prace tynkarskie

Jesteś pracodawcą? Szukasz pracowników? Zostaw wiadomość być może znajdą sie wśród nas.
    Windows Vista Internet Explorer 8

prace tynkarskie

Postprzez tojfel » 11 maja 2010, 05:48

witam,

poszukuje tynkarza do wykonczenia paru naroznikow, obrobek drzwi i wytynkowania jednej scianki

najlepiej potraktowac to jako dodatek na sobote

miejscowosc olesniczka - jak bedzie ktos z niedaleka moge podjechac

pawel
Avatar użytkownika
tojfel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 sie 2009, 12:22

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez Biały » 24 maja 2010, 18:24

Nie proponuję brać tej fuchy, koleś po prywatnej wiadomości wnoszę, szuka frajera.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez tojfel » 26 maja 2010, 05:57

juz tobie napisamem w prywatnej wiadomosci ...na poczatku chciales ukladac kostke brukowa z kolega bo kiedys to robiles...a teraz za wykonczeniowke sie zabierasz...wlasnie szukam czlowieka co ma pojecie o tynkowaniu a nie frajera co sie od pluga oderwal
Avatar użytkownika
tojfel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 sie 2009, 12:22

    Windows XP Firefox

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez Biały » 26 maja 2010, 23:34

To choć ja od pługa oderwany, a i z tym bym polemizował, z tym że kilku niemcom moja robota się podobała, ale widocznie jak kogoś mama ze śmietnika wyciągła, nie wszystko się mu podoba, no ale co zrobic jak ktos ma dziedzicznie syf zamiast mózgu, na idiotyzm lekarstwa nie ma. Ja to co umiem moge pokazać i w Długołęce i w Mirkowie, we Wrocławiu jest kilka miejsc, w Oleśnicy również, w Domaszczynie dach na ten przykład.
A twoim zdaniem jak ktoś już umie wykonywać więcej niż jedną rzecz, to nic nie umie, moim skromnym zdaniem w ubogim śmietniku cię mama znalazła. No i nie zapomnij że zdjęcia tez robię, jednak nie wszystkie mi dobrze wychodzą, jeszcze auto prowadzę, zarówno osobowe jak i ciężarowe. Tej popatrz a i jeszcze troszku na kompie się znam :lol: Jesteś żenujący, małostkowy popegeerowski śmieciarczyk, chociaż w Oleśniczce nawet pegieeru nie było nawet, totalne dno.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez tojfel » 27 maja 2010, 05:24

o jejku jaki ty światowy jesteś...i w mieście Wrocław nawet byłeś...i u niemca na wypomóżkach bywałeś...ba i dach zrobiłeś...pieknie, cudownie, prawdziwy talent gminny...a na burmistrza nie chciałeś iść ???? no tak ale trzeba mieć choćby podstawówkę skończoną, a u ciebie po poziomie wypowiedzi i pisowni widać że ciężko z jakimkolwiek poziomem...no cóż tak bywa na tym świecie - tylko różnimy się tym że ja jestem od płacenia innym a ty od łopaty, bo robole są potrzebni....a co do śmietnika i innych to widać twój zmruszały łeb, pusty i denny jak twoje wypociny
Avatar użytkownika
tojfel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 sie 2009, 12:22

    Windows XP Firefox

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez Biały » 27 maja 2010, 10:45

Akurat twoja opinia o mnie, znaczy dla mnie tyle co splunąć. Mam nadzieję że Ci co czytają, nie będą ryzykować czasu i wkładu pracy dla ciebie. bo mam wątpliwości co do tego płacenia. Jesteś ograniczony i boli cię że ktokolwiek potrafi coś więcej od ciebie. Piszesz że byłem na zachodzie na wypomóżkach, a choć to już było jakiś czas temu, do dziś utrzymuję kontakt, i jestem zapraszany w odwiedziny do osób u których pracowałem, co świadczy że są zadowoleni z mojej pracy. Naprawdę nie rozumiem jak można uważać że jeśli ktoś potrafi położyć kafelki, już nie powinien umieć ułożyć kostki brukowej, albo innych prac budowlanych, ba a jeszcze zrobić to dobrze. W Oleśniczce znam kilku murarzo-tynkarzy, i nikt nie chce u ciebie pracować??? Dziwne. No ale ja też wszystkiego nie muszę rozumieć. To już moje ostatnie "wypociny" w tym temacie.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez tojfel » 28 maja 2010, 10:08

masz racje ze "ostatnie wypociny" bo nie masz za wiele do powiedzenia, a co do obrazy mojej osoby publicznie to art. art. 216 § 2 Kodeksu karnego mowi

"Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".
Avatar użytkownika
tojfel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 sie 2009, 12:22

    Windows XP Firefox

Odp.: prace tynkarskie

Postprzez Bray » 28 maja 2010, 12:59

Panowie, przesada. Zamykam. W sprawach tynkowania piszcie Tojfelowi na PW.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka


Powrót do Dam Prace



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników