Śmieci

Tutaj rozmawiamy o segregacji śmieci, dzikich wysypiskach i podobnych tematach.
    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 5 lis 2009, 07:33

Anonymous napisał(a):calkowicie popieram, nie kubly gminne tylko wlasne ( trzeba zaplacic jak za wszystko ) i bedzie po problemie...no i segregacja to bedzie wiecej miejsca we wlasnym smietniku...kompostownik, plastik, szklo i papier...i co zostaje prawie nic, no i przerzucic sie na piwo w butelce...smaczniejsze i nie ma puszek ( zawsze mozna oddac do skupu :lol: )


ten post odnosi sie do juz nieistniejacego..wiec nie popieram tego wyzej tylko ten nizej o tresci odnoszacej sie mni do usuwania wypowiedzi....

widac prawda w oczy kole
Gość
 

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 5 lis 2009, 07:45

Anonymous napisał(a):Który Mądrala usunął wczorajszy post!!!Krytykować innych z łatwością Wam przychodzi ale na swój temat to już nie bardzo się zdania chce słuchać!!!
POWTARZAM SŁODKO PIERDZĄCE GRONO!!!
NIECH KAŻDY WYSYPUJE SWOJE SYFY DO WŁASNEGO KONTENERA!
a nie jak jedna z "szanowanych" obywateli, matka jednego z tu bazgrzących debili zapierdziela z woreczkiem przez pół Długołęki żeby go wy***rzyć do cudzego śmietnika oszczędne śc***wo,ale na tyle głupie żeby recepty od ginekologa zostawić w środku,póki co nazwiska nie wymienię!
I po jaka cholerę pytam to forum skoro cenzurę Ćwoki wprowadzacie!
Jak demokracja to demokracja i jak wolność słowa to wolność słowa!

Bray przemyśl Sprawę czy trzymać matoła w zespole!
Po co kosze na śmiecie żeby ćpuny miały w co kopać, po co segregacja żeby Alberci mieli co rozp****zać!Bezpłatna wywózka za wszystko trzeba płacić śmieciarze za darmo nie pracują ani śmieciarki na siki nie jeżdżą!!!



@EDIT
Boimy się zarejestrować? Obrażanie osób nie będzie tu tolerowane, szczególnie ubliżanie administracji. Pisząc swoje posty, proszę o zachowanie zasad netykiety i pozorów kultury osobistej. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane. Posty "Gości" zawierające treści obrażające innych, będą w przyszłości kasowane w całości od razu!

Administrator


co do rejestracji to nie mozna - ciagle wyskakuje ze bledny kod, z checia sie zarejestruje ale nie mam mozliwosci, co do postu uwazam ze wnosi do tematu prawde
dlaczego posty gosci maja byc usuwane ? skoro nie ma mozliwosci rejestracji
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 5 lis 2009, 08:52

Święta Prawda!!!Popieram ja też kilka razy chciałem się zarejestrować, ale nie można i to już trwa jakieś dwa miesiące!!!
To forum to kółeczko wzajemnej adoracji!!!!
Szkoda tylko że jak któryś z Administratorów, BOOTY na przykład obraża innych, wysuwa fałszywe insynuacje to się wypowiedzi nie usuwa, tłumacząc Go prawem do wolności słowa!!!
Jak widać są równi i równiejsi!!!
TO NIE JEST W PORZĄDKU!!!!!!!!!
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 5 lis 2009, 09:13

NIECH KAŻDY WYSYPUJE SWOJE SYFY DO WŁASNEGO KONTENERA!
a nie jak jedna z "szanowanych" obywateli, matka jednego z tu bazgrzących debili zapierdziela z woreczkiem przez pół Długołęki żeby go wy***rzyć do cudzego śmietnika oszczędne śc***wo,ale na tyle głupie żeby recepty od ginekologa zostawić w środku,póki co nazwiska nie wymienię!



Popieram - każdy do swojego i już. A Pani, która miała czelność i odwagę wrzucać śmieci do nie swojego kubełka to po prostu zgroza. WSTYD WSTYD i jeszcze raz WSTYD.
Na jej miejscu ( oczywiście wykluczam, że mogłabym tak zrobić) zapadłabym się pod ziemię.
Za 20 zł/ m-c taki obciach !!!!!!!!!
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 5 lis 2009, 10:07

pisuje na innych forach jako zalogowany uzytkownik bo inaczej nie mozna
wystepuja bardzo ostre wymiany zdan i nikt postow nie usuwa
mialem przyjemnosc zostac skomentowany przez kolege LEWY ...padly slowa komuch itd...i tak sie zastanawialem po przeczytaniu wszystkiego pare razy ile on ma lat ?? oczywiscie dalem sobie spokuj z dalsza konwersacja
a co do smieciarzy to rowniez podalem na policje pacjeta, ktory w worze ze smieciami zostawil ulotke z selgrosu zaadresowana na niego...teraz ja sie smieje

do administracji zwracam sie o mozliwosc zarejestrowania na forum
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Bray » 5 lis 2009, 15:15

Gość napisał(a):Święta Prawda!!!Popieram ja też kilka razy chciałem się zarejestrować, ale nie można i to już trwa jakieś dwa miesiące!!!
To forum to kółeczko wzajemnej adoracji!!!!
Szkoda tylko że jak któryś z Administratorów, BOOTY na przykład obraża innych, wysuwa fałszywe insynuacje to się wypowiedzi nie usuwa, tłumacząc Go prawem do wolności słowa!!!
Jak widać są równi i równiejsi!!!
TO NIE JEST W PORZĄDKU!!!!!!!!!


Obrazek z rejestracji został usunięty (wcześniej nie wiedzieliśmy, że są takie problemy). Ale wkrótce mogą nas zaatakować boty (które sobie nawet radziły z tym zabezpieczeniem).

Forum należy do nas i to my decydujemy o postach (patrz regulamin), chociaż w historii tego forum skasowaliśmy może kilka postów. Tamten odnoszący się do Bootego nie miał w sumie nic wspólnego z tym tematem, bo jak widać w tym temacie Booty raczej nie pisał żadnych obrażających postów (a zauważyłem, że próbuje się go atakować wszędzie). Skasowany post był postem obrażającym, z tekstami z podwórka, a do tego obrażający jego matkę. Można dyskutować, ale merytorycznie, bez obrażania się nawzajem.

ja spotkałem przypadek że pewna Pani, Twoja stara Booty

(kontekst w sumie nie gra roli)

Polecam regulamin:
http://dlugoleka.net/topics8/11.htm

EOT
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Booty » 5 lis 2009, 15:20

Drogi Gościu, jeżeli powątpiewasz w to, że wyrzucam śmieci nie do swojego kubła, bądź ktoś z mojej rodziny to w każdej chwili mogę ukazać Ci dowody zapłaty za regularny wywóz śmieci. I z tego miejsca nie życzę sobie oskarżania mnie w ten czy inny podobny sposób nie mając odpowiednich dowodów! Nie wiesz, że oczernianie kogoś w opinii publicznej nie mając do tego podstaw jest karane?
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Lewy » 5 lis 2009, 20:23

mialem przyjemnosc zostac skomentowany przez kolege LEWY ...padly slowa komuch itd
Pokaż gdzie, bo nie przypominam sobie.

Myślę, że wyrzucenie papierka do czyjegoś kubła na śmieci, idąc ulicą nie jest żadnym przestępstwem. Tym bardziej, że publicznych śmietników jest bardzo mało. A na pewno lepiej by ktoś ten papierek umieścił w koszu, niż na ulicy. No chyba, że ktoś umieszcza w czyimś koszu całe worki ze śmieciami, to już jest bezczelność. Ale do tej pory nie udało mi się zauważyć takiej sytuacji w moim otoczeniu, więc myślę, że nie wiele osób praktykuje takie metody.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 6 lis 2009, 06:28

przepraszam najmocniej, byl to kolega BIALY
zwracam honor

http://dlugoleka.net/topics72/363.htm
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Gość » 9 lis 2009, 18:55

I znowu to samo!!!O zgrozo usuwamy komentarze i po co komu to forum potrzebne zatem???
Panowie Administratorzy PRECZ Z CENZURĄ!!!!
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez madwoman » 11 lis 2009, 19:39

Czy wy jesteście ludzie nienormalni, niedorozwinięci czy macie problemy z czytaniem?
NIEWIELKIE KUBŁY NA KAŻDEJ ULICY! Czy wam sie wydaje, ze do takich pojemników odrazu każdy będzie przekleństo ocenzurowane. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem resztki z obiadu? Dlaczego jakikolwiek śmieć/niedopałek fajki mam przez pół wioski nieść w ręce, zeby je wyrzucić u siebie w domu? Dajcie ludziom możliwośc dbania o środowisko, to będą dbać. :roll:
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez robur » 11 lis 2009, 21:10

Szczególnie przy sklepach przydałby się jakiś kubełek. Nie ma gdzie wrzucać pustych opakowań po produktach kupionych w pawilonie i natychmiast spożytych. A ten trawniczek co go niedawno urządzili przy parkingu koło sklepu już w połowie udeptany przez samochody, co za poszanowanie dla czyjejś pracy :-x .
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Bray » 11 lis 2009, 21:35

Ten słup na środku widocznie przeszkadza niektórym samochodom i trzeba przejechać po tym trawniku (w okolicach poczty jest podobnie). ten słup mogliby przenieść w inne miejsce a nie sam środek parkingu.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Lewy » 11 lis 2009, 23:07

W okolicach poczty to zrobili sobie parking z trawnika. Moim zdaniem takie osoby powinny dostać mandaty za niszczenie zieleni, może w końcu jeden i z drugim nauczyłby się szacunku do mienia publicznego.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Nieznany Nieznana

Re: Śmieci

Postprzez Biały » 17 lis 2009, 22:37

Bray zapewniam Cię że mam dość duże auto i mnie tam słup nie przeszkadza, ale jak kretyn jeden i wielu innych, prawko za jajka dostał- nie poradzisz. No i do dupy z naszą pocztą że parkingu nie ma, co nie jest powodem do parkowania na trawie. Aparaty w dłoń panowie, gdzieś w TV widziałem jak cywil zdjęć narobił za złe parkowanie, a czarni czyt. ciemni na tej podstawie mandaty ładowali. Ponoć można.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czystość, środowisko



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników