Nowa pizzeria w Długołęce

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Biały » 19 wrz 2009, 21:53

następny gość co wyżej sra jak dupe ma
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Beza » 29 wrz 2009, 17:57

I jak widać co niektórym mieszkańcom Długołęki również brakuje kultury osobistej i lekcji dobrego wychowania!!! :cry:
Beza
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Biały » 3 paź 2009, 22:05

Nie mów Beza żeś zasmucony(a) tym faktem :lol: Bo jeśli ja jestem dupek to Ty ...... nie mam słow.... buahahaha Kiedyś normą był ogół a nie margines hehehe ale mi przyszło w czasach żyć :lol: inteligencja ich mać, co palcem w dupe nie umiom trefić, wszystkie rozumy pozjadali :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Kawus » 22 lis 2009, 23:17

Sprawa pizzy w pizzerii Ranczo jest prosta pizza jest dobra i każdemu odpowiada klientów jest dużo i wyjazdów również dużo mowie to z doświadczenia bo jestem bliskim znajomym pani właścicielki tego lokalu, od wrocławskich pizz nie odbiega jakością osoby które krytykują i mają problem że pizza jest zła>> nikt nikomu nie każe jeśc w ranczo. Po za tym nasz wszechwładny administrator Booty:) ma prawo do wyrażania swojej opinii i chwała mu za to ale gdy nie będzie obrażał innych a słowo "wieśniak" dla jasności jest obraźliwe i zniżania się do poziomu tego że właścicielka pisze w postach że wszytko jest oki jest niegrzeczne i niemiłe!!!
Kawus
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 lip 2009, 13:55

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 23 lis 2009, 17:38

"wieśniak" zostało przez Ciebie wyciągnięte z kontekstu :) Radzę czytać i interpretować ze zrozumieniem.
A co do znaczenia słowa, ja jestem wieśniakiem, ty zapewne też jesteś wieśniakiem i chcąc nie chcąc musimy się z tym pogodzić, bynajmniej do czasu gdy twoja miejscowość będzie prawnie wsią. Mi wcale z tym nie jest źle. Ale ja bynajmniej w przeciwieństwie bodajże do użytkownika "borowa" staram się prezentować odpowiedni - CYWILIZOWANY poziom.

P.S. Smacznej pizzy :) Ja na prawdę nie mam nic do posiłków w ranczo, jadam tam dosyć często, ale nie zmienia to faktu, że dwa razy już na 'super pizzy' się zawiodłem i nie jestem jedynym 'rodzynkiem'.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Lewy » 24 lis 2009, 15:25

Booty napisał(a):"wieśniak" zostało przez Ciebie wyciągnięte z kontekstu :) Radzę czytać i interpretować ze zrozumieniem.
A co do znaczenia słowa, ja jestem wieśniakiem, ty zapewne też jesteś wieśniakiem i chcąc nie chcąc musimy się z tym pogodzić, bynajmniej do czasu gdy twoja miejscowość będzie prawnie wsią. Mi wcale z tym nie jest źle. Ale ja bynajmniej w przeciwieństwie bodajże do użytkownika "borowa" staram się prezentować odpowiedni - CYWILIZOWANY poziom.


Sam jesteś wieśniakiem. :-P Ja się uważam za mieszkańca małej miejscowości, położonej niecałe 5 minut drogi od granic Wrocławia :-D
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 24 lis 2009, 16:29

małej miejscowości, która jest wsią :) Chociaż tak na dobrą sprawę, rolników znaleźć ciężko.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez leniuch102 » 31 gru 2009, 10:34

pizza jest ok, ale sie pogorszyła. do pizz "wiejska", "chłopska" dają nieobraną ze skórki kiełbase, nie da się tego jeść.
kapitalny jest gyros za 12.50, porządne smaczne drugie danie tańsze od beleczego z makdonalda.
a zauważyliście, że wyłączyli "automaty do małych wygranych?".
za to w menu pojawił się tani schabowy i zupy :-).
leniuch102
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 cze 2009, 14:43

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 31 gru 2009, 13:15

leniuch102, czyli w ranczo nie masz już automatów zarobkowych? Jak ostatnio byłem to były dwa. A te nowości w menu.. pierwsze słyszę ;-) Chyba będę musiał ponownie zawitać.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Bla bla » 1 sty 2010, 16:55

Idioci Patrioci!!! :evil: TV się nie ogląda wszędzie likwidują automaty z powodu afery hazardowej, nad którą pracują politycy, czyli Komisja Śledcza po raz kolejny :-x
Na Shellu tez wyłączyli i co z tego???
Leniuch a może tę pizzę to jeszcze trzeba Ci pokroić na malutkie kawałeczki, przemielić w ząbkach i wysrać za Ciebie na końcu!
Kiełbaska nie obrana ze skórki biedactwo!
Czy wy się ludzie aby dobrze czujecie???Jezu gdzie ja mieszkam i z jakimi debilami dookoła :evil:
Bla bla
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Biały » 2 sty 2010, 16:10

Z tego co piszesz mieszkasz na Shellu???
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Gość » 16 sty 2010, 13:32

"Ja na prawdę nie mam nic do posiłków w ranczo, jadam tam dosyć często, ale nie zmienia to faktu, że dwa razy już na 'super pizzy' się zawiodłem i nie jestem jedynym 'rodzynkiem'.[/quote]

quote="Booty"]leniuch102, A te nowości w menu.. pierwsze słyszę ;-) Chyba będę musiał ponownie zawitać.[/quote]"


Tiaaak!Booty piszesz ze jadasz tam często, to powiedz jakim cudem(???????), skoro nic nie wiesz od dawna wprowadzonych zestawach obiadowych do menu (od wakacji są w ofercie, czyli jakieś pół roku) więc chyba jednak tam nie bywasz, a skoro nie bywasz to po co się wypowiadasz???
No koleś jak dla mnie Twoje opinie tracą wszelką wiarygodność!
Leniuch pierwsze słyszę żeby z kiełbasy swojskiej skórkę obierać jakby to wyglądało, przecież to nie parówka jakaś!
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 16 sty 2010, 17:52

Szczerze byłem tam kilkakrotnie od czasu wakacji, ale no może po prostu nie zwróciłem uwagi na 'nowości'.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Gość » 12 lut 2010, 16:55

oki ja sie czepie.
pizzeria nie ma strony internetowej. chce cos zamowic i nie wiem co tam jest ;/ mogliby sie jakos szybciej rozwijac :(

wieś wsią ale internet jest wszechobecny wiec mam nadzieje ze szybko cos z tym zrobia
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Nowa pizzeria w Długołęce

Postprzez Booty » 12 lut 2010, 16:58

Można wskoczyć po ulotkę ;-)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników