Nowa restauracja w Bykowie

    Windows Vista Firefox

Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Belzebub » 14 wrz 2010, 12:23

W Bykowie otworzyli restauracje "Pod złotym Bykiem",czy ktoś tam był, co tam oferują, co sądzicie o jeszcze jednym lokalu???
Belzebub
 

Reklama

    Windows Vista Firefox

Odp.: NOWA RESTAURACJA W BYKOWIE!!!!

Postprzez Kasztanka_ » 14 wrz 2010, 20:44

Byłam w niedziele, miejsce niezłe bo przy trasie, w środku nie bardzo mi się podobało, kelnerka wystraszona jakby miała umrzeć za chwilę, jedzenie takie sobie kotlet lekko przypalony, surówka nie przyprawiona,mnie do gustu nie przypadło to jedzenie :-(
Kasztanka_
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Byku » 16 wrz 2010, 20:31

Do bani niestety!Pierogi nie całkiem zdążyli odmrozić!
Byku
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez barista25 » 22 wrz 2010, 17:05

Ja osobiscie byłem w tej restauracji jedzenie maja swietne szczegolnie zeberka bardzo mila obsluga
przepyszna kawa i naprawde czysto schludznie i widac ze wlasciciel chce dobrze dla klienta niejest to zwykły zajadz jak inne tu jest czysto i cena przystepna polecam wszystkim niezgadzam sie z innymi opiniami powyrzej i cena jedzenia jest naprawde tanio
barista25
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez tirowiec » 22 wrz 2010, 17:11

WITAM JEDŁEM TAM JEDZENIE W NOWO OTWARTEJ RESTAURACJI ZLOTY BYK I STWIERDZAM JEDNO ZE SMACZNIE DOBRZE POJADLEM I TAKZE SUPER CENA ZA TAKIE PORCJE MYSLER ZE TEN ZAJAZD TO NAPRAWDE TRAFIL NA 100 PROCENT W GUSTA KLIENTOW INNE ZAJAZDY TYLKO ZIEMNIAKI I SCHABOWY A TU PROSZE JEDNAK MOZNA COS ZROBIC POLECAM WSZYSTKIM
tirowiec
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Mareczek » 22 wrz 2010, 20:15

Tylko czemu takie pustki :-D , na parkingu trzy auta właściciela, kelnerki i kucharza :-( Ja tam mimo wszystko życzę Powodzenia!Miejsce dobre no ale zobaczymy jak się tam kręcić będzie :->
Mareczek
 

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez klient » 23 wrz 2010, 17:33

byłem tam ostanio i uważam ,że jest bardzo ładnie. Ciekawy jestem co Pani , ktora skrytykowała wystój ma u siebie w domu ? :lmao: Co do jedzenia to zjadłem placek po węgiersku i był świetny. Przede wszystkim bardzo duże porcje co mnie zdziwiło i smacznie .Ja się tam najadłem i byłem zadowolony. Śmiało mogę polecić ale i tak wszystkim nie da się dogodzić ;-)
klient
 

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Ewa » 23 wrz 2010, 18:05

Ja tam się cieszę z nowej konkurencji . Zawsze będzie walka o klienta ;-) Chociaż jak dla mnie było ok .Za schaboszczaka zapłaciłam 14zł !! .Przecież to cena super
Ewa
 

    Windows XP Opera

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Booty » 25 wrz 2010, 18:59

Ewa, klient jestem tylko ciekaw czemu jedna osoba pisze same superlatywy z jednego komputera pod dwoma nickami i dodatkowo jeszcze w innym temacie negatywne opinie o APETITO :-) chyba komuś nie idzie interes i w nieczysty sposób próbuje ściągnąć klientów :) Powodzenia! Na tym forum to nie przejdzie. Pozdrawiam i miłego weekendu.
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Rudaa71 » 26 wrz 2010, 14:54

Eee tam ludzie nie macie co robić tylko krytykować :-/ ;P . ?! Może zazdrościcie no bo nie umieć lepiej zrobić kotleta lub czegos innego . ? :-) Pod Złotym Bykiem jest superrr . :-D ! Wszystko mi się tam podoba . Patrzeć na linka . http://img837.imageshack.us/img837/1346/abcd0004o.jpg :peace:
Rudaa71
 

    Windows Vista Firefox

Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Karina » 27 wrz 2010, 06:41

Może kiedyś tam zawitam,ale powiedziawszy szczerze jechałam tamtędy wczoraj i nie widziałam takiej knajpki ,ale może to przez ten padający deszcz ? Zdziwiło mnie tylko ,że takie korki przy zwężeniach drogi przed pasami ,opóźnienie z tego tytułu lekko pół-godzinne .
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Paweł » 28 wrz 2010, 09:30

Booty naczytałeś się jakiś głupot i je powielasz. Facet pisze ,że jest stałym klientem Apetito , pyta o prawdę , ja też to słyszałem. Nikogo nie obraża...Gdzie tam jest krytyka ? Widzę ,że komuś bardzo zależy na skłóceniu tych dwóch firm...Mam nadzieję ,że właściciele nie dadzą się w to wciągnąć. " Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta "...
Paweł
 

    Windows XP Opera

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Booty » 28 wrz 2010, 21:55

Pawle :) Nie naczytałem się głupot tylko stwierdzam fakt :-) Adresy IP tych kilku osób się zgadzały :) Do apetito chętnie pojadę na świeżonkę, jednak do tej knajpy nie mam zamiaru, bo jedzenia jak za taką cenę nic specjalnego..
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez Paweł » 29 wrz 2010, 09:33

Booty a ja i tak sądzę ,że ktoś ;-) robi tutaj specjalnie zadymę... Mało tego uważam ,że właściciele Apetito ani Złotego Byka nic o tym nie wiedzą .Poza tym sprawdź sobie IP wcześniejszej krytyki Złotego Byka podejrzewam ,że również będzie to samo. Nie od dziś też wiadomo ,że IP można zmieniać jednorazowo więc dla mnie to żaden dowód. Powiem Ci ,że z samej ciekawości dzisiaj tam podjadę :-P i dam Ci znać ;-). Rozumiem ,że Ty już tam byłeś skoro znasz ceny ale chce sam się przekonać. Może nawet zagadam właściciela (jak będzie) czy wie o całej sprawie ;-) Pozdrawiam
Paweł
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowa restauracja w Bykowie

Postprzez DRIWER83 » 5 paź 2010, 20:32

Ja nie zgadzam się z opiniami negatywnymi ponieważ byłem tam już parokrotnie i za każdym razem jadłem to samo danie i co jest najlepsze za każdym razem było tak samo podane co się rzadko zdarza. Wielkie ukłony dla szefa kuchni którego miałem okazję zobaczyć i usłyszeć jak rygorystycznie a zarazem żartobliwie niwelował niedociągnięcia personelu. Bardzo smacznie i miła obsługa. Ocena końcowa to 10/10, dla szefa kuchni 6 z plusem za tak dobrane dania. Nie martwcie się negatywami są osoby stworzone do ich pisania. pozdrawiam.
DRIWER83
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 paź 2010, 20:20

Następna strona

Powrót do Byków



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

https://wesowow.pl/tatuaz-lapacz-snow-znaczenie-tatuazu-i-symbolika/