[Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Sport w naszej gminie, czyli newsy z boisk, ciekawostki, opinie i inne.
    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez Venerdi » 25 wrz 2009, 20:04

Jak wcześniej wspomniano dziś odbyło się uroczyste otwarcie nowego boiska dla urozmaicenia dodaję kilka zdjęć

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Venerdi
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 lis 2008, 21:38
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez Lewy » 26 wrz 2009, 08:58

Nie ma to jak 3 godzinna dyskoteka przed rozpoczęciem. Widać nauczycielom nie przeszkadzało to, że od godziny 9 muzyka wyła, a okoliczni mieszkańcy nie mogli spać. A wszystko tylko po to by kilkanaście osób mogło posłuchać muzyki.

Botty moim zdaniem to jeszcze szybciej te dzieciaki przestaną przychodzić niż sądzi Bray. Nie wiem, ale przed wybudowaniem boiska to może z 10% tych dzieci kiedykolwiek widziałem, żeby grały na szkole. Szał opadnie, wrócą do komputerów... Obym się mylił.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez Bray » 27 wrz 2009, 11:06

A co z oświetleniem boiska, z tego co pamiętam to miało być.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez kotow7 » 29 wrz 2009, 00:41

Lewy o 9.00 godzinie ktoś spał?! A obowiązek nauki? Jak chodziłeś do tej szkoły to muzyka Ci nie przeszkadzała. No ale cóż, widomo, wiele się zmieniło...

Oświetlenie to koszt 70 tys. zł. i kilka miesięcy dłużej czekania na boisko(czas oczekiwania na pozwolenia budowlane). Oświetlenie będzie, ale na inych zasadach (jako np. doświetlenie, np. z budynku sali gimastycznej). Chodzi o obniżenie kosztów.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez Lewy » 29 wrz 2009, 05:46

kotow7 napisał(a):Lewy o 9.00 godzinie ktoś spał?! A obowiązek nauki? Jak chodziłeś do tej szkoły to muzyka Ci nie przeszkadzała. No ale cóż, widomo, wiele się zmieniło...


Tak, ja spałem i ta muzyka mnie obudziła. Może być Pan pewien, że nie tylko mi ta muzyka przeszkadzała. Z resztą jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez kotow7 » 29 wrz 2009, 22:36

Mój pkt widzenia jest bez zmian, to Twój bardzo się zmienił. A cisza nocna trwa od 22 do 6 rano, czyli wszystko ok, nieprawdaż? :mrgreen: I to, że coś innego Ci przeszkadza nie wątpię, mam wręcz pewność, że teraz, wszytstko co "stare" jest be... Biały powiedziałby dosadniej, np. "że nie sr... się we własne gniazdo". Ale mnie odwagi Jego brak ;-)
Ale czas się z tym pogodzić, każdy zmienia poglądy, bywa...
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez Biały » 3 paź 2009, 21:55

kotow7, To nie odwaga, to prawda. Inne czasy, mamy teraz i innych ludzi. Czy wszyscy rozumieją słowo "solidarność"?? Nie wydaje sie mnie. Dziś niestety, jest tak, że jeden drugiego topi, czy dusi, i się cieszy że temu drugiemu źle. A kiedys ten "drugi" to milicja. A nawiązując, Lewy, kombinuje, mógł zamknąć okno, albo telewizor zgasić.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez Booty » 4 paź 2009, 08:11

Z tego co pamiętam boisko miało być otwarte do godziny 22:00. (chyba się nie mylę). Dnia wczorajszego o godzinie 20:15 boisko już było zamknięte. Ktoś może wie dlaczego? kotow7, zdaję się że możesz być zorientowany w tej kwestii.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: [Długołęka] Boisko wielofunkcyjne

Postprzez kotow7 » 4 paź 2009, 22:34

Do czasu doświetlenia boiska nie ma sensu by było otwarte dłuzej.
Po zainstalowaniu lamp np. na sali gimnastycznej ( podobno najlepsza halogenowa), bedzie otwarte dłużej.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Poprzednia strona

Powrót do Sport w Naszej Gminie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników