Przedszkole w Długołęce

    Windows XP Firefox

Przedszkole w Długołęce

Postprzez joanna » 6 wrz 2010, 10:27

Witam, rozważam możliwość przeprowadzki do Szczodrego i zastanawiam się nad przedszkolem dla moich dzieci. Starszy będzie w zerówce, więc nie ma problemu, gorzej z młodszym trzylatkiem (przyszły rok). Czy ktoś wie jakie jest obłożenie w przedszkolu państwowym, czy są jeszcze jakieś inne przedszkola (czytałam że ma być jakieś prywatne?)?
joanna
 

Reklama

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez Gość » 18 wrz 2010, 21:52

Przedszkole niepubliczne jest już w Długołęce. Zacznie funkcjonować od 1 października. Zlokalizowane jest koło komendy policji.
Gość
 

    Windows XP Firefox

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez Ania » 19 wrz 2010, 10:51

Bardzo drogie czesne!!!Przy tej cenie nie opłaca się pracować :cry:
Ania
 

    Windows Vista Firefox

Przedszkole w długołęce

Postprzez Farna » 19 wrz 2010, 13:34

To może alternatywą byłoby zatrudnienie dochodzącej opiekunki (starszą panią),która dochodziłaby do miejsca zamieszkania dziecka ,sama zresztą powinna mieszkać w Długołęce? Czy nie lepsza byłaby taka opcja ?
Farna
 

    Windows XP Opera

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez obywatel » 20 wrz 2010, 20:59

A czy ktoś może wie jakie jest czesne w tym prywatnym przedszkolu w Długołęce?
obywatel
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 wrz 2010, 20:47

    Windows Vista Firefox

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez Miśka » 22 wrz 2010, 11:36

Czesne podstawowe tylko wyżywienie i opieka 900 zł + opłaty dodatkowe paczka na Mikołaja, ubezpieczenie, podręcznik czyli ponad 1000 zł, nie wiem kogo stać na taka sumkę bo przeciętnego pracującego człowieka NIE!!!Opiekunki też się cenią, najlepszym rozwiązaniem jest chyba Babcia, jeśli ktoś posiada takie możliwości :-)
Miśka
 

    Windows Vista Firefox

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez Asia » 22 wrz 2010, 20:19

Byłam na dniu otwartym (sobota), nie przekonała mnie kadra, niewykwalifikowani opiekunowie do dzieci za te pieniążki, powinna być kadra pedagogów z dyplomem.Przedszkole nazywa się ZIELONY ZAKĄTEK :-D
Asia
 

    Windows XP Opera

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez obywatel » 22 wrz 2010, 21:25

No to cena faktycznie wysoka (choć w Kiełczowie z z tego co pamiętam podobne kwoty). Asia, czy na dniu otwartym było duże zainteresowanie? Może też orientujesz się ile dzieci wystartuje 1 października (a zapewne tacy będą bo w naszym przedszkolu państwowym coraz ciaśniej i ciaśniej).
obywatel
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 wrz 2010, 20:47

    Windows XP Firefox

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez kotow7 » 29 wrz 2010, 21:03

Mam pewną wiadomość: czesne wynosi 600 zł + stawka żywieniowa 10 zł/dzień. W cenie: język angielki i rytmika dla dzieci. :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: przedszkole w długołęce

Postprzez misia1440 » 16 paź 2010, 19:01

Czy ktoś zna stronę internetową tego przedszkola, bo szukam i znaleźć nie mogę, z góry dzięki
misia1440
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Przedszkole w Długołęce

Postprzez Gość » 17 paź 2010, 12:48

http://zielonyzakatek.edu.pl/index.html

btw nic na tej stronie nie ma:P
Gość
 

    Windows Vista Firefox

Przedszkole w Długołęce

Postprzez Karina » 17 paź 2010, 16:16

Faktycznie ,nic na tej stronie nie ma oprócz kontaktu.Może potrzebują czasu ,bo dopiero zaczęło działalność ?
Avatar użytkownika
Karina
 
Posty: 53
Dołączył(a): 16 sie 2010, 12:58

    Windows XP Firefox

Odp.: Przedszkole w Długołęce

Postprzez Gość » 17 paź 2010, 20:24

Według mnie strona zrobiona ze względów na dzisiejsze wymagania, ważne aby była, a aktualizacja informacji zapewne raz na kilka mc-y;] Zresztą podobnie jak strona UG szata graficzna sprzed 10 lat, informacji bieżącej praktycznie brak; większość odnośników do podstron nie istnieje, ale co ważne jest, tylko nasuwa się pytanie: komu i po co?!;)
Gość
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: PRZEDSZKOLE W BIELAWIE

Postprzez MAGDA » 18 sty 2011, 13:22

Witam! Moje dzieci chodzą do przedszkola w Bielawie, dokładniej prywatny punkt przedszkolny. Jestem bardzo zadowolona. Pracują w nim osoby na właściwym miejscu a i atmosfera domowa. Cena również przystępna 400 zł. czesne plus 10 zł. dzień wyżywienia. Polecam gorąco
MAGDA
 


Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników