Rozkłady Jazdy

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Tiberias » 3 sty 2009, 00:43

Grunt to się nie poddawać... Jest wiele sposobów zwrócenia na siebie uwagi, czy to pisma, czy pikiety - Po jakimś czasie gmina musi zauważyć ten problem.
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

Reklama

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez madwoman » 9 sty 2009, 20:16

DLA przegieli pałe. 904 nie kursuje planowo, kierowcy opierniczają się, biorą pieniądze do wlasnej kieszeni nie kasując ich na kasy, nie wydają reszty i ogolnie jezdza jak chca. Do czego to doszło, ostatnio czekałam na ostatnie 904, przyjechał po 40 minutach, zobaczyl 3 osoby na przystanku i stwierdzil, ze on nas nie zabierze, bo jedzie sobie do zajezdni. kur.... cooo?? wtf??? Jak sie jakis autobus raz w tyg. nie spozni o conajmniej 30 minut to jest juz cos nie tak. Stare dziady z wasami w tureckich swetrach. o.
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Biały » 9 sty 2009, 22:52

Nie dziw się kierowcom to pewnie emeryci lub renciści młodych znam i tacy nie są sie cieszą że mają taką pracę czasem sprzęt nawali wtedy się można wkurzyć ale na pasażerów?? Koleś się trzy lata starał ...... w końcu jeździ wiesz jak się cieszy?????? :-D DLA to ciule po kosztach lecą i starych pryków przyjmują żeby mniejsze pieniądze państwu płacić (też bym tak robił) no bo za co ????? Ale państwo pewnie wie dlaczego tak jest. A te stare pryki z żonami w domu usiedzieć nie mogą!!!!!!!!!!!!!! KAMIENIOŁOMY!!!!!!!!!! dla tych co po piędziesiątce bez pracy żyć nie mogą.


Przeniesiono, już jest "właściwy" autor posta. - Tiberias
Ostatnio edytowano 10 sty 2009, 10:13 przez Biały, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Biały
 
Posty: 519
Dołączył(a): 8 lip 2008, 16:14

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez kajteczek » 10 sty 2009, 15:04

o tak to fakt albo ktoś jedzie do Długołęki a on kasuje do łoziny !!
albo ktoś jedzie do łoziny on kasuje do Długołęki a bierze kasę jak do łoziny i już kasa w kieszeń!!! kiedyś mówię do niego ale ja chciałam bilet do łoziny nie Długołęki a on na to że i tak kanarów dalej nie ma !!
w imieniu wiosek
kajteczek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 gru 2008, 10:16
Lokalizacja: jaksonowice

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Booty » 10 sty 2009, 15:17

Jeden 'rusek' taką ma wymowę :) Nikogo nie kasował i mówił "w razie kontroli powiedz że nie brałem pieniędzy, bo kasa nie nie działa" to pewnie kłamstwo, a kasę i tak brał tylko że kilkadziesiąt groszy mniej ;)
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez kajteczek » 10 sty 2009, 18:06

Hehe... to nieżle!!! ja wiem który to on tak śmiesznie gada jak Ślązak :-P i on nieraz pyta czy ktoś wysiada na selgrosie i jak nikt sie nie odzywa to on tam nie jedzie ;p i na różnych przestankach sie nie zatrzymuje jak ktoś nie wysiada chyba że ktoś stoi na przestanku ;p :-P
w imieniu wiosek
kajteczek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 gru 2008, 10:16
Lokalizacja: jaksonowice

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez madwoman » 11 sty 2009, 16:08

To, ze sie nie zatrzymuje na przystankach jesli nie ma na to potrzeby to akurat prawidłowo;) Gorzej, jesli ktos stoi na przystanku a ten sie nie zatrzymal.
madwoman
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 paź 2008, 17:01

    Nieznany Nieznana

Re: Rozkłady Jazdy

Postprzez Booty » 11 sty 2009, 18:38

madwoman napisał(a):Gorzej, jesli ktos stoi na przystanku a ten sie nie zatrzymal.


Tego też byłem świadkiem :) A jak powiedziałem mu że tam czekali ludzie to: "nie możliwe, nie widziałem"
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Nieznany Nieznana

Zmiana rozkładu jazdy szynobusu Wrocław-Trzebnica

Postprzez RO- Urząd Gminy Długołęka » 10 gru 2009, 14:45

Miło nam poinformować iż z dniem 13.12.2009r. zmienia się rozkład jazdy szynobusu Wrocław – Trzebnica. Aktualny rozkład można pobrać ze strony http://www.gmina.dlugoleka.pl/dlugoleka/pages/764.jsp w zakładce Aktualności lub klikając>>>tutaj<<<
RO- Urząd Gminy Długołęka
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Rozkłady Jazdy

Postprzez sierpień » 24 maja 2010, 21:22

Rozumiem, że autobusy 903,904 i 905 jeżdżące przez naszą gminę nie sa rentowne. Jak mają być rentowne autobusy jeżeli jeżdżą 3-4 czy 5 razy w ciągu dnia.Wiekszosc tych. ktorzy musza jechac do Wroclawia i na powrotny czekac kilka godzin organizuje sobie wyjazd z pominieciem autobusu. Jada tylko ci, ktorym nic innego nie udalo sie zalatwic. Przepraszam za brak polskich znakow, ale klawiatura odmowila wspolpracy. Koncze zatem i pozdrawiam
sierpień
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 maja 2010, 20:58

    Windows XP Opera

Odp.: Rozkłady Jazdy

Postprzez Booty » 30 wrz 2010, 22:09

Pierwszy dzień jazdy SEVIBUS'ów w gminie Długołęka za nami. Jak oceniacie zmiany? Na lepsze czy na gorsze?
Avatar użytkownika
Booty
 
Posty: 393
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:41
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Rozkłady Jazdy

Postprzez Gość » 2 paź 2010, 08:26

Booty napisał(a):Pierwszy dzień jazdy SEVIBUS'ów w gminie Długołęka za nami. Jak oceniacie zmiany? Na lepsze czy na gorsze?


masakryczna. Kto to wogóle wymyślił.
Drugie moje pytanie czy moderator tego forum jest pracownikiem Urzedu gminy.
Gdyz mój post został usunięty, dlatego że proponowałem wszystkim niezadowolonym z funkcjonowania komunikacji zbiorowej w gminie Długołęka, wyraz wdzięczności dla Pani wójt w postaci głosowania na nią i jej radnych?
Oczywiście i ten post zapewne zostanie usunięty ale mieszkańcy już się zbierają i zrobią z takimi głupotami porządek.
Gość
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Rozkłady Jazdy

Postprzez Tiberias » 2 paź 2010, 09:45

Gość napisał(a):Drugie moje pytanie czy moderator tego forum jest pracownikiem Urzedu gminy.


Nie. Mogę zapewnić że cała obecna administracja forum jest grupką mieszkańców gminy w żaden bezpośredni sposób nie związanych z Urzędem gminy.
Jeśli jakikolwiek post został usunięty, to tylko dlatego że naruszał któryś z punktów regulaminu. Ponieważ piszesz jako niezalogowany użytkownik nie jestem w stanie stwierdzić o jaki dokładnie post chodzi (i z tego powodu zachęcam do rejestracji na forum). Cała moderacja ogranicza się do utrzymania ładu na forum, ew. przenoszenia postów jeśli zostały napisane w niewłaściwym temacie/dziale. Żadna polityczna cenzura nie ma tu miejsca.

(Koniec off-topu)

Dalszą dyskusję na temat samego przewoźnika (jak np. pytanie Booty'ego) prosiłbym w miarę możliwości kontynuować w tym temacie: viewtopic.php?f=75&t=707
Nowy Regulamin

  ▲
▲ ▲
Avatar użytkownika
Tiberias
 
Posty: 137
Dołączył(a): 19 maja 2008, 18:04
Lokalizacja: Długołęka

    Windows XP Firefox

Odp.: Rozkłady Jazdy

Postprzez Bray » 31 paź 2010, 09:23

Zmiany w komunikacji - Wszyskich Świętych (linie 911 i 931)

Drodzy Pasażerowie!

Informujemy, że w dniach 30 października - 1 listopada, w związku ze świętem Wszystkich Świętych, wprowadzona zostanie specjalna świąteczna linia autobusowa, powstała z połączenia linii 911 i 931.

Linia umożliwi dogodny dojazd mieszkańcom Wilczyc i Kiełczowa na cmentarz kiełczowski. Z okazji święta zwiększy się częstotliwość kursowania tak, aby umożliwić Państwu dogodny i bezpieczny dojazd na groby bliskich.


Poniżej przedstawiamy świąteczne rozkłady jazdy - zwracamy uwagę na połączenie rozkładu 911 z 931.

http://dlugoleka.ibip.wroc.pl/public/ge ... ?id=124502 (niedziela i poniedziałek)

gmina.dlugoleka.pl

Zmiany w komunikacji długołęckiej od 2 listopada 2010
Szanowni Pasażerowie.

Po Wszystkich Świętych czyli od 2.11.2010 r. (wtorek) ulegną zmianie rozkłady jazdy komunikacji w Gminie Długołęka.

Główne zmiany to:
* Realizacja podstawowych wniosków pasażerów.
* Dostosowanie czasów przejazdów do realnych warunków drogowych. Zmiany te powinny wpłynąć na bardziej punktualne kursowanie komunikacji.
* Zwiększenie częstotliwości kursowania linii 911 i 931 w dni wolne.
* Dodanie kursów wieczornych.

sevibus.pl

DYSKUSJA W TEMACIE: viewtopic.php?f=75&t=707&start=15
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows Vista Firefox

Rozkłady Jazdy

Postprzez Farna » 21 lis 2010, 15:34

Interesuje mnie przystanek szynobusu w Ramiszowie .Kiedy będzie można wysiąść w Ramiszowie? Chciałabym jeździć do tamtejszej stajni ,ale maszerowanie z "buta" wieczorem do przyjemności nie należy ,zajęcia kończę późno i dopiero wówczas mogę podjechać do stajni ,a to już pora iście z horroru .Podobno gmina obiecała już w styczniu ,wie ktoś może coś na ten temat ? Czy może to tylko była "kiełbasa wyborcza"?
Farna
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miejscowości gminne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników