Propozycje

REGULAMIN, propozycje nowych działów, zmian..
    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez PiK » 22 kwi 2010, 08:34

Mi brakuje po wybraniu opcji nowe posty i wyświetleniu ich (po zalogowaniu oczywiści):
- opcji otwarcia wszystkich w nowym oknie
- zaznaczenia na liście "ignorowanych" tematów ( nowe tematy, które mnie nie interesują)
Dodatkowo nie widzę, które wiadomości są nowe a które już czytane. Dla wiadomości na paru stronach nie wiadomo nawet od której strony jest coś nowego ( w efekcie jak są 2 nowe strony - pewnie czytam tylko ostatnią ;) )
PiK
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 wrz 2009, 09:48

Reklama

    Windows XP Opera

Odp.: Propozycje

Postprzez CONAN » 22 kwi 2010, 09:22

No i dobrze , sam prosilem zeby tylko ludzie zarejestrowani mieli mozliwosc do pisania postow .
Po czesci i tak tez jest dobrze (na moim forum Media4 tez tylko zarejestrowani uzytkownicy maja wglad do calosci forum]
Avatar użytkownika
CONAN
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 lip 2008, 11:41
Lokalizacja: Brzezia Łaka

    Windows Vista Chrome

Odp.: Propozycje

Postprzez Solstice » 1 maja 2010, 16:18

Wg mnie przydałby się na dole każdej strony taki wyraźniejszy odnośnik do głównej i poziomów pośrednich, taki jak na górze, bo (przynajmniej mnie) bardzo się przydaje.
I też gdyby można było przez ten panel górny przejść do głównej, jak na większości forów, też by było fajnie ;)
Avatar użytkownika
Solstice
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 kwi 2010, 18:38

    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez PiK » 13 sie 2010, 08:44

Proponuje aby Temat "Zadaj pytanie Pani Wójt!" stał się działem w którym pytania będą nowymi tematami.
W obecnej formie jest to "niekończący się temat" w którym trudno coś już odnaleźć jak również tematy się mieszają, pytanie gubią ( i nie ma na nie odpowiedzi). Potrafi się pojawić długi wątek przeplatany innymi sprawami. Obecna forma autorom utrudnia śledzenie swojego pytanie a drugiej stronie wygodnie umożliwia odpowiadanie na "wygodne pytania" ;).

I drugi temat to fajnie jakby po zalogowaniu i wyświetleniu nowych wiadomości (tematów). Można było faktycznie łatwo przeczytać nowe. Obecnie otwieram temat i szukam co jest nowego a jak jest temat na paru stronach to szukam jeszcze od której strony jest coś nowego.
(zamiast "Oznacz post jako nieprzeczytany" w dolnym rogu wiadomości mogło by być "Nieczytana wiadomość")
PiK
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 wrz 2009, 09:48

    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez Bray » 14 sie 2010, 14:35

Postaram się zająć tymi nieprzeczytanymi postami, dziwne, bo kiedyś instalowałem na forum taki dodatek ale coś nie działa. Co do tego osobnego tematu z pytaniami, to w sumie dobry pomysł, pogadam z resztą administracji (która niestety rzadko bywa ostatnio).
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez Lewy » 14 sie 2010, 17:10

Już nie przesadzaj, na forum jestem codziennie! :-P To, że rzadko się odzywam, nie świadczy od razu o tym, że mnie nie ma :-D

PiK Po zalogowaniu się na stronie głównej powyżej wszystkich forów znajdują się linki "nowe posty()" i "nieprzeczytane posty". Mi działają już od dłuższego czasu.

Co do osobnych tematów to myślę, że uzgodnimy to z całą administracją i wprowadzimy w życie lub poinformujemy "dlaczego nie". ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows Vista Firefox

Propozycje

Postprzez Karina » 14 sie 2010, 18:06

Chyba będę zmuszona się zarejestrować ,ale widmo pamięci kolejnego hasła ,aby się zalogować mnie poraża .Mój mózg opiera się w pamiętaniu i nic na to nie poradzę ,a kłopotów tylko mi przybywa z ogarnięciem tego wszystkiego .Proszę o wyrozumiałe mnie potraktowanie ,bez zbędnych docinków ,przecież każdy z nas jest inny i to jest cudowne.
Karina
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez Bray » 14 sie 2010, 18:13

Zapisz na kartce hasło, chyba nikt Ci się nie włamie na konto forumowe :)
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez Lewy » 15 sie 2010, 10:09

Karina zawsze możesz używać menadżera haseł, który jest w przeglądarce. Wystarczy, że raz wpiszesz hasło i login i każesz mu zapamiętać. Z resztą, ja zaznaczam opcje przy logowaniu bym był zawsze zalogowany i pozbyłem się problemu ciągłego logowania. ;-)

edycja: test
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Propozycje

Postprzez Tiberias » 15 sie 2010, 17:14

Dziwne, miałem wrażenie że lista nieprzeczytanych postów i ich odpowiednie oznaczenie zawsze funkcjonowało poprawnie, i nadal funkcjonuje (przynajmniej dla mnie).

Będąc na głównej stronie forum, nad listą wszystkich działów mamy pasek: "* Tematy bez odpowiedzi • Nieprzeczytane posty • Nowe posty • Aktywne tematy " po wejściu w nieprzeczytane posty wyświetla się ich lista. By przejść do pierwszego nieprzeczytanego przez nas postu w danym temacie trzeba tylko kliknąć tą Obrazek ikonkę. Zostajemy wtedy przekierowani na odpowiednia stronę tematu do odpowiedniego postu.

Zasadniczo w każdym poście, przy nagłówku, tuz przed autorem postu i datą umieszczenia znajduje się mała ikonka. Ta: Obrazek oznacza, że post czytamy po raz pierwszy, natomiast ta: Obrazek mówi nam że post widzieliśmy już wcześniej.

@Bray
No może i się lenie ostatnio jeśli chodzi o pisanie jakichkolwiek postów, to jednak tutaj bywam często. No i spotkania administracji przecież się odbywają czasami :rotfl: :rotfl:
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Propozycje

Postprzez Karina » 10 wrz 2010, 20:27

Dziękuję za podpowiedź z tym menadżerem ,bo tak po tych kilku dniach od zalogowania coraz bardziej jestem przekonana do powierzenia pamiętania tych haseł ,maszynie :-? Ja to chyba naprawdę mam jakiś "defekt" z koncentracją ,a już drastyczne jest to ,jak przed kasą zapominam pinu do karty , gdy towar wyłożony na ladzie ? Kto nie przeżył ,ten nie zrozumie . :oops:
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

Poprzednia strona

Powrót do O Forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników