Apele policji do mieszkańców gminy

Czujecie się bezpiecznie w gminie? Co sądzicie o działaniach policji?
    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Gość » 23 lis 2009, 08:13

Biały napisał(a):Obydwa goście to pedały, jeszcze troche i zechca dziecko adoptować. Qrewska ich mać. Co nie jest zrozumiałe w tych paru zdaniach??
Biały napisał(a):Pieszy bez odblasku jest widoczny w odległośći ok 40m , natomiast w odlaskach już ok 300, więc PiK bredzi, z owych bocznych uliczek, co są wyżej opisane wyjechał mi ostatnio rowerzysta, ujrzałem go dopiero gdy się moje światła odbiły od jego szprych (miał ktoś fart, przy uderzeniu 1,600 kg niewiele by zostało). Piesi są święci, zawsze to kierowca jest bez wyobraźni.

Cymbał by zajarzył :lol:[/quo



Naprawdę żal mi Ciebie chłopcze.
P.S.
Ani pedał ani lesbijka ze mnie
Gość
 

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Gość » 23 lis 2009, 08:19

Biały napisał(a):Obydwa goście to pedały, jeszcze troche i zechca dziecko adoptować. Qrewska ich mać. Co nie jest zrozumiałe w tych paru zdaniach??
Biały napisał(a):Pieszy bez odblasku jest widoczny w odległośći ok 40m , natomiast w odlaskach już ok 300, więc PiK bredzi, z owych bocznych uliczek, co są wyżej opisane wyjechał mi ostatnio rowerzysta, ujrzałem go dopiero gdy się moje światła odbiły od jego szprych (miał ktoś fart, przy uderzeniu 1,600 kg niewiele by zostało). Piesi są święci, zawsze to kierowca jest bez wyobraźni.

Cymbał by zajarzył :lol:



3. Stosuj się do zasad netykiety, nie klnij, nie obrażaj nikogo, pisz schludnie, rzeczowo i zrozumiale. Staraj się unikać błędów (w razie potrzeby skorzystaj ze słownika).

Do Twojej wiadomości chłopczyku "Biały"
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Biały » 23 lis 2009, 20:25

Rozumiem że wy tak zawsze parą?? :lol: Na chłopczyka jednak będziecie musieli poczekać, aż rząd wam zezwoli na taką sodomie :lol:


Post nie wnoszący nic do temat. Kolejne tego typu posty będą kasowane.
Pozdrawiam, BOOTY
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 01:00 przez Biały, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Gość » 24 lis 2009, 08:39

Biały napisał(a):Rozumiem że wy tak zawsze parą?? :lol: Na chłopczyka jednak będziecie musieli poczekać, aż rząd wam zezwoli na taką sodomie :lol:



Widzę, że weszki jednak nie wytępione. Zjadają ptasi móżdżek Białego.


Post nie na temat, takie sprawy proszę załatwiać wiadomościami prywatnymi, wcześniej jednak zapraszamy do rejestracji. Kolejne tego typu wypowiedzi będą kasowane.
Pozdrawiam, BOOTY
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 01:00 przez Gość, łącznie edytowano 4 razy
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Bray » 14 gru 2009, 16:43

Świąteczne zakupy a bezpieczeństwo

Policjanci apelują, aby podczas świątecznych zakupów pomyśleć o własnym bezpieczeństwie. Pilnujmy portfeli, wychdząc z domu pamiętajmy o zamknięciu drzwi i okien, zwracajmy uwagę na obcych kręcących się po klatkach schodowych i bądźmy uważni podczas płacenia i chowania pieniędzy do porteli. " Nie stwarzajmy okazji złodziejom kieszonkowym " apelują policjanci z KP Długołęka.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, „gorączką świątecznych zakupów”, policjanci Komisariatu Policji w Długołęce apelują, aby nie stwarzać okazji dla złodziei kieszonkowych, którzy w tym czasie staja się szczególnie aktywni. Przypominamy o bezpiecznym noszeniu dokumentów, przedmiotów wartościowych i kluczyków samochodowych.

Jeśli już padniemy ofiarą kradzieży należy zadbać, aby nie ponosić dalszych konsekwencji tego zdarzenia.
Tracąc dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość osoby, należy pamiętać, że w przypadku ich kradzieży, nie wystarczy samo zgłoszenie na policji, aby uniknąć dalszych konsekwencji.

Niezwłocznie należy zgłosić ten fakt w banku i tam też dokonać zastrzeżenia w Systemie Dokumenty Zastrzeżone. Nie należy z tym zwlekać, gdyż narażamy się wtedy na duże kłopoty, gdy dokumenty zostaną wykorzystane przez inną osobę, do np. wyłudzenia kredytu w banku, wzięcia na raty kosztownego sprzętu lub nawet wynajęcia mieszkania w celu okradzenia go.
Zastrzegając takie dokumenty jak: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, książeczkę wojskową, książeczkę marynarską, kartę pobytu, a także karty płatnicze i kredytowe, poprzez placówki bankowe, których lista stale jest poszerzana, unikniemy wielu szkód i nieprzyjemności.

10 grudnia 2009. KP Długołęka. DZIAŁANIA PREWENCYJNE.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez robur » 14 gru 2009, 21:21

Bray napisał(a):zwracajmy uwagę na obcych kręcących się po klatkach schodowych

Tak, tylko gdzie w Długołęce są klatki schodowe?
Avatar użytkownika
robur
 
Posty: 116
Dołączył(a): 7 lis 2008, 22:10
Lokalizacja: długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Bray » 14 gru 2009, 21:38

Pewnie skopiowali skądś bezmyślnie tak jak ja :-o
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez Gość » 22 gru 2009, 14:23

robur napisał(a):
Bray napisał(a):zwracajmy uwagę na obcych kręcących się po klatkach schodowych

Tak, tylko gdzie w Długołęce są klatki schodowe?



a sa klatki schodowe w gminie :-P
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez dag » 8 kwi 2010, 22:21

Pod pojęciem Długołęka trzeba chyba rozumieć całą gminę, a ta ostatnio również powiększa się o budynki wielorodzinne takie jak w Kiełczowie. Istnieją też stare bloki pegeerowskie takie jak np. w Piecowicach czy w Szczodrym. Długołęka to przecież nie tylko same wille i zabudowania gospodarskie. Trzeba znać swoją okolicę. Niech jeszcze ktoś powie, że nie ma tam klatek schodowych. :lol:
dag
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2010, 22:04

    Windows XP Firefox

Odp.: Apele policji do mieszkańców gminy

Postprzez alexandratw » 11 paź 2010, 00:58

apele są ok ale w domku rolety, dobre drzwi - najczęściej są włamania przez garaż - dobra brama garażowa i tu zapytać fachowca np http://www.bramygarazowe.pl/
alexandratw
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 lis 2008, 01:23

Poprzednia strona

Powrót do Bezpieczeństwo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników