apetito

    Windows XP Internet Explorer 6

apetito

Postprzez TOFIK » 23 wrz 2010, 17:58

Słyszałem ,że apetito jest już dawno przereklamowane. Ponoć o dobrej świerzące można już tylko pomarzyć :lol: Byliście tam ostatnio ?
TOFIK
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: apetito

Postprzez Lewy » 23 wrz 2010, 18:13

Świerzonka ma się bardzo dobrze, takie jest moje zdanie. Same za siebie mówią kolejki w apetito.

Przypadkiem jest, że ten temat i dwa ostatnie posty w temacie konkurencji wysłane były z jednego IP? ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Internet Explorer 6

Odp.: apetito

Postprzez TOFIK » 23 wrz 2010, 19:23

Konkurencji ??? Jestem doradcą kredytowym w nordea banku więc nie bardzo wiem jaka to dla Ciebie konkurencja... Mogę podać Ci moje dane żebys mógł sobie sprawdzić ;-) Ciekawy jestem jakim to sposobem masz moje ip ? Z tego co wiem jest to nielegalne ... Poza tym jestem stałym klientem apetito ale nie byłem tam dość dawno . Od kolesi słyszałem ,że jest dwóch włascicieli ,ktorzy sie pokłócili i parcuja tam na zmiane czego skutkiem jest gorsza jakość świerzonki. Pytam więc czy to prawda. Podjadę w niedzielę i osobiście się przekonam.
TOFIK
 

    Windows XP Firefox

Odp.: apetito

Postprzez Lewy » 23 wrz 2010, 19:57

Pisząc "konkurencja" miałem na myśli temat nowej restauracji w Bykowie.

Posiadanie informacji o Twoim IP jest jak najbardziej legalne i nie widzę w tym nic dziwnego. IP jest adresem publicznym. Z resztą IP możesz sprawdzić przy każdym poście klikając w prawym górnym rogu w znak zapytania, gdzie wyświetlą się bliższe informacje o użytkowniku, który wysłał wiadomość.
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka


Powrót do Byków



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników