Czy ktoś wie ?

    Nieznany Nieznana

Czy ktoś wie ?

Postprzez anikadiana » 3 paź 2009, 18:10

W zeszłą sobotę samochód - jakiś potrącił tego psiaka

Psiak miał złamaną miednicę i obecnie jest leczony - czuje się dobrze.
Psinka jest w Schronisku na ul.Skarbowców

Czy ktoś wie czyj to jest piesek?

Potrącono go na Wiejskiej na wysokości numerów..6,4

Jeśli coś o nim wiecie dajcie znać
Szkoda żeby spędził życie w Schronisku

Ponieważ w Schronisku nie pomagają psom z poza Wrocławia - powinna im pomagać nasza Gmina :D////

Musiałam skłamać , że znalazłam go we Wrocławiu - powiedziałam ze koło Lidla na Bierutowskiej - jeśli wiecie czyj to piesek - dajcie znać

[ Dodano: 3 Październik 2009 ]
ponieważ nie umiem dodawać zdjęć - kliknijcie na nie to się pokarze w kolorach
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
anikadiana
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2008, 23:29

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Bray » 3 paź 2009, 20:29

Hmm, pies z wyglądu jak wiele innych. Spytałem kolegę z tamtych okolic czy nie wie do kogo należy.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez anikadiana » 4 paź 2009, 10:17

Po Wiejskiej wszyscy jeżdżą teraz jak wariaci....

Wieczorem to czasem aż strach iść...
A ludzie nawet w kamizelkach z odblaskami chodzą...
anikadiana
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2008, 23:29

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Booty » 4 paź 2009, 10:26

Przecież na wiejskiej jest chodnik ;-)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez anikadiana » 4 paź 2009, 20:16

i co z tego, że jest chodnik...
To nie zmienia faktu, ze ludzie jeżdżą jak wariaci....

a poza tym , nigdy nie masz pewności czy jakiś debil nie straci panowania nad kierownicą...
anikadiana
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2008, 23:29

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Booty » 4 paź 2009, 20:49

Myśląc w taki sposób nigdy nie możemy być spokojni o swoje życie..
Nawet na polnej drodze można je stracić. Nie było drogi to były narzekania, że nie da się po niej jeździć. Jest droga - są narzekania, że zbyt szybka jest.. Proponuję zejść na ziemię.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Red_One » 4 paź 2009, 22:00

Booty napisał(a):Myśląc w taki sposób nigdy nie możemy być spokojni o swoje życie..
Nawet na polnej drodze można je stracić. Nie było drogi to były narzekania, że nie da się po niej jeździć. Jest droga - są narzekania, że zbyt szybka jest.. Proponuję zejść na ziemię.


po 1 !

gdy nie było drogi były narzekania na ciężarówki które zrobiły z ulicy wiejskiej pobojowisko ! a ogrodzenia przy drodze były wiecznie ochlapane błotem sam nie jednokrotnie dostałem takim strzałem z kałuży nie wspominam już o tym jak popękały domy od wibracji ;) ( ale to gmina i urzędy wojewódzkie miały w D..pie)

po 2 !

gdy wiejska wyglądała jak jedna wielka dziura była omijana przez wszystkie WIEŚ TUNINGI bo obawiali sie ze progi z allegro im odpadną :mrgreen: :mrgreen: dlatego też było bezpieczniej nie licząc ciężarówek które nie patrząc na wyrwy w drodze jechały sporą prędkością teraz i WIEŚ TUNINGI i ciężarówki jadą szybko ;-)

po 3 !

Niedawno ktoś został potrącony na Wiejskiej ! raczej kierowca nie jechał z przepisową prędkością bo przy takiej da sie ominąć kota wbiegającego pod koła a co dopiero ominąć człowieka :roll:

po 4 !

raczej na ziemie niech zejdą Ci co nie mieszkają przy Wiejskiej bo nie mają pojęcia o czym mowa 8-)


to tyle tego of topa ;)

wszystkie psy którym sie pomogło to wdzięczne psiaki .. mam nadzieje ,że znajdzie swojego pana :)

pozdrawiam
Red_One
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez anikadiana » 5 paź 2009, 16:08

Red_One


Nic więcej dodawać nie muszę....
Wyczerpałeś temat.

A co do potrąconego pana - zmarł....tak się jeździ po Wiejskiej.
anikadiana
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2008, 23:29

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Booty » 5 paź 2009, 18:15

Zmarł, bo wszedł pod koła.. wina nie leżała po stronie kierowcy, który o dziwo uciekł.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez anikadiana » 5 paź 2009, 18:42

i jechał powoli pewnie mi powiesz.....
anikadiana
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2008, 23:29

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Booty » 5 paź 2009, 19:08

Nie widziałem nie jestem w stanie tego powiedzieć.. tak jak zapewne ty nie jesteś w stanie powiedzieć, że jechał za szybko.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Biały » 5 paź 2009, 20:56

Nie wiem kiedy, i czy w ogóle, zwolennicy żółwiego tempa, zrozumieją, że jezdnia to nie spacerniak, a psy się trzyma na smyczy. Zaczyna mnie wnerwiać jak ktoś ma przepisy w dupie, a ode mnie wymaga ich respektowania. Potomki kaczorów??? Czy co??
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Red_one » 5 paź 2009, 22:27

Biały napisał(a):Nie wiem kiedy, i czy w ogóle, zwolennicy żółwiego tempa, zrozumieją, że jezdnia to nie spacerniak, a psy się trzyma na smyczy. Zaczyna mnie wnerwiać jak ktoś ma przepisy w dupie, a ode mnie wymaga ich respektowania. Potomki kaczorów??? Czy co??


:roll: dorośniesz to zrozumiesz ;) :roll:

napiszę tyle i raczej do kierowców bo przeciętny kowalski bez prawa jazdy nie ma pojęcia o takiej formułce której słowa zaczynają sie od .. Szczególna ostrożność na drodze to ...
jezdnia to nie spacerniak ? a psy trzyma sie na smyczy ? ... coś czuje ,że twoje prawo jazdy ledwo opuściło fabryke :O

Niestety ale .. większość ludzi i to przeważnie tych którzy nie użytkują auta nie zdają sobie sprawy jakie zagrożenia są na drodze i albo przechodzą gdzie chcą albo myślą ,że jak są na pasach to wszystko im wolno ale są w błędzie ... bo czasami taki człowiek jest ledwo zauważalny na drodze nawet na pasach !! słabo oznakowanych i oświetlonych .. ale spokojnie .... ONI NIE MAJA PRAWA TEGO WIEDZIEĆ .. a wiesz dlaczego ?? bo tłumacze to tobie Biały :roll: bo to nie oni zdawali prawo jazdy !! i to nie od nich prawo wymaga znajomości kodeksu TYLKO od kierowcy który ma wiedzieć jak sie zachować w danej sytuacji to samo tyczy sie psów bez smyczy one nie wiedza co czeka ich na drodze ale to kierowca powinien wiedzieć ,że jadąc przez wieś czy miasto może mu wskoczyć coś pod koła czyli zachować szczególną ostrożność ;) szybko można sie jej nauczyć jadąc sobie przez las i trafiając na wybiegającą sarnę badz dzika ... ALE TO SĄ DZIKIE ZWIERZĘTA !! I LAS A NIE PI..ONA WIOSKA I ŻYWI LUDZIE ;)

Co do potrąconego Pana ..
Booty napisał(a):Zmarł, bo wszedł pod koła.. wina nie leżała po stronie kierowcy, który o dziwo uciekł.


Gdyby kierowca zachował szczególna ostrożność , ruszył wyobraznią i dostosował prędkość ( o ile nie był pijany) :roll: to skończyło by sie na klaksonie i kilku kurw.. w stronę tego gościa na ulicy

dodam jeszcze ,że pojęcie JECHAŁ SZYBKO jest dwu znaczne nie każdy ma taki sam refleks oraz dar przewidywania .. więc dla niektórych szybko będzie 50 km/h a dla innych 100km/h ale ta zasada obowiązuje poza kodeksem.. a w kodeksie każdy kto przekroczy ograniczenie prędkości jedzie szybko ;)

pozdrawiam ;-)
Red_one
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Gość » 6 paź 2009, 08:36

Red_one napisał(a):
Biały napisał(a):Nie wiem kiedy, i czy w ogóle, zwolennicy żółwiego tempa, zrozumieją, że jezdnia to nie spacerniak, a psy się trzyma na smyczy. Zaczyna mnie wnerwiać jak ktoś ma przepisy w dupie, a ode mnie wymaga ich respektowania. Potomki kaczorów??? Czy co??


:roll: dorośniesz to zrozumiesz ;) :roll:

napiszę tyle i raczej do kierowców bo przeciętny kowalski bez prawa jazdy nie ma pojęcia o takiej formułce której słowa zaczynają sie od .. Szczególna ostrożność na drodze to ...
jezdnia to nie spacerniak ? a psy trzyma sie na smyczy ? ... coś czuje ,że twoje prawo jazdy ledwo opuściło fabryke :O

Niestety ale .. większość ludzi i to przeważnie tych którzy nie użytkują auta nie zdają sobie sprawy jakie zagrożenia są na drodze i albo przechodzą gdzie chcą albo myślą ,że jak są na pasach to wszystko im wolno ale są w błędzie ... bo czasami taki człowiek jest ledwo zauważalny na drodze nawet na pasach !! słabo oznakowanych i oświetlonych .. ale spokojnie .... ONI NIE MAJA PRAWA TEGO WIEDZIEĆ .. a wiesz dlaczego ?? bo tłumacze to tobie Biały :roll: bo to nie oni zdawali prawo jazdy !! i to nie od nich prawo wymaga znajomości kodeksu TYLKO od kierowcy który ma wiedzieć jak sie zachować w danej sytuacji to samo tyczy sie psów bez smyczy one nie wiedza co czeka ich na drodze ale to kierowca powinien wiedzieć ,że jadąc przez wieś czy miasto może mu wskoczyć coś pod koła czyli zachować szczególną ostrożność ;) szybko można sie jej nauczyć jadąc sobie przez las i trafiając na wybiegającą sarnę badz dzika ... ALE TO SĄ DZIKIE ZWIERZĘTA !! I LAS A NIE PI..ONA WIOSKA I ŻYWI LUDZIE ;)

Co do potrąconego Pana ..
Booty napisał(a):Zmarł, bo wszedł pod koła.. wina nie leżała po stronie kierowcy, który o dziwo uciekł.


Gdyby kierowca zachował szczególna ostrożność , ruszył wyobraznią i dostosował prędkość ( o ile nie był pijany) :roll: to skończyło by sie na klaksonie i kilku kurw.. w stronę tego gościa na ulicy

dodam jeszcze ,że pojęcie JECHAŁ SZYBKO jest dwu znaczne nie każdy ma taki sam refleks oraz dar przewidywania .. więc dla niektórych szybko będzie 50 km/h a dla innych 100km/h ale ta zasada obowiązuje poza kodeksem.. a w kodeksie każdy kto przekroczy ograniczenie prędkości jedzie szybko ;)

pozdrawiam ;-)



BRAWO ! nic dodać nic ująć

Biały - gdzieś jest mistrzu kierowncy ??? jakiś następy mądry komentarzyk rzucisz ????
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Czy ktoś wie ?

Postprzez Wujas » 7 paź 2009, 20:00

Jesteście śmieszni ludzie. Tak się składa, że wiem kim jest Biały i zapewniam, że na pewno wczoraj prawa jazdy nie odebrał. Sam nie mam prawa jazdy bo jestem za młody, ale znajomość podstawowych przepisów drogowych obowiązuje każdego, kto skończył 10 czy tam 12 lat i ma pieprzoną kartę rowerową! Jak wspomniałem nie mam prawka, w związku z czym występuje najczęściej w roli pieszego na ulicach Wrocławia czy Długołęki nawet, ale nigdy nie zdarzyło mi się być w bezpośrednim niebezpieństwie potrącenia przez samochód, bo do jasnej cholery się na to nie narażam! Wyobraźni nie miał człowiek, który pakował się pod koła samochodu. Jak dla mnie po Wiejskiej mogliby śmigać nawet po 160 na godzinę, bo wystarczy poczekać aż przejadą samochody, rozglądnąć się i jak nic nie jedzie przejść. To takie trudne? To, że było ciemno w ogóle do mnie nie przemawia, bo po pierwsze latarnie są na całej długości, a po drugie każdy samochód ma CAŁY DZIEŃ WŁĄCZONE ŚWIATŁA k jego mać! Trzeba się naprawdę postarać żeby wpaść u nas pod samochód.
Wujas
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 maja 2008, 22:23
Lokalizacja: Długołęka

Następna strona

Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników