Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Booty » 6 kwi 2009, 22:36

Jak dla mnie pracownicy REMDRO fachowo i szybko wykonują swoje zadanie. Nie marnują czasu na pogawędki, bynajmniej nie widziałem ;)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez madwoman » 7 kwi 2009, 03:56

A tam odrazu więźniow :roll: nie wiem, nie obchodzi mnie kogo zatrudniają, ale niemiła sytacja zdazyla mi sie w zasadzie po ich godzinach pracy, ale dwoch panow zazenowało mnie wystarczająco. :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 24 maja 2009, 05:53

A mnie dziś wk_rwił pijak, jechał białym sprinterem, uderzył we mnie moczymorda zaje_bana i spierd_olił, fakty pozgłaszałem i zobaczymy co się stanie. Mam pytanie do adminów, czy jak podam nr. auta i nazwisko żula to za coś odpowiadam??
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Lewy » 24 maja 2009, 16:46

Uciekł z miejsca wypadku? Myślę, że jeśli poszukujesz sprawcy, to chyba nie łamiesz prawa, ale pewności nie mam. ;-) Najlepiej niech się Bray wypowie. ;)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 24 maja 2009, 23:40

Wiem kto to był, i tak podałem tropiącym, zniszczeń mi zrobił na jakieś dwa koła, a wydawało się że nie mocno uderzył, ja tego ani myśle płacić :evil:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez zet » 12 sie 2009, 12:40

nie czuję się bezpiecznie ze względu na brak chodników. samochody jeżdżą z ogromna prędkością (znacznie przekraczając prędkość dozwoloną) i w ogóle nie omijają człowieka. Podczas spaceru taką ulicą człowiek zastanawia się czy w ogóle dojdzie tym razem do celu..
więcej chodników, więcej spowalniaczy na drogach i więcej drogówki!
zet
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Booty » 12 sie 2009, 15:51

Już bez przesady z tymi spowalniaczami, na spacer to się można wybrać do parku polnymi drogami, a nie ruchliwą drogą.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 12 sie 2009, 21:46

Ten gość zet ma jakieś urojenia, pewnie po pijaku chodzi od płota do płota i dlatego nie wie czy dotrze do celu, albo potrącił go jakiś malec na trójkołowcu :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Lewy » 30 sie 2009, 07:10

Fakt, że na Słonecznej i innych drogach osiedlowych jest ograniczenie do 30, ale kierowcy często o tym zapominają. Ale na pewno nie jest tak tragicznie jak pisze zet.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 16 wrz 2009, 09:56

[quote="Booty"]Już bez przesady z tymi spowalniaczami, na spacer to się można wybrać do parku polnymi drogami, a nie ruchliwą drogą.[/quote


Tak jasne z dzieciaki do szkoły się teleportują
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 19 wrz 2009, 14:33

Popieram!BOOTY spowalniacze???Puknij się w główkę, to może nabierzesz szerszej perspektywy!A tak poza tym to nie wiem czy na Wiejskiej Remdro tak świetnie drogę zrobiło, widziałeś te studzienki kanalizacyjne krzywo położone?I jak świetnie się jedzie po nich samochodem, trzeba wężykiem zasuwać żeby nie zerwać zawieszenia!Mam wrażenie że jesteś "biurwą zakompleksioną" w dodatku co w łapę dostała dlatego tak ich robotę chwalisz!Bo jak na NORMALNEGO człowieka przystało jakoś dużo czasu poświęcasz na bazgroły w necie i wkurzaniu tym samym co niektórych obywateli!!!
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Gość » 19 wrz 2009, 18:49

A tak poza tym to chce się wypowiedzieć co do idei tego chorego forum, niestety w temacie ANKIETA NA TEMAT FORUM się nie da bo któryś z szanownych moderatorów zamknął temat i się nie da!Uważam ze to poroniony pomysł służący trzem osobom ADMINISTRATOROM, którzy mają zapewne aspiracje do posadzenia tyłków na ciepłych gminnych posadkach! I przygotowują się do kampanii wyborczej na lamach tego niby forum!
Forum miałoby sens owszem gdyby Panowie Administratorzy podpisali się imieniem i nazwiskiem, mieszkańcy Długołęki z miłą chęcią dowiedzieliby się któż tak bardzo troszczy się o ich sprawy i bezpieczeństwo!!!
PANIE BOOTY PANA W SZCZEGÓLNOŚCI DO TEGO ZACHĘCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Bray » 19 wrz 2009, 19:39

Co do zamkniętego działu to nie było to podyktowane jakimiś nieprzychylnymi opiniami na temat forum czy czymś podobnym. Po prostu ten dział był atakowany przez boty i często spamowały postami (również treściami erotycznymi). Odblokowałem go i myślę, że już nie będzie problemu wypowiedzenia się na temat forum.

Gość napisał(a):Uważam ze to poroniony pomysł służący trzem osobom ADMINISTRATOROM, którzy mają zapewne aspiracje do posadzenia tyłków na ciepłych gminnych posadkach!

Żaden z nas nie ma zamiaru kandydować w jakichś wyborach czy pracować w gminie (nie mamy na dodatek z UG nic wspólnego). Mieszkańcy powinni być nam wdzięczni, że stworzyliśmy miejsce w internecie, gdzie każdy może wypowiedzieć się na wszystkie tematy, zadać pytanie Pani Wójt czy pracownikom gminy. Sami o to zabiegaliśmy. Serwer oraz domena jest opłacana tylko z naszych pieniędzy. Włożyliśmy w nie dużo pracy, rozwieszaliśmy plakaty. Wszystko bez żadnych korzyści!
Gość napisał(a):Forum miałoby sens owszem gdyby Panowie Administratorzy podpisali się imieniem i nazwiskiem, mieszkańcy Długołęki z miłą chęcią dowiedzieliby się któż tak bardzo troszczy się o ich sprawy i bezpieczeństwo!!!

Istotą forum jest właśnie anonimowość. Nie każdy chciałby być wytykany na ulicach za swoje poglądy, które tu prezentuje (a ma do tego prawo). Wszyscy wiedzą jak to jest w takich miejscowościach. Wszystko szybko się roznosi. A zdanie administratora Booty jest tylko jego prywatnym zdaniem a nie całej administracji, gdyż nasze poglądy mimo tego, że prowadzimy to forum razem znacznie się różnią.

A i proszę tak się nie denerwować i nie urządzać tak dalekich wycieczek w naszą stronę. Każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy i nie należy od razu pisać o jakichś łapówkach (a Booty komplementował jakości drogi tylko pracowitość pracowników). Poza tym temat o remoncie drogi jest tutaj -> http://dlugoleka.net/topics24/223,150.htm .
Pozdrawiam i liczę na przemyślenie moich słów.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez Biały » 19 wrz 2009, 21:57

Żeby myśleć, trza mieć czym.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czujesz się bezpiecznie w naszej gminie?

Postprzez CONAN » 21 wrz 2009, 07:08

Prośba do administracji forum , proszę zablokować dostęp do pisania postów ludzi co nie sa zarejestrowani. Pomoże to w przyszłości zabezpieczyć sie przed anonimowymi osobami, co nie znają zasad kultury.
Avatar użytkownika
CONAN
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 lip 2008, 11:41
Lokalizacja: Brzezia Łaka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników