Nowy plac zabaw przy Szkole

    Windows XP Firefox

Nowy plac zabaw przy Szkole

Postprzez Lewy » 16 paź 2010, 23:27

Do tej chwili znane mi były tylko 3 place zabaw w Długołęce. Pierwszy na boisku szkolnym - dość ubogi jeśli spojrzeć z perspektywy ilości dzieci bawiących się na nim, drugi - także bardzo skromny przy kortach tenisowych i trzeci, ostatnio zbudowany robiący konkurencję temu drugiemu za nowym Urzędem Gminy. Czytając ostatnią gazetkę gminy(a, może biuletyn wyborczy?) nie widziałem żadnych planów rozbudowy istniejących już placów zabaw (poza kupnem tego przy gminie) dlatego przeżyłem szok gdy odwiedziłem dziś szkolny teren. :-) W końcu ktoś postawił coś co Stefan "Siara" Siarzewski określił by w sposób "Mają rozmach sku*******" :-P

Jednak ciekawi mnie kto kupił plac zabaw? Szkoła wyłożyła pieniądze na ten cel(byłbym pełen podziwu - oczywiście na plus!!) czy nagle gmina i Radni na koniec kadencji przypomnieli sobie o elektoracie wyborczym? ;-) Nie twierdzę, że to zjawisko mi przeszkadza, bo wręcz przeciwnie. Cieszę się, że w końcu robi się coś dla ludzi, a szczególnie dla dzieci i młodzieży. Może jakaś grupa dzieciaków oderwie się na jakiś czas od komputera? Ale chciałbym zaspokoić swoją ciekawość. ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Nowy plac zabaw przy Szkole

Postprzez kotow7 » 17 paź 2010, 20:48

Szkoła napisała projekt, gmina wyłożyła potrzeby wkład własny ( 35 tys bodajże), Unia dołożyła swoją kasę (75 tys) i będzie śliczny plac zabaw :-)
To ciągnie się prawie od roku, czyli chyba nie "kiełbasa wyborcza" :mrgreen:
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18


Powrót do Długołęka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników