ktoś musi zacząć;)

    Nieznany Nieznana

ktoś musi zacząć;)

Postprzez dorota » 4 sie 2008, 11:37

Jak to się mogło stać, że forum Bykowa świeci pustkami? :shock:
dorota
dorota
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 sie 2008, 11:19

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez Tiberias » 4 sie 2008, 17:49

No cóż, może po prostu nie dzieje się tam nic ciekawego o czym warto by było napisać ;-)
Choć, już jest pierwszy post więc tak zupełnie nie świeci :-P
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez dorota » 6 sie 2008, 22:13

To forum jest po prostu jeszcze zbyt mało znane i tyle;P
Ale co tam, zawsze można się podpiąć pod Długołękę - bo w końcu Byków i Długołęka to jedność;) (Przynajmniej jak dla mnie):)
dorota
dorota
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 sie 2008, 11:19

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez gość » 12 lut 2009, 21:54

Jedność jak jedność tylko wójtowa ma Byków głęboko w d... :evil:. Jak widać brak kanalizacji/GAZ-u, gdzie to jest? Przez pola w Bykowie to tylko rury od GAZU lecą a o kanalizacja ani widu ani słychu, to jest porażka. Długołęka i Borowa ( miejscowość naszej Wójtowej) już dawno korzystają z udogodnień cywilizacji a u nas tylko szambo drożeje ciekawe kto za to będzie płacił ? oraz porządek z numeracją w naszej wsi to zapomniany temat przez naszą wójtową. Dobrze że prąd i woda we wsi jest bo byśmy żyli w średniowieczu a i tak jesteśmy cywilizacyjnie sporo zacofani.
gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez kasztanka » 13 mar 2009, 15:23

gość napisał(a):Jedność jak jedność tylko wójtowa ma Byków głęboko w d... :evil:. Jak widać brak kanalizacji/GAZ-u, gdzie to jest? Przez pola w Bykowie to tylko rury od GAZU lecą a o kanalizacja ani widu ani słychu, to jest porażka. Długołęka i Borowa ( miejscowość naszej Wójtowej) już dawno korzystają z udogodnień cywilizacji a u nas tylko szambo drożeje ciekawe kto za to będzie płacił ? oraz porządek z numeracją w naszej wsi to zapomniany temat przez naszą wójtową. Dobrze że prąd i woda we wsi jest bo byśmy żyli w średniowieczu a i tak jesteśmy cywilizacyjnie sporo zacofani.



no hola hola nie jest tak słodko!
mieszkam koło Selgrosu gazu nie ma i nie będzie
kanalizy nie ma, ma byc za rok prace trwaja
za szambo placimy kupe forsy 180zl za 10m3 przez modernizacje oczyszczalni sciekow
w blocie brodzimy po pas bo nasza ulica jest w nim utopiona

wiec nie przejmuj sie nie jest tak zle :)
Avatar użytkownika
kasztanka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2008, 06:59
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez Biały » 13 mar 2009, 20:51

kasztanka napisał(a):za szambo placimy kupe forsy 180zl za 10m3 przez modernizacje oczyszczalni sciekow

Będąc w takiej sytuacji, często bym korzystał z gęstych krzaków, żeby to szambo było wywożone jak najmniej często :lol:
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez Gość » 11 sie 2009, 11:53

albo do rowu jak to robia wiesniacy posiadajacy pompy i glutowozy...pewnie zasrajmy sie wokola a gmina dlugoleka zmieni nazwe na gnojnoleka...
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez Biały » 12 sie 2009, 21:56

Nie wiem, jak u ciebie ale mi przez całe życie co dzień towarzyszy gówno i do tej pory jakoś sie nie zasrałem ani wkoło ani w kwadratowo powodzenia życzę w każdym razie
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez Gość » 14 sie 2009, 06:20

Biały napisał(a):
kasztanka napisał(a):za szambo placimy kupe forsy 180zl za 10m3 przez modernizacje oczyszczalni sciekow

Będąc w takiej sytuacji, często bym korzystał z gęstych krzaków, żeby to szambo było wywożone jak najmniej często :lol:




sugerujac krzaki zachowujesz sie jak pozostali ktorzy maja srodowisko gleboko w d...
i tak wlasnie masz w krzakach gowno na gownie...smieci i inne odpady
Gość
 

    Nieznany Nieznana

Re: ktoś musi zacząć;)

Postprzez Biały » 28 sie 2009, 11:30

Smieci są w krzakach bo nie potrafisz zapłacić gównianych 180 pln za ich wywóz, jeden z drugim, ja natomiast mam faktury, więc wara. A jeszcze jedno, ciekawe że w Długołęce, jakoś mniej tych śmieci w lesie niż w Bykowie, widziałem lodówki, czy pralki całe nawet.
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14


Powrót do Byków



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników