Ranking Najlepszy sklep!!!

    Windows XP Firefox

Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Beatka » 16 sie 2010, 22:58

Co sądzicie o sklepach w Długołęce, czy jest ich wystarczająca ilość. który uznalibyście za najlepszy, z najmilszą obsługą , czy jednak wolicie duże supermarkety?Gdzie najchętniej robicie zakupy!Zróbmy konkurs Co o tym sądzicie?
Beatka
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Bray » 17 sie 2010, 13:38

Jeżeli chce się coś szybko kupić to wiadomo, że w sklepie a jak się robi większe zakupy to wybieram Selgros. Wg mnie sklepów w Długołęce jest wystarczająca liczba, brakuje tylko 24 godzinnego a na stacji wszystko drogie ;) A sklepy to wybieram najbliższy - Ola. W spożywczym co nie wejdę to duże kolejki.
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows 7 Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Klient » 17 sie 2010, 14:46

Only Kawus - codziennie niskie ceny.
Klient
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Klient2 » 20 sie 2010, 07:58

Niskie ceny ale czy zawsze gwarancja świeżości???Wiele osób narzeka na jakość produktów u Kawusa!
Ja robię zakupy u Ozgi, a warzywa kupuję w kiosku z warzywami na rogu Słonecznej :-)
Większe zakupy na przykład na Święta Selgros, chociaż wcale w markecie nie jest taniej!!!
Klient2
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Kasztanka_ » 23 sie 2010, 19:14

A ja tam wolę duże markety niz te małe sklepiki drogo i nie wszystko można kupić! U Ozgi zrobiłam raz zakupy i z całym szacunkiem ostatni :cry: Nie przypadła mi do gustu ani obsługa ani asortyment!Zdecydowanie Korona :-D
Kasztanka_
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez mariuszek » 26 sie 2010, 08:37

Trzeba wspierać lokalnych sprzedawców, bo przecież to oni płacą podatki na naszą gminę i dają miejsca pracy, chociaż z drugiej strony na pewno w marketach łatwiej robić zakupy - raz a porządnie!
mariuszek
 

    Windows Vista Firefox

Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Karina » 26 sie 2010, 13:45

Widać po ilości sklepów na wsiach ,że wyparły je centra handlowe.Wszystkim lepiej podjechać autem pod market i zrobić duże zakupy ,zwłaszcza napoje i woda gazowana przeważa w naszych sprawunkach latem.Lokalne punkty oblegane najczęściej są przez stałych bywalców mocnego trunku ,często podchmielonych i wdających się w dyskusje ze sprzedawcą .A ja muszę cierpliwe czekać w kolejce i słuchać mądrości wioskowego mieszkańca. :]
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Chrome

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Solstice » 26 sie 2010, 16:34

Z tym wspieraniem lokalnego biznesu to bym uważała, szczególnie że korzystają z małej konkurencji i windują ceny (np. mój ulubiony "spożywczak"). Taniej mi wychodzi pojechać 10 km do Reala, żeby kupić jedną rzecz, niż kupić ją tu, gdzie też wielu produktów nie ma. Robiąc zakupy kieruję się własną wygodą i oszczędnością, a nie chęcią wsparcia dla kogoś, kto chce ze mnie zedrzeć. Myślę, że Biedronka w Długołęce byłaby dobrym pomysłem - sprowadziłaby niektórych sprzedawców na ziemię. Selgros już tu trochę zdziałał, ale to jednak hurtownia. Jeśli czegoś potrzebuję szybko, to tylko Kawus (i mają te pyszne bułeczki, szkoda, że cebulowych już dawno nie widziałam).
Avatar użytkownika
Solstice
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 kwi 2010, 18:38

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Mareczek » 30 sie 2010, 22:35

To jak taka mądra jesteś to sama sobie sklepik otwórz zatrudnij sprzedawców takich żeby Cię nie okradali zapłać Zusy koncesje i inne duperele to zobaczysz czy zdzierają, a kto na Twoja Gminę czyli między innymi na Ciebie podatki płaci Real czy spożywczak na rogu???Niestety te wielkie markety zwolnione są z podatków a Ci mali niestety nie i cały ten syf między innymi i Ciebie utrzymują!!!!
Mareczek
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez małpka » 2 wrz 2010, 19:45

A ja tam uważam, że małe sklepy są w porządku nie dość że można liczyć na uczciwą pomoc ze strony sprzedawcy to wiem że nie zostanę oszukana a jeśli coś jest nie tak z towarem to obsługa bez żadnych problemów zwraca pieniążki albo wymienia towar a obsługa jest miła i zawsze uśmiechnięta a niej jak w tych dużych sklepach same buce!!!! przynajmniej z mojego doświadczenia z jakim sie spotkałam u Ozgi.
małpka
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Jędrula » 22 lis 2010, 17:25

Zapomnij o zwolnieniach zpodatku dużych od 3lat to historia
Jędrula
 

    Windows XP Chrome

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Solstice » 22 lis 2010, 19:09

Mareczek napisał(a):To jak taka mądra jesteś to sama sobie sklepik otwórz zatrudnij sprzedawców takich żeby Cię nie okradali zapłać Zusy koncesje i inne duperele to zobaczysz czy zdzierają, a kto na Twoja Gminę czyli między innymi na Ciebie podatki płaci Real czy spożywczak na rogu???Niestety te wielkie markety zwolnione są z podatków a Ci mali niestety nie i cały ten syf między innymi i Ciebie utrzymują!!!!

Spokojnie, Mareczek, ja nie pisałam z agresją. Tobie też radzę włączyć kulturę wypowiedzi. Zauważ, że we Wrocławiu, nawet blisko centrum, w małych sklepikach jest zazwyczaj tanio. Choć obowiązują ich te same podatki, ba! niektóre opłaty są dużo wyższe, to jakość jest dobra, obsługa miła (co nie zawsze da się powiedzieć o sklepach w Długołęce), a ceny są nawet porównywalne do marketowych. Uprzedzając dalsze argumenty - nie, wcale nie mają większego ruchu, niż nasz "spożywczak".
Po drugie - z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, że mam być wdzięczna właścicielom miejscowych sklepów za to, że wspaniałomyślnie "płacą na mnie podatki". Dziękuję, o łaskawcy - jednak nie jestem aż tak wdzięczna, żeby przepłacać w sklepie. Mamy kapitalizm, każdy kupuje tam, gdzie mu się podoba i to nie powód, żeby go atakować, tylko zacząć być konkurencyjnym.
Avatar użytkownika
Solstice
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 kwi 2010, 18:38

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Olga » 26 lis 2010, 18:51

Fajnie wszystkimi wypisywać opinie stawiając jaką kol-wiek ocenę powinno być sie pewnym ze zna sie wszystkie za i przeciw.. Sklep spożywczy ''Ozga'' może nie jest idealny ale trzeba przyznać ze dziewczyny sie starają, każdy może mieć swoje zdanie ale czasami dobrze mieć pewność ze to co sie pisze jest na pewno prawdą..Jeśli chodzi o oceny na pewno nie są najwyższe..Pozdrawiam
Olga
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Kawus » 28 sty 2011, 13:36

Witam serdecznie czytałem wasze opisy na temat sklepów i na temat tego że Biedronka była by super pomysłem. Otóż tak ja odpowiem z drugiej strony jak sprzedawca, Biedronka nam będzie przeszkadzać spadną obroty i prowadzenie małego sklepu będzie nieopłacalne. Mówicie że produkty są u naszym sklepie słabej jakości?? to jakaś bzdura staramy się zawsze aby rzeczy były świeże i miały termin, ale wiadomo że nie da się wszystkiego dopilnować gdyż asortyment jest duży, nie ma problemu z wymianą czy zwrotem pieniędzy jeśli towar nie spełnia państwa życzenia. Dziękuje wszystkim za zakupy w Sklepie u Kawusa. A teraz mili państwo jedna sprawa mówicie ze windujemy ceny?? sprawdźcie przyjdźcie, mamy promocje świąteczne, sezonowe porównajcie ceny a nie patrzcie się że jeśli promocja to ma za krótki termin, albo chcemy to wypchnąć, tak wcale nie jest!!!! Mamy gazetki, takie jak duże markety sprawdźcie ten towar jest najwyższej jakości. A ci którzy myślą że Biedronka to dobry pomysł żeby sprowadzić nas na ziemie z cenami to zapraszam na jeden dzień do nas aby zobaczyć ile mamy opłat, podatków, zus-ów itp. Wspierajcie nas bo jak ktoś powiedział to my płacimy podatki na gmine, a Biedronka przez 5 lat będzie zwolniona z podatku i na was zarobi a wasze pieniążki wyjadą za granice.

Pozdrawiam Wszystkich

Adam Kawiński KAWUS

Zapraszam do nas na Zakupy!!!:)
Kawus
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 lip 2009, 13:55

    Windows XP Firefox

Odp.: Ranking Najlepszy sklep!!!

Postprzez Biały » 28 sty 2011, 18:19

Kawus, mnie biedronka nie skusi, nie wiem czemu, ale jakoś nie leży mi ten sklep. Ale musisz mieć na uwadze biedniejszych, co robią tam lub w innych marketach zakupy, tylko dlatego że no niestety mają taniej, wszyscy wiemy że marketa stać na taką obniżkę ceny co jest konkurencyjna, a że klient wchodząc kupuje masę innych artykułów, często niepotrzebnych, no to market nie stracił. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć iż smakuje mi mocno chleb z Długołęki, ale co z tego, kiedy ja potrzebuję na pół tygodnia ok siedmiu bochenków, w realu płacę za jeden niecałe dwa pln. A to tylko chleb, trza go posmarować i obłożyć też. W takich momentach trudno o lojalność. Ale gdy mam iść do jedynki to nadkładam drogi i podbijam do Ciebie ;-)
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

Następna strona

Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

tkanina kostiumowa | Sklep showcarshine.pl/