożna przestaje być już sportem. Gdzie jakikolwiek duch sportu? Tylko kasa i kasa. Jak tak dalej pójdzie to Ekstraklasa nie dogoni nigdy takich lig jak hiszpańska, niemiecka itp. Tu liczy się tylko kasa, nie liczcie na talenty.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Lewy » 14 cze 2009, 12:23

Przesadzasz... Real ma kasę bo ma najlepszą strategię marketingową, podpisuje miliardowe kontrakty telewizyjne i robi wszystko z głową. Królewskimi interesuję się nie od dzisiaj i ich za to podziwiam, że potrafią robić kasę z tego co mają, a mają tego wiele.. :-P Totalną pomyłką jest kupienie C.Ronaldo za astronomiczną sumę 93 mln :-/ Dla mnie przepłacili przynajmniej o połowę, a sprowadzają go bo będę mieli kolejną "twarz" w klubie i ich wartość tym samym wzrośnie i pewnie Ronaldo szybko na siebie zarobi jako twarz tv...
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

transfery

Postprzez Rałul » 14 cze 2009, 13:56

Totalną pomyłką jest kupienie C.Ronaldo za astronomiczną sumę 93 mln :-/ Dla mnie przepłacili przynajmniej o połowę,


To chyba nie słyszałeś o tym ile ma on zarabiac w Madrycie. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że będzie zarabiał 9milionów za sezon gry, można temu wierzyć jest to "standardowa" płaca najlepiej opłacanych zawodników na świecie, mało tego podpisał 6 - letni kontrakt i ma w nim zawartą umowę że na każdy następny sezon jego zarobki będą rosły o 25%, bez względu na osiągnięcia. Co daje w ostatnim roku kontraktu ok. 30 milionów za sezon. Po szybkich rachunkach wychodzi ok. 55 euro na sekundę np. spania w swoim domu. Teraz pomyśl o jakieś kontuzji, choćby jednej, choćby "tylko" jedno, dwu-miesięcznej.

Piszesz że Real ma kasę z doskonałej strategii marketingowej, szkoda tylko że ta strategia funkcjonuje tylko wtedy gdy na stanowisku prezesa siedzi Perez.
Rałul
 

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Rałul » 14 cze 2009, 14:17

W poprzednim poście pomyliłem waluty nie chodzi o euro tylko o funty, ale przy takich zarobkach to chyba mało istotne.

Tu liczy się tylko kasa, nie liczcie na talenty.


Nie trzeba miec 200 milionów euro na transfery żeby osiągac sukcesy, najprostszy przykład, drużyna która zdobyła potrójną koronę, w tym Ligę Mistrzów, na mecz z Manchesterem wyszła w składzie:

Valdés; Puyol, Toure, Pique, Sylvinho; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Eto'o, Henry

W podstawowej jedenastce 7 wychowanków (tylko Pique jako wychowanek kosztował klub astronomiczną kwotę 5 milionów).
Rałul
 

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Biały » 15 cze 2009, 16:42

Nie mam doświadczenia ani wiedzy o hiszpańskiej lidze ale kibicuję i bywałem na meczach Borusii Dortmund, tam co mecz jest pełny PEŁNY stadion, i to kibiców a nie byle chamów z kastetami, widziałem pięcio i osiemdziesięciolkatków, atmosfera nie do opisania, to trzeba przeżyć. A co do takich transferów to właśnie Dortmund kupił taką panienkę jak Amoroso (nie pamiętam jak się tego ciula nazwisko pisze) W cholere kasy mu płacili bo niby gwiazda a on zagrał może ze dwa mecze i olał gwiazdowanie, nabawił się kontuzji i miał urlop.

[ Dodano: 26 Czerwiec 2009 ]
Śledzi może ktoś z was Puchar Konfederacji?? I co można chcieć od naszej piłkarskiej kadry ;-)

[ Dodano: 28 Czerwiec 2009 ]
Wiecie że "Taraś" podpisał na trzy lata kontrakt?? Myślę że śląsk w tym sezonie powalczy :mrgreen:

[ Dodano: 30 Czerwiec 2009 ]
Legia już w sparingach ciśnie :-/

[ Dodano: 3 Lipiec 2009 ]
Ale coś widzę że bardziej temat o kasie was interesuje :-( wiecie że dziś śląsk zremisował w sparingu??
Nasze kluby i tak groszami, w stosunku do klubów zachodnich, operują ; nie rozumiem wcale o czym dyskusja.
Zakładając temat, myślałem że pogadamy o piłce a nie o kasie, ja pierxxdole nie ma tak że zawodnicy nie zarabiają i ich kluby na nich menagery i cała ich qrwa mać zarabia, ale moim zdaniem, skoro bierze jeden z drugim jakiekolwiek siano to ma przekleństo ocenzurowane. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem z punktu "A" na punkt "B" jak mu trener każe, ide lub patrze na mecz by oko nacieszyć i miedzy innymi stąd ta kasa.
A niejednokrotnie tak jest że jakaś "panienka" podpisze kontrakt i ma w dupie klub.
No cóż, mieliśmy już pare przykładów :-/
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Wujas » 27 lip 2009, 16:45

Jeśli mamy rozmawiać o piłce to może rozważymy na co w tym roku może liczyć nasz WKS?
Osobiście myślę, że ma dużą szanse na grę w pucharach, no na pewno nie będzie to łatwe, ale ambicja, zgranie i Tarasiewicz mogą nas zaprowadzić do 3-5 miejsca, tak uważam. Myślę, że mistrzostwo dla nas już niedługo, ale jeszcze nie w tym roku, mimo wszytko, potrzebne są poważne wzmocnienia.
Wujas
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 maja 2008, 22:23
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Booty » 27 lip 2009, 17:09

A w tym okienku transferowym większych wzmocnień nie ma :roll:
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Piłka nożna

Postprzez Biały » 27 lip 2009, 21:33

Taraś powiedział że nie będzie szastał pieniędzmi, co do tego jak Śląsk będzie grał to, bladego pojęcia nie mam, a po tym co Wisła pokazała, to ja całkiem zdurniałem. Chociaż parę dni temu USA z Mexico zagrali, że ja to na bwin przegapiłem :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Następna strona

Powrót do Na każdy temat



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników