Wybory 2010

Wyniki, dyskusja na temat wyborów.
    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 24 paź 2010, 21:30

Wiem podatniku o kogo chodziło.
No i sprowokowałeś mnie :-)
piotrdytko.pl

-Przyspieszenie procesu budowy sieci gazyfikacyjnej na terenie gminy - to samo co Pani Wójt
-Sukcesywnie rozbudowywać sieć kanalizacyjną i drogową... - hehe, nowość
-Uwrażliwienie władz gminy na problemy społeczne - ciekawe jak? podając adresy zamieszkania urzędników? ;D
-Nawiązanie ścisłej współpracy z Miastem Wrocław, Powiatem Wrocławskim i Województwem Dolnośląskim- w formie spłaty zaciągniętych zobowiązań za poparcie PO? ;P
-Przyciągnięcie najlepszych nauczycieli i pedagogów do pracy w naszych szkołach - jak? zwalniając tych co są? a niby jak zwolnić jak przepisy prawa to uniemożliwiają. I co, ci co są to beznadziejni są? Dobra taktyka wyborcza, nie ma co :mrgreen:
-Wprowadzenie gminnych programów stypendialnych dla uzdolnionych dzieci i młodzieży - te programy już są...
-Rozbudowa szkół w Długołęce i w Kiełczowie - w Kiełczowie już fragment szkoły rozbudowany został, szkoła w Długołęce to pomysł obecnego wójta...
-Dostępność boisk, placów zabaw i innych miejsc rekreacji dla wszystkich mieszkańców - dziś już wiele jest, chyba że nowe, dostępność? przecież są dostępne, nie kumam...

Pana Kanię w innym poście ocenię :)
Podatniku to przecież hasła, bardziej bądź mniej zgrabne i sensowne.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

Reklama

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 24 paź 2010, 21:53

kotow7 napisał(a):Wiem podatniku o kogo chodziło.
No i sprowokowałeś mnie :-)
piotrdytko.pl

-Przyspieszenie procesu budowy sieci gazyfikacyjnej na terenie gminy - to samo co Pani Wójt
-Sukcesywnie rozbudowywać sieć kanalizacyjną i drogową... - hehe, nowość
-Uwrażliwienie władz gminy na problemy społeczne - ciekawe jak? podając adresy zamieszkania urzędników? ;D
-Nawiązanie ścisłej współpracy z Miastem Wrocław, Powiatem Wrocławskim i Województwem Dolnośląskim- w formie spłaty zaciągniętych zobowiązań za poparcie PO? ;P
-Przyciągnięcie najlepszych nauczycieli i pedagogów do pracy w naszych szkołach - jak? zwalniając tych co są? a niby jak zwolnić jak przepisy prawa to uniemożliwiają. I co, ci co są to beznadziejni są? Dobra taktyka wyborcza, nie ma co :mrgreen:
-Wprowadzenie gminnych programów stypendialnych dla uzdolnionych dzieci i młodzieży - te programy już są...
-Rozbudowa szkół w Długołęce i w Kiełczowie - w Kiełczowie już fragment szkoły rozbudowany został, szkoła w Długołęce to pomysł obecnego wójta...
-Dostępność boisk, placów zabaw i innych miejsc rekreacji dla wszystkich mieszkańców - dziś już wiele jest, chyba że nowe, dostępność? przecież są dostępne, nie kumam...

Pana Kanię w innym poście ocenię :)
Podatniku to przecież hasła, bardziej bądź mniej zgrabne i sensowne.


Kotow, widzisz jakbyś czytał uważnie całość, to byś doczytał ... list otwarty do Pani wójt, nie do ciebie.
Ale pytasz to odpowiadam, tak masz rację to podobne slogany, jeżeli chodzi o tzw. programy wyborcze, chociaż u Pana Dytki nie doczytałem się o fotoradarach.....

a to pamiętasz ponoć jesteś zwolennikiem platformy?

http://www.youtube.com/watch?v=kf-Syd-M-WA

podatnik



podatnik
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 24 paź 2010, 22:04

Ale ja wiem i doczytałem, że to list otwarty do Pani Wójt :-) Ja Twoje posty podatniku czytam uważnie :-)
A sprowokowałeś mnie cytując hasła wyborcze.

Mogę się tylko wstydzić takich spotów...
Zwolennik zwolennikiem, ale w wyborach 21.11 na PO głosować nie będę. Pisałem już, że cała władza dla PO nie jest dobra.
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 24 paź 2010, 22:11

kotow7 napisał(a):Ale ja wiem i doczytałem, że to list otwarty do Pani Wójt :-) Ja Twoje posty podatniku czytam uważnie :-)
A sprowokowałeś mnie cytując hasła wyborcze.

Mogę się tylko wstydzić takich spotów...
Zwolennik zwolennikiem, ale w wyborach 21.11 na PO głosować nie będę. Pisałem już, że cała władza dla PO nie jest dobra.


Z początkiem przyszłego tygodnia przedstawię sie z imienia i nazwiska

pozdrawiam
podatnik
podatnik
 

    Windows XP Internet Explorer 7

Odp.: Wybory 2010

Postprzez lukaszwroclaw27 » 25 paź 2010, 00:52

Witam czytam wasze ciekawe wypowiedzi na tym forum , większość z nas jest anonimowa.:roll:Więc możemy pisać co chcemy.

Zastanawia mnie jedno dlaczego tak są wszyscy źle nastawieni na obecną władzę (obecna Pani Wójt) oraz na kandydatów na
stanowisko Wójta (Piotr Dytko) (Zbigniew Kania). Oraz obarczamy winą radnych oraz kandydatów na radnych czy też sołtysów poszczególnych miejscowości .Czym te osoby zawiniły.

Chciał bym też zadać pytanie ( oczekując odpowiedzi ) do użytkowników tego forum.

1 . mieszkaniec Mirkowa - nie broniąc nikogo jeżeli nie byłeś na spotkaniu czy to w Kiełczowie spotkanie z Piotrem Dytko czy też z Zbigniewem Kanią czy też w Siedlcu z Panią Wójt. to po co jest sens pisania (sam osobiście nie byłem na spotkaniu ale relacjonowała mi to moja znajoma która tam była.) Spotkania wyborcze są dostępne dla wszystkich mieszkańców jeżeli nie masz informacji gdzie się odbędą zapraszam na poszczególne strony:
http://www.zbigniewkania.pl
http://www.wybory.dlugoleka.pl
http://www.iwonalebek.pl/Spotkajmy,sie-6-0-0-0-0.html

Zapraszam


2. Booty - nie wiem czy zwiedzasz trochę Polskę zalecam się przejechać do Małopolski obrać sobie kierunek (Nowy Sącz - Stary Sącz - Łącko - Krościenko nad Dunajcem - Nowy Targ ) nik tam się nie pyta jakie to są drogi czy gminne , powiatowe a nawet wojewódzkie . Chodniki są w każdej jednej miejscowości . Dzieci maja w prawie każdej miejscowości boisko wielofunkcyjne ogrodzone z kamerami. Dlaczego nie możemy się porównywać z Gmina Kobierzyce , zakłady takie jak ( LG Display, LG Electronic, Makro Cash&Carry, Cadbury Wedel Polska, Cargill (Polska) Sp. z o.o., Castorama, Ikea, Tesco, Obi, Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z o.o., Prologis Central Europe (USA), Auchan Polska Sp. z o.o., Media Markt, Leroy Merlin, Henry Kruse i S - ka Sp. z o.o., Fatro Polska Sp. z o.o., Farm Food S.A., Leoni Kabel Polska Sp. z o.o., Meble Bodzio, Kim - Lan, Avo - Verke i wiele, wiele innych) źródło http://www.ugk.pl.

3. nowa - większość już na pewno podjęła decyzję co do wyborów . Dziwi mnie tylko jedno dlaczego nie możemy się jako mieszkańcy gminy Długołęka zebrać w całość iść oddać głosy na wybranych przez siebie kandydatów tak żeby frekwencja w wyborach wyniosła przynajmniej 80% a nie narzekając po wyborach dlaczego to wlaśnie ten czy tamten kandydat został wybrany.To my decydujemy kto zostanie Wójtem i Radnymi :lol-above:

4. kotow7- nie chciałem ci zadawać tego pierwszego pytania ale je zadam.
Obecnie jest 15 radnych w gminie Długołęka wypisz tu na forum wszystkich radnych poszczególnych miejscowości ( nie podawaj imienia oraz nazwiska tylko wypisz nazwy wiosek z których pochodzą.) Przy tych miejscowościach wypisz przynajmniej 5 inwestycji które zostały zrealizowane.(nie uwzgledniając dróg. kanalizacji, oświetlenia . Dlatego iż mamy 21 wiek i to powinno być już dawno zrobione.)
Moje 2 pytanie do ciebie brzmi - jaki jest sens pisania że to wszystko jest winą pana Pisarka że grunty nie zostały sprzedane a czy teraz nie mozna sprzedać tych gruntów przecież przed panem Pisarkiem ktoś wcześniej rządził po Panu Pisarku też ktoś przejął władzę. .......dosłownie od tego wszystkiego w głowie mi się :rotfl:

5. Tylko nie Artur Fajny masz login . Widzę że nie jesteś zwolennikiem obecnego Radnego z Wilczyc tak przypuszczam .CZYM CI ZASZEDŁ ZA SKÓRĘ




21 LISTOPADA 2010 ODAJ SWÓJ GŁOS


PAMIĘTAJ ŻE WYBIERASZ OSOBY A NIE PARTIE POLITYCZNE CZY KOMITETY WYBORCÓW

Poprawione. Proszę o pisanie bez tak rażących błędów i stosowanie przecinków, jeżeli ortografia sprawia Panu problem to w przeglądarce Firefox jest opcja podkreślająca błędy. Pozdrawiam - ~Bray
lukaszwroclaw27
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 paź 2010, 22:10

    Windows Vista Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Radna z Kiełczowa » 25 paź 2010, 07:07

Chciałabym sprostować kilka rzeczy:
1. Co do spotkania w Kiełczowie- to spotkanie organizowałam ja i chciałam przedstawić zarówno kandydata na wójta Pana Piotra Dytko , jak i kandydatów na radnych do rady gminy i powiatu. Chciałam również podsumować swoje działania. Nastepne spotkanie z kandydatem na wójta Piotrem Dytko w Kiełczowie jest zaplanowane na 9 listopada o 19 tej. I wtedy zapraszam wszystkich, aby mogli osobiście zadać pytania i uzyskać na nie odpowiedzi.
2. Co do krytyki- oczywiście trudno się z Państwem nie zgodzić, że nie jest najlepszym opieranie swojej kampanii na krytyce. Prawdą jest, ze nie wszystko co zrobiła Pani wójt jest złe. Jest sporo rzeczy, które należy docenić. Niemniej jednak są rzeczy, które mogłyby zostać według mnie inaczej zrobione, czy rozwiazane. Nie oceniamy osoby Pani wójt, ale jej sposób zarządzania gminą. I według mnie to nie jest "pranie brudów"
3. Pan Piotr Dytko nie należy do PO. Startuje z listy PO.
4. NAprawdę prosze nie oceniać kandydatów poprzez pryzmat listy z jakiej startuje a przez to jakim jest człowiekiem. I jaki jest pomysł na gminę. Bo zarzuty jakiegoś "spłacania" długu wobec partii są dla mnie conajmniej bulwersujące, mniej więcej tak jak to jak ktoś zarzuca radnym że poszli dla kasy. A podstawowa dieta radnego w naszej radzie wynosi 550 zł
5. Poza tym moje osobiste zdanie jest takie że rozwój Wrocławia jest w dużej mierze zasługą PO ( Zdrojewski, Huskowski i pierwsza kadencja Dudkiewicza ) i nic mi nie wiadomo zeby Wrocław spłacał jakiś dług wobec PO

ChciałAM żeby nie było politycznie tylko merytorycznie. Stąd bardzo proszę o wykorzystywanie mozliwości spotkań z kandydatami na wójta i radnych. I na tej podstawie podjęcia decyzji
Radna z Kiełczowa
 

    Windows Vista Chrome

Odp.: Wybory 2010

Postprzez mieszkaniec Mirkowa » 25 paź 2010, 07:17

Witam,
Już odpowiadam;
wypowiedziałem się bo wiem jak było. Pytałem kilka osób i potwierdzili to samo co moja znajoma, wiec to nie była opinia jednej osoby. I Dla sprostowania, nie posługuje się tylko znajomymi w takich sprawach po prostu nie mogłem osobiście tam być.
Co prawda wczoraj się poprawiłem i byłem na spotkaniu z Panem Kanią... w Brzeziej Łące... zrelacjonuje go w późniejszym czasie. Pozdrawiam.
mieszkaniec Mirkowa
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Robert Bagiński » 25 paź 2010, 12:47

Większość swojego życia spędziłem w Pasikurowicach,wychowałem się tam w śród licznej rodziny, kolegów i koleżanek jak i znajomych i nie potrafię zrozumieć dlaczego ślepa nienawiść kieruje Jej niektórymi mieszkańcami. Bo jak nazwać choćby zrywanie plakatów wyborczych Piotra Dytko.
Znam go osobiście i dziwie się takiemu nastawieniu, zawsze serdeczny, gotowy do pomocy, miły człowiek . Wątpię w to że są osoby które potrafiłyby uzasadnić takie działanie ale prosto w oczy.
Jeśli ktoś ma konkretne z uzasadnieniem dowody aby Piotra Dytko nie poprzeć w wyborze na Wójta to powinien głośno i stanowczo wskazać a nie po nocy zrywać plakaty.
Jeśli ktoś nie chce to nie musi na niego głosować ale swą niechęć niech wyrazi głosem wyborczym, choć tacy najczęściej nie głosują na nikogo a później narzekają na wszystko.
Skoro tylko nieliczni chodzą na spotkania wyborcze, "spory" co do kandydatów można omówić w dużo lepszej atmosferze, po meczu piłki nożnej, przy ognisku,pieczonej kiełbasce i piwie, między zwolennikami i przeciwnikami swych kandydatów :)
Robert Bagiński
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez kotow7 » 25 paź 2010, 17:36

lukaszwroclaw27 - nie pisałem , że to błąd Pana Pisarka, bo umieściłem przy tym znak zapytania. Uwłaszczenie w gminie było możliwe tylko w pewnym okresie, wtedy gdy wójtem był Pan Pisarek. Stąd moje pytanie. Np Akademia Rolnicza uwłaszczyła się, min. grunty w Szczodrym i Mirkowie stąd ich dochody z tytułu sprzedaży gruntów, np. działki koło Selgrosu.
Brak uwłaszczenia ograniczył napływ dodatkowej gotówki do budżetu gminy.

Moje pytanie o to co dokonał jako Radny Pan Dytko brało się z faktu, że to On, nie ja, buduje swoją kampanię wyborczą na negacji osiągnięć władz gminy. Dlatego zapytałem, czy będąc tą władzą, Pan Dytko wykazał się należytą starannością w swoich działaniach. Jeżeli zajdzie taka konieczność, to poczytam na bip-ie protokoły zebrań Rady Gminy i odpowiem na Twoje pytanie.

Hym, Pani radna z Kiełczowa trudno oczekiwać, ze Pani powie co innego o znaczeniu poparcia kandydata na wójta. Życie uczy, że darmowa strona, ulotki, banery wyborcze, to ie działalność charytatywna partii politycznych, tylko walka o władze. A tam gdzie jest coś w zamian też jest coś :-D Nie neguję osiągnięć PO we Wrocławiu, ba, jestem autentycznym zwolennikiem PO, ale we władzach samorządowych nie chcę polityki. I nie wierzę w bezinteresowność. Dlaczego? Bo może coś wiem więcej niż inni na ten temat. ;-)
kotow7
 
Posty: 585
Dołączył(a): 27 paź 2008, 00:18

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez nowa » 25 paź 2010, 19:25

kotow 7 widze ze kompletnie bronisz obecnej władzy w naszej gmniem, niby dlaczego? a co niby takiego sie wydarzyło.
wg mnie obecna pani wójt ma swoich ulubieńcow- ulubione miejscowości ktorym pomaga. popatrzym na to jak wygladają wszystkie wioski w naszej miejscowosci, długołeka ma eleganckie chodniki, dobre drogi, i czysto, a ktoś widział chodnik np w łozinie - droga wylotowa na wroclaw, jest okropna. Michalowice- wioska odcięta od swiata, nawet autobus tamtendy nie przejeżdza. Bierzyce, droga w kierunku wegrowa- jedna wielka masakra.
dlaczego te wioski są takie a nie inne, kamień, piecowice są remontowane a tamte??? no co???? nie należa do gminy???
nowa
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez NOWA » 25 paź 2010, 19:39

łuaksz wrocław 27 ja napewno pojdę ale ci co najgłośniej krzyczą nie pojdą



ktoś napisał ze jesli bedzie nowy wój to on bedzie musiał sie dużo uczyc napoczatku, ale po co skoro jest obecna pani wójt ktora juz wszystko potrafi i moze nadal pelnic te rolę- nie doslownie ale ktos tak napisał i tak to zrozumiałam. bez przesady. każdy z nas na poczatku swojej kariery uczy się i to nie jest zaden problem.


ktos poruszyl problem pana pisarka, to jest poprostu śmieszne zeby tego pana wciągać w te rozmowę. skupmy sie na tych osobach które kandydatują a nie na tych co byli co nie zrobili, bo to "be, fuj" itp. to co bylo już nie wróci i nie ma sensu na wspominanie

ludzie zastanówice sie co zrobić abyśmy my mieszkańcy byli zadowoleni z tego gdzie mieszkamy,
NOWA
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez nowa » 25 paź 2010, 19:40

ROBERT bagiński WIĘKSZOŚĆ LUDZIM KTORYCH ZNAM MA TAKA OPINIE JAK TY.
nowa
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez podatnik » 25 paź 2010, 20:07

witam wszystkich i zapraszam do "pasjonującej" lektury oświadczeń majątkowych naszych urzędników

http://dlugoleka.ibip.wroc.pl/public/?id=657

Ponieważ zarobki urzędników Państwowych są jawne ja się pytam dlaczego nie są publikowane na stronie internetowej urzędu?
W oświadczeniach majątkowych możecie to sprawdzić, aczkolwiek uwaga czasami mam wrażenie że nasi urzędnicy chodzą do lekarza który wypisuje recepty aby wypisał im oświadczenie majątkowe, tylko ludzie którzy to czytają nie koniecznie są magistrami farmacji.

podatnik
podatnik
 

    Windows XP Firefox

Odp.: Wybory 2010

Postprzez Robert Bagiński » 25 paź 2010, 20:09

"Nowa" brawo za odwagę, brawo dlatego że nie wszystkim tu jej tu wystarcza aby obiektywnie spojrzeć na to co do tej pory zostało zrobione a jak wiele zostało zmarnowane przez obecnie rządzącą Pani Wójt.
To że Piotr Dytko jest młodym człowiekiem nie świadczy że źle będzie wypełniał swoje obowiązki.
Oficjalnie się przedstawiłem, mam na tyle odwagi, iż wierzę że Piotr Dytko jest tą osobą która potrzebna jest gminie.
...z tego co napisałaś rozumie że do ewentualnych rozgrywek mamy skompletowaną drużynę :)
Robert Bagiński
 

    Windows 7 Internet Explorer 8

Odp.: Wybory 2010

Postprzez nowa » 25 paź 2010, 20:11

przestań gadac o tej kasie!!!! czy tobie tylko zalezy na pieniądzach? pieniadze nie sa najważniejsze. niech zarabiaja ile chcą, gdybys byl na ich miejsu też bys chcial tyle zarabiać. litości.
nowa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory Samorządowe 2010



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników