chodnik w Siedlcu

    Windows XP Internet Explorer 8

chodnik w Siedlcu

Postprzez mag5 » 7 sie 2010, 10:24

Witam, Chciałabym się zorientować czy ktoś może wie coś o wykonaniu chodnika w Siedlcu?
Jest tam nowo wybudowana szkoła ale dojście do niej jest tragiczne- mówię tu o drodze biegnącej wzdłuż Siedlca w stronę Godzieszowa, a przecież jeździ - czytaj pędzi tam wiele ciężarówek, aż strach pomyśleć jak te dzieci wracają ze szkoły.
mag5
 

Reklama

    Windows Vista Firefox

Odp.Chodnik w Siedlcu

Postprzez Karina » 7 sie 2010, 18:12

Chodnik w tej miejscowości powinien być na piorytetowym miejscu ,faktycznie brak tam utwardzonego pobocza ,a dzieci z pobliskiej szkoły nie czekają na gimbus ,tylko na piechotę podążają do swoich domów.Dziwi mnie ,że Gmina wydaje krocie na budowę ulicy ,która ma tylko trzy domki powstałe niecałe trzy lata temu ,a zapomina o inwestycji "starej" jak chodniki w miejscowościach ,które pamiętają wojnę .
Karina
 

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez mag5 » 12 sie 2010, 16:37

Zadałam podobne pytanie naszej Pani Wójt, ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi, także czekam i mam nadzieję, że ten temat nie umrze śmiercia naturaną:) Pozdr
mag5
 

    Windows XP Chrome

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez Kosynier » 5 wrz 2010, 16:53

taaa historie chodnika juz slyszalem pare lat temu. predzej mi kaktus wyrosnie nie powiem gdzie a chodnika i tak nie bedzie. taka jest nasza gmina 8-)
Avatar użytkownika
Kosynier
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2010, 14:02
Lokalizacja: siedlec

    Windows Vista Firefox

Chodnik w Siedlcu

Postprzez Karina » 5 wrz 2010, 16:59

W sprawie chodnika w Siedlcu ,Pani wójt dała wyczerpującą odpowiedź .Chodnik nie leży w gestii Gminy ,tylko chyba powiatu i niestety czeka na fundusze ,była propozycja ,aby zgłosić zapotrzebowanie do któregoś tam września.Wówczas może zostanie umieszczony w dziale na następny rok .Poszukajcie w temacie Gmina.
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Chrome

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez Kosynier » 5 wrz 2010, 18:32

z chodnikiem to tez nie jest tak latwo to zalezy gdzie ma powstac jezeli tylko od szkoly do pks to jest jakas szansa ale jak chca zrobic np do stacji to problemem sa drzewa (lipy) ktore rosna blisko drogi :) sam mieszkam obok sklepu i wiem ze bez wyciecia lip nie da rady chodnika polozyc
Avatar użytkownika
Kosynier
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2010, 14:02
Lokalizacja: siedlec

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez inżynier mamoń » 8 lis 2010, 19:12

jak postawimy więcej ołtarzyków pani wójt (wzór przed szkołą) to chodnik na pewno będzie :-P
inżynier mamoń
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 lis 2010, 19:05

    Windows XP Firefox

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez kotow7 » 8 lis 2010, 22:16

inżynier mamoń - a to ciekawe bo w innym miejscu na forum krytykujesz brak bezpiecznych dróg dzieci do szkoły, a jak chodnik się pojawił przed szkołą to coś o ołtarzykach piszesz... Rozdwojenie jaźni? Ale patrząc na Twój nick wszytko jasne :lol:
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez inżynier mamoń » 9 lis 2010, 16:32

chodnik z zasady powinien łącząć istotne generatory ruchu np. szkoła - dworzec PKP a nie być zawieszony w nicości, w polu też można wybudować autostradę bez węzłów, tylko po co i dla kogo ? a... moze że dla 7kotów ?
inżynier mamoń
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 lis 2010, 19:05

    Windows XP Firefox

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez kotow7 » 9 lis 2010, 22:41

kotom chodniki nie potrzebne :-)
Dzieciakom przed szkołą, przywożonym przez rodziców, już tak. Zawsze można znaleźć za i przeciw. Nie wydaje mi się, by rodzice narzekali na chodnik przed szkołą. Lepsze to niż nic. Doceniajmy co jest. A chodnik zawsze można przedłużyć.... :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Internet Explorer 8

Odp.: chodnik w Siedlcu

Postprzez mag5 » 11 lis 2010, 05:39

Tylko nikt tego do tej pory nie zrobił, pewnie - znając życie do następnego nieszczęścia :-(
mag5
 


Powrót do Siedlec



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników