Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 22 paź 2010, 20:17

Radna z Kiełczowa napisał(a):Witam !

Czytam to forum dotyczące wyborów 2010 ( ale nie tylko )i chciałam parę rzeczy sprostować :)
1. najważniejsze to pójść do wyborów i namawiać innych do głosowania
2. kandydatów jest 3 , natomiast list na radnych do gminy -4
3. co do zrywania plakatów i naklejania plakatów to całkowicie się zgadzam, zarówno metody i forma,oraz poziom tej kampanii pozostawia wiele do życzenia



Szanowna Pani Chmielewska (chyba o panią chodzi, jeżeli nie to przepraszam)

z wyrokowaniem czy kandydatów na wójta będzie 3 czy więcej poczekajmy do jutra jak PKW ogłosi oficjalne listy.

pzdr.
podatnik
podatnik
 

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 22 paź 2010, 20:31

Drogi podatniku, może nie WSI, ale też nie ubecjie i esbecje, bo wojsko im nie podlegało. A jako oficer na misjach musiał np. informować o kontaktach z ludnością miejscową. Dzisiaj też tak jest, mam członka rodziny, wojskowego, po misjach i wiem to.

Plotki chodziły, że będzie 4 kandydatów... :-)
podatnik wie, może potwierdzić? :lol:
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Lewy » 22 paź 2010, 20:55

Ja widziałem plakaty 3 kandydatów. Obecnej Pani Wójt, Pana Piotra Dytko i [Pana Zbigniewa Kani. O 4 kandydacie jeszcze nic nie słyszałem, ale zapewne wyjdzie w praniu. ;-)
Avatar użytkownika
Lewy
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:43
Lokalizacja: z nienacka

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 22 paź 2010, 21:04

kotow7 napisał(a):Drogi podatniku, może nie WSI, ale też nie ubecjie i esbecje, bo wojsko im nie podlegało. A jako oficer na misjach musiał np. informować o kontaktach z ludnością miejscową. Dzisiaj też tak jest, mam członka rodziny, wojskowego, po misjach i wiem to.

Plotki chodziły, że będzie 4 kandydatów... :-)
podatnik wie, może potwierdzić? :lol:


kotow, odpowiedziałem na twój post ale coś nagle zniknął, więc jeszcze raz...

Nie wiem jak się nazywały wszystkie służby w komuniznie, dla mnie konfident to konfident i nie zasługuje na mój głos, inni niech sobie oceniają jak chcą.

co do ilości kandydatów to nie wiem czy będzie ich 3 czy 20 po prostu poczekajmy do ogłoszenia oficjalnej listy kandydatów przez PKW. Dla twojej i innych informacji, tak jak pisałem nie jestem kandydatem na radnego gminy ani na wójta, jak również oficjalnie nie popieram żadnego kandydata.

pzdr.,
podatnik
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 22 paź 2010, 21:31

No dobra podatnik, nie przekonam Cię, że w służbie jest inaczej, bo niby skąd masz o tym wiedzieć?
A o kandydowaniu Twoim, mogę to samo napisać o swoim :-)

Lewy, plotki mówią, że to będzie jakaś pani, ale faktycznie, do 24 dziś trzeba poczekać, bo upływa termin rejestracji kandydatów.
A plotek o wyborach jest mnóstwo, a to że P. Dytko chce zlikwidować liceum w Długołęce, że Wójtowa ma dyrektorów szkół zwalniać, że wujkiem P. Dytki jest były wójt, który odszedł w niesławie, Pan Pisarek i że wraca stare, że nie będzie rozbudowy szkoły w Długołęce, bo to tylko chwyt wyborczy P. Wójt i wiele innych...
Gdzieś w tym wszystkim zanika istota kampanii wyborczej, która ma być walką na programy polityczne a nie na gierki.

Za to widziałem dziś w Długołęce dobry objaw postawy obywatelskiej. Otóż wieszano plakaty P. Kani, mieszkańcy pilnowali, by nie były zaklejane plakaty ani Pani Wójt, ani P. Dytki. Budujące... :-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 22 paź 2010, 22:16

nasza klasa polityczna dla rozluznienia

http://patrz.pl/filmy/pijany-posel-psl-pod-sejmem

podatnik
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Bray » 23 paź 2010, 11:50

kotow7 napisał(a):[...]plotki mówią[...]


Może kandydaci wypowiedzą się i zdementują plotki na forum?
http://mojadlugoleka.blogspot.com - Strona miejscowości Długołęka -
http://dietpharmacy.pl - Polecany dietetyk z Długołęki
Avatar użytkownika
Bray
 
Posty: 817
Dołączył(a): 19 maja 2008, 15:32
Lokalizacja: Długołęka

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Radna z Kielczowa » 23 paź 2010, 13:58

Tak to ja, nie mam zamiaru się ukrywać i udawać anonimowego forumowicza. Byłam wczoraj na spotkaniu z kandydatem na wójta w Kiełczowie , stąd skoro nie było odwołane i byli zaprezentowani radni to chyba mają zarejestrowane listy :P

Oj oj dzieje się, dzieje w tej naszej kochanej Długołęce....

Oceniajac frekwencję na wczorajszym spotkaniu to cieszy ze choć tu cos się dzieje . Jakieś pytania, jakieś wątpliwosci ...

Pozdrawiam Was ciepło :)
Radna z Kielczowa
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez stuff » 23 paź 2010, 19:28

Radna z Kielczowa napisał(a):Tak to ja, nie mam zamiaru się ukrywać i udawać anonimowego forumowicza. Byłam wczoraj na spotkaniu z kandydatem na wójta w Kiełczowie , stąd skoro nie było odwołane i byli zaprezentowani radni to chyba mają zarejestrowane listy :P

Oj oj dzieje się, dzieje w tej naszej kochanej Długołęce....

Oceniajac frekwencję na wczorajszym spotkaniu to cieszy ze choć tu cos się dzieje . Jakieś pytania, jakieś wątpliwosci ...

Pozdrawiam Was ciepło :)

Mam takie krótkie pytanko co Pani zrobiła dla Kiełczowa jako radna, bowiem ja jestem mieszkańcem kiełczowa i szczerze powiedziawszy nie zauważyłem niczego co Gmina podczas ostatniej kadencji dla mieszkańców zrobiła poprostu syf i tyle. To dramat żeby taka wieś wyglądała jak kozia wólka. Znajomi śmieją się ze mnie że mieszkam na zadupiu 1 km od wrocławia.
stuff
 

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez stuff » 23 paź 2010, 19:33

Gość napisał(a):
stuff napisał(a): Odnośnie kandydatów to Pan Dytko trochę za młody. Obawiam się, że mimo wszystko to trochę za wysokie progi.


Nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Pani Wójt ma teraz 37 lat (na swojej stronie podaje rok urodzin -1973) a piastuje ten urząd od 10 lat - czyli z prostej matematyki wynika że gdy została wójtem była dokładnie w wieku Pana Dytko - więc ten zarzut jest bez sensu.
A co do progów to przydałoby się w naszej gminie więcej zwalniających, bo niektórzy kierowcy za bardzo szaleją. :lmao:


I sam Gość widzi że nic dobrego z tego nie wynikło. Bynajmniej dla Kiełczowa. Odnośnie progów zwalniających to moim zdaniem mogło być ich więcej.
stuff
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 23 paź 2010, 21:25

kotow7 napisał(a):No dobra podatnik, nie przekonam Cię, że w służbie jest inaczej, bo niby skąd masz o tym wiedzieć?



Widzisz Kotow,
masz racje nie przekonasz mnie, dla mnie to jest prosto:

Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

podatnik
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 24 paź 2010, 10:15

podatniku, czerwonego też nie cierpię :-)
A może Pani Radna streściłaby nam spotkanie w Kiełczowie, bo informacje ze spotkań w innych miejscowościach nie docierają żadne lub w formie plotek. Przydałoby się trochę merytorycznych wiadomości.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Radna z Kiełczowa » 24 paź 2010, 10:40

Nie będę się tłumaczyć, bo tłumaczą sie winni. MAm nadzieję, ze nie zabrzmiało zbyt arogancko :P Ja sie w pełni zgadzam, ze Kiełczów to bardzo zaniedbana miejscowosć. I te zaniedbania są naprawdę wielo, wieloletnie. Nasza miejscowość została "odstawiona" z wiekszych inwestycji. Bo logika obecnych wladz jest taka, ze nie da sie dać każdemu. Dlatego według mnie jest potrzeba zmiany władzy. Chciałam zrobić przede wszystkim ulicę Wrocławską z chodnikiem, ale "milcząca zmowa" powiatu i gminy uniemożliwiły realizację tego zadania. Teraz są wstrzymywane przez urząd zadania kanalizacyjne w Kiełczowie ( Ogrodowa, Leśna itd), zupełnie dla mnie nie zrozumiałe.
Co do zebrania w Kiełczowie .... Komitet wyborczy Pana Kanii przyjechał na pewno dobrze medialnie przygotowany. Przedstawiono program wyborczy. TAki jak na stronie internetowej kandydata. Czy mogę go oceniać ? Mogę, ale zostawie to sobie .... Przedstawiono też kandydatów do Rady Gminy z okręgu nr 1.

Pozdrawiam
Radna z Kiełczowa
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 24 paź 2010, 10:45

W dziale inwestycje zadałem pytanie. Może się Pani do niego odnieść?
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez czystość » 24 paź 2010, 13:00

Jedno proste i banalne pytanie do wszystkich kandydatów na wójta i radnych.
Nie od dzisiaj wiadomo czym ludzie palą w piecach.
Otóż przejedzcie się po wsiach naszej miejscowości i policzcie przy ilu domach stoją kosze na śmieci.
Śmiem twierdzić że mniej niż przy połowie, a jak już kubeł stoi to 120 litrowy, na rodzinę 5 osobową i jest wywożony raz góra dwa razy w miesiącu.
Czy myślicie że mamy taką proekologiczną gminę że wszystko sortujemy, odpowiedz widać a raczej czuć w sezonie grzewczym.
Szwajcaria problem rozwiązała prosto, dwa razy w roku chodzi kominiarz i przy okazji czyszczenia (obowiązkowe) komina pobiera próbkę.
U nas się tego pewnie nie da zrobić, ale sprawdzenie rachunków za wywóz śmieci można zrobić bardzo prosto tylko trzeba trochę chęci do czego zachęcam naszych kandydatów.
czystość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników