szkoła, przedszkołe

    Windows Vista Firefox

szkoła, przedszkołe

Postprzez gmart » 4 paź 2010, 11:58

Witam,
ponieważ od przyszłego roku moje dziecko będzie musiało już iść do zerówki, czy ktoś coś wie na temat zespołu przedszkolnego w Brzeziej Łące oraz na temat szkoły w Brzeziej Łące?Jaki poziom nauczania itp.?
Pozdrawiam
gmart
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: szkoła, przedszkołe

Postprzez brzeziak » 4 paź 2010, 17:16

No zapewniam, że poziom jest znacznie wyższy niż w niejednej szkole we Wrocławiu..Kiedyś było przedszkole, teraz jest podstawówka ( z zerówką :) i gimnazjum..
Sam je kończyłem i nie miałem problemów w późniejszych etapach edukacji,,
Wiadomo, że szkoła sama nie uczy, dużo zależy od rodziców i wychowania...
brzeziak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 wrz 2010, 08:12

    Windows XP Firefox

Odp.: szkoła, przedszkołe

Postprzez anm » 7 paź 2010, 14:33

Nie wiem jak obecnie, ale za moich krótkich czasów nauki w Brzeziej (10 lat temu) nie było za dobrze. Jak do 6 klasy podstawówki poszłam do szkoły we Wrocławiu to z języków obcych umiałam tylko piosenki i wierszyki podczas gdy moi rówieśnicy językiem angielskim i niemieckim swobodnie operowali.
anm
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: szkoła, przedszkołe

Postprzez ewas » 15 paź 2010, 09:32

Witam,
Jesli chodzi o oddzial przedszkolny (zerowka) i nauczanie poczatkowe to wydaje mi sie ze jest ok. Nauczycielki sa te same od lat, bardzo mile, kompetentne, dobrze zajmuja sie dziecmi. Ostatnio doposazono nawet przyszkolny plac zabaw.
Co do dalszych klas, to nie ma sie co oszukiwac - szkola jest zbiorcza, dzieci bardzo rozne i niestety poziom nie jest najwyzszy. Pisze to z doswiadczenia rodzica dziecka, ktore chodzi do tej szkoly.
ewas
 


Powrót do Brzezia Łąka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

studium policealne Katowice Śląsk